Co je toto konkrétně za hmyz?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 20.08.18 18:37
Co je toto konkrétně za hmyz?

Ahoj holky, má někdo doma tento létající hmyz? Možná je to vývojová mezifáze? Umí létat, ale nehýbe se, táboří klidně na stropě a na zdech, nalétají jich i desítky. Všimněte si prosím prohnutého tvaru. Děkuji :-)Lepší fota mobilem nemám.

Reakce:
Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 20.08.18 18:49

Ahoj,já to mám doma taky. Nelétá to,normálně to likviduju vysavačem. Ale za 2-3 dny je to zpátky. Netuším co to je.

iiiv
Extra třída :D 10977 příspěvků 20.08.18 18:50

jepice

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 20.08.18 18:54

@iiiv dik

Janli
Kelišová 6271 příspěvků 20.08.18 20:53

podle mě je to jepice, ale fotky jsou rozmazaný. Zbytečný likvidovat, žije jen pár hodin.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25239 příspěvků 20.08.18 20:57
bella donna
Povídálka 21 příspěvků 20.08.18 21:06

Ano, je to jepice. Nejspíš se zrovna rojí ve větším množství, ale nic to nedělá a do 2. dne uhyne.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 23:38
@bella donna píše:
Ano, je to jepice. Nejspíš se zrovna rojí ve větším množství, ale nic to nedělá a do 2. dne uhyne.

no nevim,ziji uz na strope dva tzdny,jsou zive :lol: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >