Co ještě skousnout a vydržet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 11:23
Co ještě skousnout a vydržet?

Chci se zeptat na nestranný názor. V současných dnech řeším, co udělat a jak nejlépe vyřešit situaci, která mě trápí. Jsem s manželem 8 let, z toho 7 let manželé, máme tři děti, momentálně jsem pár dní po porodu. Manžela jsem přemluvila, abychom dětem na zahradu pořídili hřiště. jelikož o něm vím a on to o sobě taky říká, že má „slabé nervy“, navrhovala jsem, abychom hřiště nechali postavit odborně firmou(odmítl s tím, že to zvládne sám), abychom se zbytečně nehádali. Párkrát už jsme společně něco stavěli a vždycky to bylo hrozné (to, co jsem vybrala je na p. ču, to se tam nevejde, je to aušus a tak jak jsem to vymyslela je naprosto špatně- slušně řečeno, při sestavování cokoliv navrhnu, tak jsem zk. rvená p. ča a všechno je to na h.vno a další peprné výrazy na mou adresu. Potom se samozřejmě omlouvá, že to přehnal, ale už to bylo řečeno a vrátit to zpět nejde. Navíc musím dodat, že to nakonec vždycky všechno sedí a ladí, tak jak má, ale já mám z toho nervy, protože kdybych jednou vybrala něco špatně, to si neumím představit, co by se u nás dělo, nedá se s ním normálně o ničem diskutovat :( ), jenže tentokrát to vygradovalo a manžel mě ve vzteku při stavění toho hřiště pleskl přes rameno (a to jsem mu nijak nenadávala, jen jsem řekla, kde to chci mít a poprosila ho, aby ten tobogán zkusmo sestavil, at vidím, kde to ty děti „vyplivne“, že to z obrázku nepoznám. Flek jsem tam měla ještě hodinu poté), byly u toho děti i tchýňáci a když se mě tchýně jako jediná zastala, vrazil jí prý facku (já už u toho nebyla, vzala jsem miminko a šla brečet do koupelny). Nejprve se manžel omlouval, pak to zlehčoval, že se přece zas tolik nestalo a nakonec sklouzl opět k slovní agresi. Po pár dnech mlčení přišel s orchidejí a čokoládou, ale ve mě se něco zlomilo a už dál nechci. Taky už vám toto chování přijde přes čáru? Nebo si myslíte, že by šlo ještě něco zachránit? U něj doma to bylo stejný, jen převzal vzor od svého otce, takže se domnívám, že na tom nevidí nic až tak špatného, ale já tento vzor nechci dále předávat svým dětem. Zároveň ale nechci brát dětem domov a tátu, i když si uvědomuju, že by jim ve výsledku bez něj taky bylo líp(na ně taky není nejhodnější :( ). Já prostě teď nevím, nechci něco ukončovat třeba jen kvůli „maličkosti“, která se nemusí opakovat (stalo se to poprvé), třeba mi někdo napíše, že ustál s mužem daleko horší období a stálo to za to. Jako určitě to ted nebudu řešit s horkou hlavou nadopovaná hormonama v šestinedělí, ale už jsem do toho tak zabředlá, že potřebuju znát nějaký náhled zvenčí. Jako říkám si, 11dní po tom, co mu porodím syna mě bouchne, místo toho aby na mě byl hodný a hýčkal si mě? Má vůbec nějaké zábrany, když pak i uhodí svou matku s tím, že za to může ona? co si o tom myslíte? A prosím trochu mě šetřete :mrgreen:, to, že jsem blbá a sama si takového chlapa vybrala a hned si ho po roce vzala a otěhotněla, to vím i sama a dle mnohých z vás si svou situaci vlastně plně zasloužím, toho jsem si taky vědoma, takže tohle už slyšet nepotřebuju a navíc s tím už ted vážně nic neudělám :mrgreen: Už dříve jsem mu navrhovala nějaké léčení, zkoušeli jsme nějaké doplňky stravy kinezioterapii, navrhovala jsem i psychiatra, ale tam ještě nedošel, manželskou poradnu tady poblíž nemáme. Ideální by bylo, kdyby zobal nějaké uklidňující prášky, ale nejlépe takové, při kterých by mohl normálně fungovat a řídit, tak jestli i v tomto ohledu uvítám nějaké tipy ;) Díky Alča

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10964 příspěvků 01.08.18 11:28

Byla bych razantni ,pokud ted polevis ,jak sama rikas,nebude vedet,ze je neco spatne,tedy priste te klidne zbije. Ctu dobre ze dal facku svoji mame? A co ona na to 8o Doufam,ze mu pristala takova,ze sbiral zuby,od mamy i taty

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 01.08.18 11:28

Vrazil facku mámě? Svoji? To jako vážně? 8o

Maui52
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 01.08.18 11:30

ANo, přijde mi to přes čáru a to, co udělal tchýni uz zcela neúnosné. Je to hulváte a bohužel takové chování se nemění. Čím dále to necháš zajít, tím vic te akorát zbije před tvým definitivním rozhodnutím odejít. Uz ta slovní agrese je vůči manželce přes čáru (promiň, ale manžel své manželce opravdu neříká, ze je p**a), takže prvni vtahnuti ruky by byla konečná. A ta prave nastala.

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 01.08.18 11:33

Dočetla jsem ke zk.piii … a dál číst ani nehodlám :roll:
Nechápu jak sis mohla s takovým hovadem upíchnout 3 děti :roll: lituju spíš ty děti, než tebe. Jestli se k nim tatínek chová tak krásně jak k tobě, tak to teda potěš :roll:

arinecka
Závislačka 4774 příspěvků 01.08.18 11:36

Prví uhodil tebe, pak dal facku své matce? 8o A nic se nestalo? Co na to tchán?

cataluňa
Stálice 80 příspěvků 01.08.18 11:38

Už i ty nadávky jsou přes čáru. Bohužel lidi se v tomhle většinou nemění, navíc předpokládám, že byl střízlivý a zcela při smyslech. Udělej si určitě krizový plán, abys měla něco málo naspořeno bokem, věděla kam můžeš v případě nouze odejít s dětma přespat atd.. Teď v šestinedělí bych taky hned neodcházela. Zkus s ním promluvit, aby věděl, že situace je vážná. Ať se svými návaly vzteku něco dělá. Připrav se, že to samozřejmě bude zlehčovat a dávat za vinu „tvým hormonům a porodu“.

BloomingGorgeous
Závislačka 2806 příspěvků 01.08.18 11:39

Manzel je velkej cholerik. Ja to svym zpusobem chapu, taky bych se vztekla z nejake instalace hriste na zahrade, to je peklo, musela by to delat firma. Ale to, jak se k vam chova je neunosny, to uz nejde. A jestli je zly i na deti, tak bych asi necekala na dalsi incidenty, cholerickyho hulvata, ktery ma stejneho otce, jen tak nezmenis :? Je mi Te lito, jsi po porodu a toto si nezaslouzis. Zadny doplnky stravy toto nezachrani. Bud poradna nebo od sebe… tak bych to resila ja…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 11:42

@jahuhudka @Králičice jj, čtete dobře, dal facku svojí mámě, která je mimochodem úplně zlatá ženská, ale slabá a synáčkovi vždycky všechno procházelo. To, že ji nazýval hloupou husou apod. bylo běžné, to spíš já se vůči tomu silně ohrazovala, ostatní to zlehčovali a brali jakože ze srandy. Čekala jsem, že s ním alespon přestane mluvit, ale ona nic, chová se k němu jako vždycky, takže mi to prostě dokresluje celé to chování manžela, prostě mu nikdo nenastavoval mantinely. Tchán jen přihlížel a nic, ale u něj mě to nepřekvapuje. Tchýně před 6 ti lety kvůli fyzickému napadení z jeho strany od něj asi na půl roku odešla, ale jak se vrátila, tak už je klid, i když žijí jen vedle sebe a nebaví se spolu.

Vosma29
Kecalka 477 příspěvků 01.08.18 11:43

Tak tohle bude časem masakr. Za chvíli tě bude mlátit normálně. Popravdě pokud by se je mě nechoval úplně nejlíp tak bych to možná přešla ( myšleno ty nadávky) ale pro mě by byla stopka to, že se chová hnusně k dětem.
Pro mě nemáš chlapa ale jen chudáka, který si léčí komplexy na tobě a na mamce. Já se dozvědět, že natáhl svojí mamce tak udělám takový rodeo. Tohle by byl pro mě konec. Už jen dle jeho výchovy se může stát, že ti tvůj syn za „pár“ let taky jednu natáhne.

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 01.08.18 11:45
@Anonymní píše:
@jahuhudka @Králičice jj, čtete dobře, dal facku svojí mámě, která je mimochodem úplně zlatá ženská, ale slabá a synáčkovi vždycky všechno procházelo. To, že ji nazýval hloupou husou apod. bylo běžné, to spíš já se vůči tomu silně ohrazovala, ostatní to zlehčovali a brali jakože ze srandy. Čekala jsem, že s ním alespon přestane mluvit, ale ona nic, chová se k němu jako vždycky, takže mi to prostě dokresluje celé to chování manžela, prostě mu nikdo nenastavoval mantinely. Tchán jen přihlížel a nic, ale u něj mě to nepřekvapuje. Tchýně před 6 ti lety kvůli fyzickému napadení z jeho strany od něj asi na půl roku odešla, ale jak se vrátila, tak už je klid, i když žijí jen vedle sebe a nebaví se spolu.

Rychle pryč :roll: za chvíli tě bude mlátit každej den :roll:

Andymo
Kecalka 125 příspěvků 01.08.18 11:45

Zk… p.ca? To jako fakt??? A ty nemas kouska sebeucty, nebo co? No ty kraso, nechapu. A myslis si, ze to bude nekdy lepsi, jo? No ja bych rekla, ze spis horsi. Dej mu jasne najevo, ze takhle teda ne. Bud se bude ovladat, nebo zdar. K te tchyni ani nekomentuju. Je mi te lito. Asi nemas moc sebevedomi a nechas se utahnout na kecy. Zapracuj na sobe. Drzim pesti, holka.

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 01.08.18 11:47

Připrav se na bezpečný odchod..

jahuhudka
Extra třída :D 10964 příspěvků 01.08.18 11:51
@Anonymní píše:
@jahuhudka @Králičice jj, čtete dobře, dal facku svojí mámě, která je mimochodem úplně zlatá ženská, ale slabá a synáčkovi vždycky všechno procházelo. To, že ji nazýval hloupou husou apod. bylo běžné, to spíš já se vůči tomu silně ohrazovala, ostatní to zlehčovali a brali jakože ze srandy. Čekala jsem, že s ním alespon přestane mluvit, ale ona nic, chová se k němu jako vždycky, takže mi to prostě dokresluje celé to chování manžela, prostě mu nikdo nenastavoval mantinely. Tchán jen přihlížel a nic, ale u něj mě to nepřekvapuje. Tchýně před 6 ti lety kvůli fyzickému napadení z jeho strany od něj asi na půl roku odešla, ale jak se vrátila, tak už je klid, i když žijí jen vedle sebe a nebaví se spolu.

V tom pripade bych nekompromisne volala policii, nechala ho vykazat, zazadala rozvod a stehovala jeho ci sebe. Ty to vuci sobe dovolis? Kopnout do riti s rozbehem

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18516 příspěvků 01.08.18 11:51

Máš s ním tři děti a teď najednou žaluješ a přemýšlíš, jestli to máš skousnout? Najednou bys chtěla, aby tě hýčkal, protože jsi mu porodila dítě? Vybrala sis za životního partnera magora, chová se zcela přirozeně. Akorát chudáci děti s magorem vyrostou. Moc se vám to povedlo.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >