Co je v domě, není pro mě.

Anonymní
2.6.20 13:46

Co je v domě, není pro mě.

Jak se nejlépe vyrovnat se situací, kde svůj milovaný protějšek vídáte denně v práci ale víte, že spolu z nějakého důvodu být nemůžete. Z její strany to zřejmě už ochablo, já ale mohu na ni stále oči nechat. Vídali jsme se pravidelně 1/2 roku, plánovali budoucnost, zamilovali se ale nežili jsme spolu.
Díky Covidu jsem měl 3 měsíce na to, se s tím vyrovnat. Jenže v červenci se vrátí a já už vím, že bude hodně náročné abych normálně zase fungoval jako člověk.

Jsem v práci teprve lehce přes rok, baví mě, nechci ještě odejít…vím že je to jen a jen můj problém. Obávám se, že mi nakonec nic moc nezbude.
Zkusil jsem se seznámit s tolika lidmi, snažím se mít denně tolik aktivit…a nakonec ji zase druhý den uvidím a mě večer nezbude nic jiného, než si utřít slzu, tvářit se jak je všechno super veselé báječné a ten pocit si aspoň vnucovat a jednou tomu třeba uvěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

315
2.6.20 14:05

Nebylo by lepší přiznat, že nejsi v pohodě, příjmout fakt, že nemá zájem. Na vztah musí být dva. Teď si to představ opačně, ona by tě chtěla, ale ty bys neměl zájem. Vztahy na pracovišti nedělají dobrotu, začne to hlavně když je vztah u konce. Jeden s tím není smířen a většinou to není příjemné ani kolegům. Můžeš vyzkoušet metodu ruš - říkej nahlas prijímám, že mě nechce, nemá zájem, jsem sám apod., třeba ti to pomůže. Chodili jste spolu jen půl roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
2.6.20 14:11

Moc nad tim nepremyslej a najdi si prevoznici. Takhle se v tom placas a jeste vic zabrednes do sr*cek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20989
2.6.20 14:18

Hele, jdes na to dobře :palec: aktivity, i hrana veselost pomůže, viz uceni Karla Nespora o smichu. Proste jsi vetsi ciťa a trva ti to trochu dele. Verim, ze tvuj aktivni oristup se ti vrati a ty potkas nejakou novou kamardku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
768
2.6.20 14:28
@Anonymní píše:
Jak se nejlépe vyrovnat se situací, kde svůj milovaný protějšek vídáte denně v práci ale víte, že spolu z nějakého důvodu být nemůžete. Z její strany to zřejmě už ochablo, já ale mohu na ni stále oči nechat. Vídali jsme se pravidelně 1/2 roku, plánovali budoucnost, zamilovali se ale nežili jsme spolu.
Díky Covidu jsem měl 3 měsíce na to, se s tím vyrovnat. Jenže v červenci se vrátí a já už vím, že bude hodně náročné abych normálně zase fungoval jako člověk.Jsem v práci teprve lehce přes rok, baví mě, nechci ještě odejít…vím že je to jen a jen můj problém. Obávám se, že mi nakonec nic moc nezbude.
Zkusil jsem se seznámit s tolika lidmi, snažím se mít denně tolik aktivit…a nakonec ji zase druhý den uvidím a mě večer nezbude nic jiného, než si utřít slzu, tvářit se jak je všechno super veselé báječné a ten pocit si aspoň vnucovat a jednou tomu třeba uvěřím.

Klasická a osvědčená rada, to chce přešukat. Najdi si novou slečnu a ani si nevzpomeneš.

A pro příště - Don't shit where you eat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25718
2.6.20 14:30
@Anonymní píše:
Díky Covidu jsem měl 3 měsíce na to, se s tím vyrovnat. Jenže v červenci se vrátí a já už vím, že bude hodně náročné abych normálně zase fungoval jako člověk.Jsem v práci teprve lehce přes rok, baví mě, nechci ještě odejít…vím že je to jen a jen můj problém. Obávám se, že mi nakonec nic moc nezbude.

Jestli je vdaná nebo zadaná, neda se nic dělat. Zamáčnkni slzu, upeč třeba chleba, postav třeba zeď…dál to znáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
2.6.20 14:41

Jestli je vdaná nebo zadaná, tak může pomoct šikovný anonym jejímu současnému. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2412
2.6.20 14:44

@Pet32 Nevím, jestli člověka „hodí do pohody“ vědomí, že ten, koho miluje, o něj nemá zájem. :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
2.6.20 14:51

@Hecate tak ať se trápí dál, ale ničemu to nepomůže, takto se může trápit roky a neuvidí případnou ženu, která by mu mohla být dobrou partnerkou, ale stále si bude dělat vzdušné zámky a ve své představě, než aby si priznal, že ho nechce a šel dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2412
2.6.20 15:07

@Pet32 Nejsem si jistá, jestli si lze naporučit se netrápit. Ale někdo to možná dokáže.

Každopádně, k tomu trápení se dost možná přispívá to, že nelze „zvětšit vzdálenost“, pokud spolu pracují a nelze se sobě vyhnout. Tolik asi k tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
2.6.20 15:10

@Hecate ale já jsem psala, ať nepředstírá, že je v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1202
2.6.20 16:01
@PaníKadrnožková píše:
Hele, jdes na to dobře :palec: aktivity, i hrana veselost pomůže, viz uceni Karla Nespora o smichu. Proste jsi vetsi ciťa a trva ti to trochu dele. Verim, ze tvuj aktivni oristup se ti vrati a ty potkas nejakou novou kamardku :hug:

Jj, nová kamrdka by to,,trápení,, vyřešila lusknutím prstu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
2.6.20 16:02

To není rada, ale návod, jak dostat člověka do pekla.

@reincarnate píše:
Klasická a osvědčená rada, to chce přešukat. Najdi si novou slečnu a ani si nevzpomeneš.A pro příště - Don't shit where you eat!
:roll: Smilstvo je špatné.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
768
2.6.20 16:13
@Danikoof píše: :roll: Smilstvo je špatné.

Copak, už ses vyzpovídal z toho včerejšího rouhání? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
2.6.20 16:24

Korintským 6, 9-12, Zjevení 21,8

@reincarnate píše:
Copak, už ses vyzpovídal z toho včerejšího rouhání? ;)

"Copak nevíte, že nespravedliví nebudou mít podíl na Božím království? Nepleťte se:
Všichni smilníci, modláři, rozkošníci, zvrhlíci, zloději, lakomci, opilci, vydřiduchové, bázliví, ohavní, vrazi, čarodějové i všichni lháři mají svůj díl v jezeře, které hoří ohněm a sírou – to je ta druhá smrt.“ Peklo
https://m.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama