Co jste dělaly, když jste byly bez práce?

Anonymní
23.11.15 19:05

co jste dělaly když jste byly bez práce

Ahoj. Jak jste si krátily čas, když jste byly nezaměstnané? Jsem doma již 3 měsíc. Hledám všude. Nevezmou mě ani na prodavačku nebo doplňování zboží. Do fabriky jsem neudělala fyzické zkoušky. Dopoledne se snažím sebevzdělávat, ale odpoledne na mě padne taková deprese připadám si k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23328
23.11.15 19:14

Hlídala jsem kamarádkám děti, háčkovala, fotila, přes ÚP jsem si udělala kurzy…pečovatelku, účetnictví, počítače, posílala životopiy, obcházela firmy, hodně jsem četla a sebevzdělávala jsem se.
Teď dělám za kasou, práce snů to sice není, ale lepší, než nic.
Proč myslíš, že Tě nevezmou? Já měla požadavek půl roku, pak mi zavolali a jsem tam rok a měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776

Predne jsem posilala CV a chodila na pohovory, jinak jsem doma uklízela, tridila ruzny kramy, takovy ty veci, na ktery normalne neni cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208

Ja jsem bylabez prace asi mesic, rano jsem odvedla maleho do skolky, uvarila kafe, u snidane zkoukla oblibeny serial apak jsem sedela u pc a hledala a hledala, rozposilala CV na vsechny strany, kazdy den je na portalech neco noveho, pak varila, uklid a opet k pc sledovst co je noveho.. Neodpovidala jsem jen na nabidky, ale sama se nabizela.. Praci jsem sehnala da se rici hned, ale cestovani denne 3 hodiny atd.. Tak jsem stale psala na dalsi nabidky.. Muzes se treba ucit jazyk jako samouk, nebo vem fotak a brz fotit do prirody na odreagovani..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2868

A proč tě nevezmou na prodavačku nebo doplňování zboží?? A u vás je jen jedna fabrika? Tomu nevěřím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
23.11.15 19:15

Do fabriky zkoušky?! To jsem v životě nezažila. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
23.11.15 19:15

Na prodavačku nebo doplňování zboží tě nevezmou proč??
Jinak dopoledne jsem většinou vařila, uklízela, odpovídala na inzeráty nebo chodila na pohovory. Odpoledne už byl doma partner z práce, takže jsme podnikali něco spolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
23.11.15 19:17

A proč Tě nevezmou ani na prodavačku?

• Nahlásit
  • Citovat
16985
23.11.15 19:22
@bambule45 píše:
Do fabriky zkoušky?! To jsem v životě nezažila. :think:

ja jo, dokonce nekolikrat. Sice ne fyzicke, ale zkousky zrucnosti ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 19:22

Anonymní - ano máme u nás jen jednu fabriku. Proč mě nevezmou na doplňování zboží to nevím. Máme u nás jen 2 supermarkety. Jednou mi řekli, že mají plno a po druhý, že nejsem vhodný uchazeč. Ano u nás do fabriky se dělají fyzické testy. Musíš montovat šrouby na čas, nosit bedýnky s hmotností, měří ti délku stopy, jestli máš na práci v automobilce.

• Nahlásit
  • Citovat
5324
23.11.15 19:25

Ja jsem začala šít pro kamarádky a hledala jsem, trvalo to 3/4roku protože v mém oboru není moc míst - spisová služba/archivnictví. A to jsem chtěla Prahu a okolí. Doma úklid, sklizeň, zpracování ovoce na mošty, marmelády i na prodej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
23.11.15 19:26

Anonymni a dojizdet do vedlejsiho mesta? Jake mas vzdelani? Nejakou praxi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7091
23.11.15 19:27

Dělala jsem si rekvalifikační kurz. Ještě než jsem ho měla dodělaný, napsala jsem si ho do životopisu, který jsem roznášela všude možně. Tři dny po ukončení kurzu mi volali a za pár dní jsem nastoupila do práce. Díky tomu jsem byla po rodičáku nezaměstnaná jenom měsíc.
Fakt jsem byla ráda, že jsem našla práci takhle brzo, protože mi to bylo vůči manželovi strašně blbý, že on chodí do práce a já se flákám doma. Přitom jsem z bývalého zaměstnání dostala roční odstupné, takže peněz jsem domů přinesla opravdu dost.

Příspěvek upraven 23.11.15 v 19:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 19:29

Anonymní zakladatelka - já hledám práci v administrativě nebo jako prodavačka. Do Prahy to mám 90 km jednu cestu. Jsem z Roždalovic,.Nevíte o něčem? Dopoledne také projedu inzeráty s prací, pak se učím aj a čtu různé články a jdu ven se psem, ale stejně si připadám k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
9879
23.11.15 19:30

Nikdy jsem nebyla bez práce, vždy jsem měla domluvené nové místo před opuštěním starého. Ale asi bych si udělala pořádek doma a v hlavě 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama