Co je urethral meatus?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:22
co je urethral meatus?

Nevíte prosím někdo co je tohle zač? :lol: já myslela že žena tam dole má jen klitoris, močovou trubici a poševní vchod.
Po sexu jsem se trochu vyděsila mela jsem tam v místě co je vyznačené na obrázku takovou boulicku tak jsem zagooglila a našla tohle ale nevím co to je :nevim: a nejde mi to dopátrat anglický neumím a podle překladače tomu nerozumím, boulicka se mi po pár minutách ztratila ale jsem z toho celá vedle co to je? :lol: nikdy předtím jsem si toho nevšimla :nevim: jen dodám že nejsem žádný úchyl mám dvě děti a tohle mě trošku vydesilo :mrgreen:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:27

Tak jen dodám že mi to nezmizelo boulicku v těchto místech mám stále dost nateklou, jisté že Zajdu k lékaři ale co to sakra může být? :zed:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 16.08.19 22:30

Urethral meatus je ústí močové trubice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:40

@Jahru Ježíš to snad ani není možný že v tolika letech nevím kudy čůrám :lol: :lol: :lol: ja si myslela že se čůrá přímo jakoby klitorisem :lol: :lol: už jsem asi na mateřské moc dlouho, diky :palec: :mrgreen:

atominnka
Generální žvanilka 22367 příspěvků 16.08.19 22:46
@Anonymní píše:
@Jahru Ježíš to snad ani není možný že v tolika letech nevím kudy čůrám :lol: :lol: :lol: ja si myslela že se čůrá přímo jakoby klitorisem :lol: :lol: už jsem asi na mateřské moc dlouho, diky :palec: :mrgreen:
:zed:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:49

@atominnka jo takhle teď tluču hlavou do zdi :lol: já to fakt nevedela :oops: :D

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19169 příspěvků 16.08.19 23:11
@Anonymní píše:
@atominnka jo takhle teď tluču hlavou do zdi :lol: já to fakt nevedela :oops: :D

Si delas kozy, prosim te :mrgreen:

atominnka
Generální žvanilka 22367 příspěvků 17.08.19 07:28
@Anonymní píše:
@atominnka jo takhle teď tluču hlavou do zdi :lol: já to fakt nevedela :oops: :D

tys nechodila na základku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 09:16

@atominnka chodila dokonce i na stredni :lol:

Doctus
Závislačka 4546 příspěvků 17.08.19 19:35

Tak lepší močit klitorisem než pochvou (což teda taky jde, a to při patologické komunikaci). Ideálně teda močit ze zevního ústí močové trubice. :palec:

Váš příspěvek
Reklama