Co jíte na velký hlad v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katintheBOx63
Povídálka 43 příspěvků 30.01.19 20:50
Co jite na velky hlad v tehotenstvi?

Ahoj, jsem v 15tt a mam hlavne vecer a v noci velky hlad. Bohuzel nic mi nejde na chut, a kdyz uz neco snim, tak je to hodne nasilu a moc toho neni. Uz jsem z toho zoufala, pac se v noci pak na hlad budim ale zvladnu maximalne jogurt nebo sklenku kefiru :zed: Cez den je to trochu lepsi - rano dam dve oblozene housky se sunkou, syrem a zeleninou, na obed testoviny, nebo maso na stave s brambory/ryzi, podvecer chleba s pomazankou a rejcetem, na veceri banan+jogurt+jablko nebo hrozny. Vse normalni ale spise mensi porce. Zatim mam navrch cca 2 kg. Zadne nezdrave sladke nebo slane mi na chut nejde, bramburky a čoko co jsem predtym milovala ted nemuzu ani videt :D Tak uz nevim cim se zaplacnout abych furt nemela v noci hlad :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7876 příspěvků 30.01.19 20:56

Já jim na večer leda ovoce, pak je mi že všeho těžko a nemůžu spát. Napadl mě treba gravimilk, to je takovej jakoby sunar pro těhotné, ten teda piju ráno, ale stačí mi sklenička místo snídaně :D

Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 30.01.19 20:57

@katintheBOx63 jsem ve 14.tt a nejím na hlad vůbec nic. Není mi nějak extra zle, ale prostě necítím hlad. Takže spíš jím tak nějak po paměti. Mám už 3kg dole, v prvním těhotenství už bylo 8 nahoře :lol:. Kolikrát si na jídlo vzpomenu až když mi začne být špatně a cítím se vysílená. Ale žaludek tak jako tak ten signál prostě nevyšle. A když se najím, stačí i miniporce, tak je mi zle, jako bych spráskala půl lednice.

nozu
Extra třída :D 12119 příspěvků 30.01.19 21:07

Co si dát k večeři maso či sýry? Klidně se zeleninou, pečivem. Já jsem měla v obou těhotenstvích cukrovku a pro udržení stabilní hladiny cukru v krvi jsem si právě dávala zeleninové saláty s masem či vajíčky a na druhou veceri pečivo se sýrem.

katintheBOx63
Povídálka 43 příspěvků 30.01.19 21:28

@Kriss Tina tak to jsem neslysela ale rada zkusim. Kdyz uz neco v noci do sebe natlacim, tak je ti v tekute forme - jogurt nebo kefir. Takze tohle by mohlo jit :palec: Hutnejsi veci, jako chleba s necim, proste nedam. Jeste obcas jablko nebo hrozny :roll:

katintheBOx63
Povídálka 43 příspěvků 30.01.19 21:34

@nozu kdyz ja z te zeleniny dam jen rejce :roll: Predtym jsem mohla i dalsi zeleninu ale jak jsem tehu, tak se na zadnou jinou nemohu ani podivat. Dneska jsem zkusila jako cast vecere dat chleba se sunkou ale to nezabralo :zed: Vecer pecivo jakekoli nejede ani za nic a to jsem kdysi davala i 2-3 krajice. Ale mohla bych zkusit ten tucnejsi syr napr s hrozny, to by mohlo jit :think:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7876 příspěvků 30.01.19 21:37

A nějaký kaše k večeři? Ty většinou spolehlivě zaplácnou žaludek

katintheBOx63
Povídálka 43 příspěvků 30.01.19 21:41

@Aduš8 mne vylozene zle po jidle neni. Jen fakt dam male porce nez pred tehu. Vacsinou je to takovy okamzity hlad, krece v zaludku kdy musim rychle neco dat, i kdyz na nic chut neni a navic i pritom jak jim prvni sousta se musim nutit. No hruza. Deje se to hlavne vecer a v noci a dost casto to je spolu se silnym palenim zahy :zed:

Monika4577
Povídálka 17 příspěvků 30.01.19 21:43

zeleninu s pečivem

Monika4577
Povídálka 17 příspěvků 30.01.19 21:44

saláty sýry

ElucaK
Kecalka 270 příspěvků 30.01.19 21:55

Ja jsem jedla jak urvana hlavne vecer. Kolem seste vecere rozmeru obeda, testoviny/ryze s omackou, maso s bramborem apod. A druhou veceri tesne pred spanim, pecivo se syrem, sunkou.. Kdyz jsem se v noci vzbudila hlady, tak jsem sla pro tretinku hermelinu :oops: zapila mlikem a spokojene spala dal. Ted jsem v 28.tt a uz me hlad netrapi a jsem na puvodnim predtehotenskym jidelnicku, zacina mi chutnat i zelenina, kterou jsem nemohla ani videt :)

katintheBOx63
Povídálka 43 příspěvků 30.01.19 21:58

Jeste jsem zapomela napsat, ze mam silenou chut na hodne studenou vodu z kohoutku. Hlavne vecer a v noci. Nevim jestli to muze s tym hladem pak souviset…ale vysledky mam dobre, cukrovku nemam. Cez den piju prubezne, takze to neni tym ze bych byla dehydrovana. Ale paleni zahy nam i tak v noci furt :cert:

katintheBOx63
Povídálka 43 příspěvků 30.01.19 22:03

@ElucaK tak musim priznat, ze mne syry nenapadli. Ale hodne se tu zminuji, tak to zitra zkusim. Ja teda radsi niake na styl eidamu nez hermelinu :lol: ale to ma kazdy dle sve chuti 8)

ElucaK
Kecalka 270 příspěvků 30.01.19 22:43
@katintheBOx63 píše:
@ElucaK tak musim priznat, ze mne syry nenapadli. Ale hodne se tu zminuji, tak to zitra zkusim. Ja teda radsi niake na styl eidamu nez hermelinu :lol: ale to ma kazdy dle sve chuti 8)

Ja ujizdim na vsech syrech, ale zkus cokoliv, na co mas chut. A to paleni zahy mi naopak cista voda zhorsuje, i kdyz mi taky moc chutna. Zkus vecer zapijet jidlo studenym mlekem a cvaknout si trochu i pred spanim, treba se to zlepsi. Jinak mi pomaha i kousek syrove brambory. Kdyz je nejhur tak Rennie..

luci5
Závislačka 4052 příspěvků 3 inzeráty 31.01.19 08:50

@katintheBOx63 Jako bych psala o sobě! Jsem 16 tt a ten hlad a nechutenství v noci je šílený! Vzbudí mě to vždy 2×, jogurt je málo, tak do sebe cpu násilím rýžové chlebíčky a knackebrot. Mám to od začátku těhotenství s tím, že jsem do 12 tt zvracela. Přes den je to dobré, i když si tedy musím dávat hodně veliký pozor na to co sním, ale ty noci :zed: Ke všemu jsem často nafouklá a bolí mě pak hodně žaludek, takže už pravidelně zobu Noball, který naštěstí pomáhá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >