Co jíst po operaci nosní mandle

1368
2.3.10 10:05

Co jíst po operaci nosní mandle

Syn byl dneska na vyndání nosní mandle. V nemocnici je s ním manžel, chtěla bych poradit, co mu na zítra nachystat a další dny…Může všechno nebo jsou nějaká omezení? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6995
2.3.10 10:32

Nám v nemocnici říkali, že se nemá jíst nic mléčnýho. TAkže ten vanilkovej nanukáč fakt ne. :lol: Ani jogurty a tak. Ale hlavně něco měkčí konzistence. Bohužel si už nepamatuju, co jsme vlastně vařili my.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
2.3.10 10:36

já si dávala pičkoty namočený v čaji a vodovou zmrzku a přesnídávky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
2.3.10 10:51

jo a nemělo by se nic horkýho ,teplýho ,jako polívka …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.3.10 11:31

ahojky,na mandli jsme byli na podzim,ráno mu ji vyndali a odpolko už se cpal vodovou zmrzlinou,k večeři měl pudinkovej jogurt a druhý den nevěděl že byl někde… :potlesk: cpal se vším,jinak je dobrý pít brčkem…jako super rehabilitace a týden jsme nechodili do školky a do nákupních center,aby něco nechytnul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4747
2.3.10 14:23

Dcerka byla na mandli před 4 roky. Byla jsem tam s ní, strávily jsme tam pouze jednu noc. Má na to dobré vzpomínky. Dostala tedy jako první jídlo v nemocnici zmrzlinu a večer krupičnou kaši. O zákazu mléčných výrobků nic nevím. :nevim: Vím, že se nemělo nic moc teplého, ale za pár dní to bylo O.K. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
17.1.14 15:04

Ahoj holky, dnes nás propustily po nosních mandličkách domu a máme desatero přikázání. Píšou co nemůžou atd. Nevím zda může přesnídávky a ovocné jogurty a sirup do vody, píšou, že nemůžem kyselé a ovocné štávy, takže proto se ptám zda to může, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.14 16:07

Ahoj, tak my jsme taky po operaci. Nic nám pořádně nezakázali - kromě horkého a vyloženě ledového a bublinkatého. Také prý nedávat džusy. Včera nás pustili a na dnešek nám doporučili kašovitou hmotu - jogurty (neupřesnili zda musí být jen bílé), bramborovou kaši, krupicovou kaši, hodně máčené piškoty. Dostalo mě to, že mu k večeři včera dali veliký kolínka. Zítra prý už můžeme začít těstovinami s omáčkou a opět ke snídani/sváče kašovité věci.

Já bych se chtěla zeptat na jednu věc a to na nosní kapky. Při propuštění vůbec doktor o tom nemluvil, ani ve zprávě to není jako doporučení. Při přijmu jsem se ptala mudry, neb nám měli čistit i uši, zda bude nějaká speciální péče o uši, a ta se zmínila, že o uši ne, jen do nosu kapičky. Ale pak o tom nemluvili a já se hlup zapomněla zeptat. Máte kapat nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
432
18.1.14 09:40

Jo máme kapat vincentku 2krát denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie