Co jste delali pri kontrakcich?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kalouch
Nováček 3 příspěvky 06.03.19 12:16
Co jste delali pri kontrakcich?

Ahoj holky, jsem ve 40tt a mam poslicky co 15 minut. Boli to jak cert, tak me napadlo, kdyz se ma do nemocnice chodit po pravidelnych kontrakcich v intervalu 5ti minut trvajici minimalne dve hodiny… Co jste delali ty dve hodiny? Fuceli bolesti v posteli nebo vam neco pomohlo? :lol: neumim si predstavit jak to zvladnu a zda vubec dolezu do nemocnice 8o :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Tarjei
Závislačka 4631 příspěvků 06.03.19 12:19

Já se vždycky při kontrakci něčeho čapla a snažila se nechcípnout..a asi úpěla, už je to dýl, tak přesně nevím :D

cverunka
Závislačka 2878 příspěvků 06.03.19 12:23

Nadávala, křičela, vzdychala :mrgreen:
Ale hlavně jsem se snažila chodit, stát a uvolnit se, postupovalo to pak rychle
:palec:

ugluk
Hvězda diskuse 45808 příspěvků 06.03.19 12:23

Mezi kontrakcema jsem chodila tam a zpět a nechala působit gravitaci, při kontrakci jsem se vždycky někde opřela, zatnula zuby a skrz ně si nadávala :)
Ale teda kdybych měla čekat dvě hodiny na pravidelné kontrakce po pěti minutách, tak pokaždé rodím doma :mrgreen:

Charlote
Stálice 51 příspěvků 06.03.19 12:24

Tiše trpěla :mrgreen:

Fiškuska
Povídálka 47 příspěvků 06.03.19 12:24

Já jsem prostě jenom čekala až kontrakce vždycky přejde :D měla jsem kontrakce celou noc v intervalu 6-8 minut, ležela jsem v obýváku na gauči a čekala až se interval konečně zkrátí na těch 5 minut. Na nic zázračného, co by mi pomohlo od bolesti jsem bohužel nepřišla :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 06.03.19 12:24

Já počítala, udělala sem si čaj, nasnidala se, dal si sprchu, kontrolovala jestli mám zabaleno opravdu vše potřebné, procházela se po bytě :D ale mě teda ty kontrakce nebolely, to až ke konci, když se šlo tlačit to bylo peklo…

iiiv
Extra třída :D 11358 příspěvků 06.03.19 12:25

mě pomáhalo chodit a nebo sedět na záchodě, tam mě netlačila hlavička :-D

PetulePetra
Kecalka 461 příspěvků 06.03.19 12:25

já kdybych čekala na pravidelné kontrakce tak porodím doma :D když jsem měla kontrakce po 10-15 minutách tak jsem byla zrovna na prohlídce a ještě mě poslali domů, tak jsem šla do obchodu, na kafe a doma do vany která to zesílila. Ale kontrakce jsem měla po 2-7minutách nepravidelně

Rive
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 06.03.19 12:27

Ležela ve vaně, hopsla na baloně, chodila, sprchovala…

P4ja
Echt Kelišová 8647 příspěvků 06.03.19 12:28

Pomohla mě sprcha, balon. Jinak jsem dýchala uvolňovacím dechem z jogy. Poslouchala muziku z mp3.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 12:29

U obou sem mackala madlo ve sprse a sedela na balonu.A uvnitr sebe rvala at uz jdu rodit.U druheho sem si zas uvnitr nadavala jak sem do toho mohla jit znovu :lol: Rikala sem si jestli sem nervala i nahlas .Manzel tvrdi ,ze ne :nevim:

Lily-en
Stálice 88 příspěvků 06.03.19 12:32

Kdyz jsem mela po delším intervalu, tak mi pan doktor řekl, at si dam doma oběd, odpocivam, ze doma to mám lepší a dvacet minut na to jsme stejne jeli a dobre ze tak, do chvilky se to rozjelo :lol: radši bych moc nečekala :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 12:36

Trochu pomohla sprcha. Jinak jsem se jen „snazila prezit“ a uvolnit spodek. Pravidelne kontrakce po peti minutach jsem snad vubec nemela, byly nepravidelne 3-7minut a to az do konce. Nejhorsi byly ty, kdyz uz telo sano tlacilo a lekari, ze jeste nesmim, dite je moc vysoko. U tech jsem si i zakricela.

flicek18
Kecalka 442 příspěvků 06.03.19 12:38

Vždycky jsem se o něco opřela nebo chytila a funela asi i nadávala, jo a pak jsem i partnerovi oznámila že budeme mít jedináčka :mrgreen: ( vteřinu po porodu jsem názor změnila ;) ) sprcha mi na to trochu pomáhala, i na psychické uvolnění. Ale měla jsem z tohi strach a taky jsem si to nedovedla představit, ono to nějak přijde samo ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama