Co je už vysoké libido? Vysoký sexuální drive?

Anonymní
3.1.20 11:18

Co je už vysoké libido? Vysoký sexuální drive?

Ahoj, někdy se mluví o vysokém libidu nebo o tom, že má někdo vysoký sexuální drive. Co si pod tím předtavit? Kolikrát týdně to člověk chce, pokud se říká, že má zvýšené libido nebo je náruživý? A třeba v manželství po 20 letech to platí stejně? Pokud spolu pár spí obden nebo 5 x týdně (mohou být i nekoitální praktiky), tak je to už vysoké libido nebo ještě ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
3.1.20 11:31

Sex jednou denne mi neprijde jako nejak extremne vysoke libido. Mam znameno, jehoz partnerka to chtela treba desetkrat denne :mrgreen: nakonec se kvuli tomu rozesli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 11:34
@Plavuše píše:
Sex jednou denne mi neprijde jako nejak extremne vysoke libido. Mam znameno, jehoz partnerka to chtela treba desetkrat denne :mrgreen: nakonec se kvuli tomu rozesli.

Tak desetkrát denně je už snad nějaká nemoc. Zde na emiminu ale často čtu, že se za dostatečně považuje většinou 2 až třikrát týdně a hodně žen se přiznalo, že jim stačí i méně než jednou týdně a některým mužům prý také.

• Citovat
  • Nahlásit
928
3.1.20 11:35

No upřímně, každý den je to normální možná tak pro partnery, co nemají děti. My máme tři a na sex není čas ani chuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
3.1.20 11:43
@me57h píše:
No upřímně, každý den je to normální možná tak pro partnery, co nemají děti. My máme tři a na sex není čas ani chuť.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ano, tve dcery 19 a 16 let jsou narocny na peci :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53001
3.1.20 12:04

@me57h nesud dle sebe ostatní. Píšeš 3 děti ale péče tak o nejmladší pokud starost nepřehodíš na dcery :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16021
3.1.20 12:10

Na to přece nejsou tabulky. Ani diagnostická kritéria pro sexuální závislost nepracuje s frekvencí styku…

Problém nastává jedině v případě že se v souvislosti s potřebou sexu objeví nějaké probémy. Do té doby je to čistě na dohodě zapojených osob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
3.1.20 12:17
@wildcherry píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ano, tve dcery 19 a 16 let jsou narocny na peci :lol:

TVL jako, než to všechno pobuzeruje a poterorizuje, to jednoho vyčerpá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
3.1.20 12:28
@wildcherry píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ano, tve dcery 19 a 16 let jsou narocny na peci :lol:

Na péči ne, ale na starosti ano.

@Markéta80 píše:
@me57h nesud dle sebe ostatní. Píšeš 3 děti ale péče tak o nejmladší pokud starost nepřehodíš na dcery :mrgreen:

Dcery už si ho tolik nepůjčují, starší je kazdý druhý týden u přítele a když je zrovna doma, má ho třeba jen dvakrát na půl dne. A ještě prská, že se musí učit na zkoušky,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2301
3.1.20 12:28
@Šáruší píše:
TVL jako, než to všechno pobuzeruje a poterorizuje, to jednoho vyčerpá :mrgreen:

Ani né dcera je na štědrovečerní večeři raději sama v pokoji a ta ufňukaná parodie na chlapa ji ani nezdraví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
3.1.20 12:31
@me57h píše:
No upřímně, každý den je to normální možná tak pro partnery, co nemají děti. My máme tři a na sex není čas ani chuť.

Si myslíš ty :) Hlavně si zjisti, jestli to má chlap stejně. Aby to nedopadlo blbě, jako třeba u nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16021
3.1.20 12:32

@david85lbc ale třeba kdyby se naučila uvolnit tak, že by jí ten její dovedl k orgasmu a víc se společně věnovali sexu, tak by měly děti mnohem spokojenější život…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 12:39

Přestali jsme spolu spát během těhotenství, protože manžel ztratil zájem. chápala jsem to, těhule nejsou sexy. jenže po porodu opět neměl zájem. po roce jsem se pokusila intimní život zase obnovit :nevim: je to lepší, ale iniciativa z jeho strany mi hrozně moc chybí

• Citovat
  • Nahlásit
2301
3.1.20 12:40
@Ou píše:
@david85lbc ale třeba kdyby se naučila uvolnit tak, že by jí ten její dovedl k orgasmu a víc se společně věnovali sexu, tak by měly děti mnohem spokojenější život…

Máš pravdu kdyby pravidelně souložily třeba by bylo míň energie na prudění kvůli počítačovým hrám nebo ještě horší přečin že naše dcera studuje překladatelku.
Ona kdyby snad domu přišla stím že končí školu a dává se na dráhu prostitutky možná by konečně maminka a papínek byly spokojeni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4895
3.1.20 13:14

To má podle mě každý jinak. Pro mě je vysoké libido sex denně, normální je 2×-3× týdně, ale za normální bych považovala i 1× týdně, snížené libido je podle mě 1× za 14 dní a méně.
Myslím, že takto podobně to bude vnímat většina lidí žijících v dlouhodobějším vztahu (neberu období zamilovanosti, milenecké aférky apod.). Beru, že nekomu to stačí třeba 1× měsíčně, ale i ten dotyčný musí uznat, že toto už je snížené libido. Při této frekvenci to podle mě časem vyhasne úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat