Reklama

Co je toto konkrétně za hmyz?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 20.08.18 18:37
Co je toto konkrétně za hmyz?

Ahoj holky, má někdo doma tento létající hmyz? Možná je to vývojová mezifáze? Umí létat, ale nehýbe se, táboří klidně na stropě a na zdech, nalétají jich i desítky. Všimněte si prosím prohnutého tvaru. Děkuji :-)Lepší fota mobilem nemám.

Reklama

Reakce:

Martule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 20.08.18 18:49

Ahoj,já to mám doma taky. Nelétá to,normálně to likviduju vysavačem. Ale za 2-3 dny je to zpátky. Netuším co to je.

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 20.08.18 18:50

jepice

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 20.08.18 18:54

@iiiv dik

Janli
Kelišová 5628 příspěvků 9 inzerátů 20.08.18 20:53

podle mě je to jepice, ale fotky jsou rozmazaný. Zbytečný likvidovat, žije jen pár hodin.

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 20.08.18 20:57

https://www.google.cz/search?…

bella donna
Povídálka 20 příspěvků 20.08.18 21:06

Ano, je to jepice. Nejspíš se zrovna rojí ve větším množství, ale nic to nedělá a do 2. dne uhyne.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 22.08.18 23:38
@bella donna píše:
Ano, je to jepice. Nejspíš se zrovna rojí ve větším množství, ale nic to nedělá a do 2. dne uhyne.

no nevim,ziji uz na strope dva tzdny,jsou zive :lol: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >