Co jste daly partnerovi k narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.02.18 14:56
Co jste daly partnerovi k narozeninam

Zdravim vsechny,
Co jste daly nebo planujete dat partnerovi k narozeninam? Delaly jste oslavu? Pritel ma za 2 mesice narozeniny a ja v tom nejak tapu. Chtela bych to vedet pro pripadnou inspiraci. Dekuji :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  23.02.18 15:04

Manzel ma za tyden kulate narozeniny. Porad si z legrace preje zenskou, co vyskoci z dortu. Tak jsem nachystala tri velke krabice, obalila a ozdobila krepakem a ruzickama a vyskocim z tohoto dortu sama. Pak dostane dort v podobe hamburgeru, lepsi RC model auta, kozeny opasek a predplatne casopisu o autech a motorkach. Anonym, aby se to neprokeclo jeste pred oslavou :)

lentilka248
Kelišová 6408 příspěvků 23.02.18 15:09
@Anonymní píše:
Zdravim vsechny,
Co jste daly nebo planujete dat partnerovi k narozeninam? Delaly jste oslavu? Pritel ma za 2 mesice narozeniny a ja v tom nejak tapu. Chtela bych to vedet pro pripadnou inspiraci. Dekuji :dance:

Různé věci.. Víkendový pobyt (teda i se mnou), hodinky, helmu na motorku..

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 23.02.18 15:11

Já teď budu kupovat mobil. Teda k výročí a ne k narozeninám. Ale jinak jsme sportovního ducha, takže různé startovné na závody, potřeby na sport a tak. Plus vzdy pecu nejaky dortik.

radkka
Generální žvanilka 20020 příspěvků 23.02.18 15:12

Lyže :mrgreen: super závodní, já tomu tolik nerozumim, ale slintal nad nimi celou sezónu, tak je má. Měl radost… Asi jako když se nám narodily děti. Hned si k nim koupil lyžáky a ukazuje mi celou olympiádu, kdo je má taky :roll: :zed:

DenisaBy  23.02.18 15:12
@Anonymní píše:
Manzel ma za tyden kulate narozeniny. Porad si z legrace preje zenskou, co vyskoci z dortu. Tak jsem nachystala tri velke krabice, obalila a ozdobila krepakem a ruzickama a vyskocim z tohoto dortu sama. :lol: :lol: :lol: tak to je hustý jako :palec:

DenisaBy  23.02.18 15:17

Ja jsem mu dala 2 hodiny v privatnim wellness (samozdrejme semnou), parfem, hodinky, vuni do auta a udelala sem mu super dortik a muffiny.

anonymni_prezdivka
Kecalka 331 příspěvků 23.02.18 15:25
@radkka píše:
Lyže :mrgreen: super závodní, já tomu tolik nerozumim, ale slintal nad nimi celou sezónu, tak je má. Měl radost… Asi jako když se nám narodily děti. Hned si k nim koupil lyžáky a ukazuje mi celou olympiádu, kdo je má taky :roll: :zed:

To je boží :mrgreen: :palec: :palec: :palec:

Lekninka91
Echt Kelišová 9960 příspěvků 23.02.18 15:26

Dítě :lol: :lol: :lol:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1378 příspěvků 23.02.18 15:27

Manžel má narozeniny za 2 měsíce a chtěla bych mu koupit akučku :lol: už dlouho si ji přeje, ale pokaždé byla priorita jinde jak utratit peníze na víc. Dřív jsem mu koupila hodinky, telefon, ujíždí na drahých parfémech, potěší ho cokoliv do dílny, oblečení, taky z voucheru na nějaké jídlo ma vždy radost. Před rokem jsem mu koupila hostinu pro 5 lidí a šli jsme jen mi dva :mrgreen: naposled tatarák :) Taky bedny u Manboxeo jsou super. Kupovali jsme minulý rok k vánocům tátovi a bylo to fajn :) oslavu dělat nebudeme, ty děláme dětem :lol:

radkka
Generální žvanilka 20020 příspěvků 23.02.18 15:28
@anonymni_prez­divka píše:
To je boží :mrgreen: :palec: :palec: :palec:

No nevim, je to úchyl… :mrgreen: ale zase je pravda, že opravdu své sportovní náčiní maximálně využije, takže držím pusu a krok… Hlavně, když pak taky dostanu něco super, že jo :dance:

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 23.02.18 15:29

Vždy dostane dort a večeři, jinak jsem mu dávala koženej pásek, peněženku, jízdu na motokárách, drona s kamerou, letos dostane řidičák (potřebujeme). Zas tolik narozenin jsme ještě nestihli oslavit, takže moc tipů nemám. Jinak oslavu jsem mu nikdy nechystala, nemá to moc rád. I ten dort většinou sním já :D.

radkka
Generální žvanilka 20020 příspěvků 23.02.18 15:30

@Terezxx Večeři pro pět ve dvou :srdce: :srdce: :srdce: jsi žena snů! To chci taky! :mrgreen:

Šarlota4
Echt Kelišová 9332 příspěvků 23.02.18 15:39

Apple watch, fotku me v ramecku ( sam to chtel ), tematicky dort, kozeny pasek na zalazku s inicialy, pouzdro na pistoli, kosili, veceri u Pohreicha, stiraci losy, udelala jsem kos a dala tam jen to co ma rad, hru na pc, kravatu, vyrobila jsem karticky na sex a volny vecer u pc ( jako legraci, ale vyuzil ). Za chvili budeme mit 1 vyroci svatby a on vymysli nejaky brutal fatal darek a ja jsem v koncich!!!

Jeste jsem si vzpomela na deskove hry, poukaz na unikove hry a poradac do auta ( to nepouziva)

Maky.p
Generální žvanilka 24786 příspěvků 23.02.18 15:43

@Terezxx - bednu jsem teď kupovala taky :mrgreen: Jednu pivní a jednu whisky. Super zábava pod stromkem :lol: Ještě plánuju manželovi k narozeninám koupit to vaření piva..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama