Co si myslíte o umělých řasách, má někdo zkušenost?

15
10.5.21 22:42

co jsi myslíte o umělých řas má někdo zkušenost ?

Chci se zeptat má někdo zkušenost s umělýma řasama metodou 3D 5D nebo řasa na řasu? Jaké jsou následky a nebo na tom nic není. Uvažuji že si to dam ale mám strach že mi vypadnou aj moje řasy a že budu bez řas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1811
10.5.21 22:59

Joo, taky jsem šla nadšená 5 let zpátky na řasy. Jak to bude šik atd. A nakonec jak píšeš, vypadaly a vzaly sebou i mé řasy.

Příspěvek upraven 10.05.21 v 23:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
10.5.21 22:59

Chodila jsem na ně skoro rok, po sundání byly moje řasy trochu kratší ale za nedlouho se zas hodily do normálu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1664
10.5.21 23:11

Řasa na řasu jsem měla několik let, ale celkem krátké, v podstatě mou délku, takže to nebyla taková zátěž. Ale i tak po sundání trvalo tak 3 měsíce, než se řasy obnovily zhruba na původní stav. Hodně mi pomohla tyčinka Nanolash, používala jsem jí už poslední půl rok během nošení umělých a kosmetička se pak při lepení divila, že mi řasy nějak zesílily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593

Moje krásné vlastní řasy mi vypadaly. Navíc to vůbec nevypadalo přirozeně (mělo mě varovat, jak vypadá ta slečna, co mi to lepila..) Trvalo přes rok, než mi dorostly.. Už bych na to nikdy nešla.
Měla jsem myslím 4D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767

Už je tu jedna diskuze na tohle téma.
Já jsem spokojená, dělám si je už 2-3 roky v kuse. Dělám pauzy kolem 4-6 týdnu ročně a mám řasy v pohodě.
Vlastní řasy to nikomu nebere jelikož ty vypadávají úplně stejně jako vlasy a potom dorůstají…
Mám 6-9D :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
11.5.21 00:35

Zkušenost mám takovou, že mi to vadilo. Nakonec to bralo i me vlastní řasy, ale s tím, že jsem musela vytrhat. Jak to odrustalo, tak samo nevypadalo nic, poněvadž rasy i vlasy mám pevné. Tím, že řasy byly v dobré kondici, tak rychle dorostly, ale to pricitam mladšímu věku a téměř 0 starostem, teď by to taková paráda nebyla. Už bych si je znovu aplikovat nenechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
11.5.21 01:31

Mne osobne se to nelibi a maloktera slecna to umi nosit opravdu prirozene.
Vetsinou si nechaj udelat naprosti sileny, neprirozeny kostata.

Ja pouzivam uz x let serum na rasy a nemenila bych.
Jednu dobu jsem ho i pouzivat prestala, protoze jsem rasy mela tak strasne dlouhy, az mi to pekny neprislo 😀.
Ale mam s tim nejlepsi zkusenost.
Rasy mam dlouhy a husty a staci jen trosku pretahnout rasenkou.
Ve finale je to i levnejsi (serum mi vydrzi cca 3 mesice a kdyz uz jen “udrzuji”, tak i dyl).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2215
11.5.21 02:42

@janikema90 Můžu se zeptat jaké sérum používáš? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
11.5.21 03:05
@jary1 píše:
@janikema90 Můžu se zeptat jaké sérum používáš? děkuji

Pouzivala jsem dlouhou dobu Hairplus, ale prestalo mi vyhovovat, zacala jsem mit stipani oci z toho.
Ale treba moje mamka a kamoska ho taky pouzivaji a vse v pohode, takze se asi neco zmenilo u me.

Ted pouzivam Nanolash, zase na doporuceni jine kamosky, ale nemuzu rict jak moc je dobry, protoze to pouzivam jen na udrzeni. Rasy uz dlouhy a husty mam z toho Hairplus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14986
11.5.21 05:23
@jary1 píše:

Me vyhovuje obycejne od Eveline SOS Lash Booster z drogerie. Za rok, co ho pouzivam (vydrzi asi 6 mesicu pri pouzivani 1× denne, ale muze se pouzivat i 2× denne) mi rasy rostou do krasne delky. Hustota je stejna, mnozstvi ras je dane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
11.5.21 05:32

Ahoj, já je mám teď čerstvé 😀 Musím říct, že to vypadá krásně, necítím je a mám je troufám si říct opravdu přirozené. Na tom jsem trvala, nesnáším takové ty košťatka 😀 Mám tuším 2D a 3D. Vlastně vypadají jako moje, trošičku delší a hlavně zvedlé nahoru, protože já mám své řasy rovné. Po týdnu pořád hezké. ALE! Nejsem si úplně jistá, jestli je to pro mě. Dávat si pozor, ať si nehrábnu do očí, nemůžu si pořádně opláchnout obličej…No, uvidím, jak budu vypadat po 3 nedělích 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3546
11.5.21 07:06
@jary1 píše:

Taky jsem jeden čas používala hairplus a bylo to super, do dvou týdnu viditelná změna a za měsíc už mi délka vadila jak se otiraly o nadocnice když jsem je namalovala. Drahy je to jako svin ale vydrželo to fakt hodně dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
11.5.21 07:10
@hospodki píše:
Taky jsem jeden čas používala hairplus a bylo to super, do dvou týdnu viditelná změna a za měsíc už mi délka vadila jak se otiraly o nadocnice když jsem je namalovala. Drahy je to jako svin ale vydrželo to fakt hodně dlouho

Jj, taky jsem to prestala na cas pouzivat a cekala az zase trosku proridnou a vypadaji, mela jsem je dlouhatansky az to bylo divny 😅. Drahy to je, ale zase kdyz to clovek prepocita na kolik to vyjde mesicne, tak je to porad lepsi jak ty umely hnusy, ktery kdyz zacnou pelichat, tak kocka vypada strasne 😀.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
11.5.21 07:40
@hospodki píše:
Taky jsem jeden čas používala hairplus a bylo to super, do dvou týdnu viditelná změna a za měsíc už mi délka vadila jak se otiraly o nadocnice když jsem je namalovala. Drahy je to jako svin ale vydrželo to fakt hodně dlouho
Jj, taky jsem to prestala na cas pouzivat a cekala az zase trosku proridnou a vypadaji, mela jsem je dlouhatansky az to bylo divny 😅. Drahy to je, ale zase kdyz to clovek prepocita na kolik to vyjde mesicne, tak je to porad lepsi jak ty umely hnusy, ktery kdyz zacnou pelichat, tak kocka vypada strasne 😀.
@cecetka píše:
Me vyhovuje obycejne od Eveline SOS Lash Booster z drogerie. Za rok, co ho pouzivam (vydrzi asi 6 mesicu pri pouzivani 1× denne, ale muze se pouzivat i 2× denne) mi rasy rostou do krasne delky. Hustota je stejna, mnozstvi ras je dane.

To sice ano, ale se serama ktery pouzivam ja, mam zkusenost, ze opticky i zahustuji, protoze rasy jsou nejenom delsi, ale i silnejsi, tim padem vypadaji objemnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat