Reklama

Co jím. Proč nehubnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 07:58
Co jim a nehubnu

Ahoj! Potrebuji poradit. Dve deti-3r a 9mesicu, druhe jeste kojim. A jim-pr:snidane 1/2chleba se sunkou,1/2 se syrem (mazani flora light) +kava, svacina jak kdy co stihnu (pulka rohlika, jindy jablko, jindy kousek cokolady),obed-vyvar s masem nebo testovinovy salat nebo brambory s masem, odpoledne jogurt (i 2)+zelenina nebo ovoce. Nekdy kdyz delam manzelovi a starsi palacinky-tak si vezmu max.1ks (ale to pak jdu spat kolem 23:00 a vecer si cca 30 min cvicim-pilates) Mam problem-nemyslim si, ze jim moc. Mam skoro porad hlad. A vubec nehubnu. Naopak, nekdy spis kdyz si jenommeco vezmu trochu vic, priberu… Diky za pomoc!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9646 příspěvků 18.04.18 08:03

No moc sacharidu. Ovoce a pecivo odpoledne, cokolada u hubnuti así ne hele. Musis jist “hodne”, ale spravny veci. Lusteniny, ovoce, zeleninu, maso (tunak, ryby, kureci, kruti, hovezi). I ta vysokoprocentni cokolada je ok, ale na snidani.

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 18.04.18 08:05

Podle mě jíš málo. Také kojím a jím mnohem víc a hubnu. Jedu podle kalorických tabulek. Když si pak dáš víc, tloustneš, protože si tělo ukládá, až zase bude mít hlad.

Šarlota4
Echt Kelišová 9646 příspěvků 18.04.18 08:05

Nezapomen, ze klasicky testoviny jsoi slozenim to sami co knedlik. Nemas tam zadne bilkoviny a jen prazdne sacharidy o nicem. Proto pribiras i kdyh jis malo. Vysad cukr a pecivo. Za mesic mas dole 4kg jen z tohohle

Pety2
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 18.04.18 08:07

Pokud máš hlad, tak je to velká chyba - nevyvážená strava, hlad mít nesmíš, to ti tělo ukazuje, že strádá a všechno, co sníš, tak pelivě využije do posledního drobečku a ve zvýšené míře ukládá, zavedla bch víc proteinu na úkor sacharidů, přijde mi, že ho jíš dost málo…A malé porce nejsou řešení pro hubnutí, ale lépe vyvážená strava!

AlenaSu
Kecalka 361 příspěvků 18.04.18 08:09

Dávám si každé ráno pásek čokolády a hubnu. Prijde mi, že potřebuju nastartovat organismus :nevim: taky kojim, spíš nejim nez jím. Resp. Jím se starší, ale málo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 08:14

Pri pvnim jdem zhubla ani jsem nemrkla…ted..des
Je fakt, ze nemam cas si jidlo chystat
An zakl.

elen-ka
Extra třída :D 11920 příspěvků 10 inzerátů 18.04.18 08:15

Pokud kojíš, do žádných diet bych se nepouštěla. Ale z toho co píšeš, bych se více zaměřila na množství jídla a na množství bílkovin. Máš jich dostatek? Kolik šunky si dáš na ten krajíc chleba? Jakou šunku si na něj dáš? 96%? Pokud si dáš jedno či dvě kolečka šunky (i té s vysokým podílem masa), tak toho máš málo. Já na svůj organismus mám doporučeno 100 g šunky s vysokým procentem masa. Takže já třeba snídám krajíc chleba, 100 g šunky a 100 g zeleniny.
Také jaký máš pitný režim?

růžový achát
Závislačka 3999 příspěvků 18.04.18 08:16

Nejis nic.

odlaska
Kecalka 286 příspěvků 18.04.18 08:19

Já si myslím, že jídla je strašně málo, málo bílkovin, moc sacharidů, tělo si to ukládá a nepustí. Doporučuji si vygooglit 30tidenní jídelníček podle Havlíčka, ten je orientačně na 80ti kilovou paní průměrné pohybové aktivity.
A ten jídelníček si uzpůsobit podle sebe tím, že to dáš do aplikace kalorické tabulky a budeš holt počítat a vážit, než to dostaneš do oka. Je to sice práce, ale stojí za to, fakt to funguje..

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 2 inzeráty 18.04.18 08:24

A kde máš večeři? 8o

Moise
Hvězda diskuse 35419 příspěvků 18.04.18 08:24
@Anonymní píše:
Ahoj! Potrebuji poradit. Dve deti-3r a 9mesicu, druhe jeste kojim. A jim-pr:snidane 1/2chleba se sunkou,1/2 se syrem (mazani flora light) +kava, svacina jak kdy co stihnu (pulka rohlika, jindy jablko, jindy kousek cokolady),obed-vyvar s masem nebo testovinovy salat nebo brambory s masem, odpoledne jogurt (i 2)+zelenina nebo ovoce. Nekdy kdyz delam manzelovi a starsi palacinky-tak si vezmu max.1ks (ale to pak jdu spat kolem 23:00 a vecer si cca 30 min cvicim-pilates) Mam problem-nemyslim si, ze jim moc. Mam skoro porad hlad. A vubec nehubnu. Naopak, nekdy spis kdyz si jenommeco vezmu trochu vic, priberu… Diky za pomoc!

Jíš málo a špatně :mrgreen: Já jsem v redukci, jím podle jídelníčku na míru a přijde mi, že jím pořád a hodně. Ale funguje to :nevim: Teda, když to fakt dodržuju :roll: :mrgreen:

Ariadne
Echt Kelišová 8713 příspěvků 18.04.18 08:25

Jis malo a hodne sacharidu chleba a testovin. Odpo od 15h mlecne vyrobky a zeleninu, bilkoviny. Sladke jen do 15h a spis treba kasi ovesnou, jahlovou. Treba ja jako kojici mam rano 60g peciva a 60g sunka syr platkovy. K obedu 180g uvareny prilohy. Zkus si tu svoji porci zvazit a investuj do vyziviveho planu, abys vedela, kolik ceho kdy jist. Ja takhle zhubla i bez cviceni, jen jsem litala s detmi venku a s kocarkem

Jana525
Závislačka 4766 příspěvků 18.04.18 08:27

Jis malo a kor, kdyz kojis. Pridala bych zeleninu, bilkoviny a presla bych na celozrne pecivo.

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 18.04.18 08:27

Napíšu Ti, co jím, když mám chuť na sladké:
Snídaně - ovesná kaše s jablkem a skořicí
svačina - 1/2 banánu + čoko musli tyčinka
oběd - 150g kuřecích prsou + 150g kuskus, zelenina
svačina - 400g jogurtový nápoj
večeře - 80g uzené makrely + zelenina

a běžný den:
snídaně: pšeníčno-žitný chléb s lučinou, 2 plátky kvalitní šunky, hrst hroznů
svačina: jogurtový nápoj
oběd: 150g losos + 100g kuskus + zelenina
svačina: 2 active chlebíčky se sýrem, zelenina
večeře: 80g špaget, 100g kuřecích prsou, baby špenát, 1PL smetany, zelenina

denně musím mít alespoň 5800KJ, jinak nehubnu. Od začátku února mám dole 8kg a to zatím vůbec necvičím

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama