Co jste dělaly od pozitivního testu po návštěvu Dr.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.1.22 18:16

Co jste dělaly od pozitivního testu po návštěvu Dr.

Ahoj holky, co jste dělaly (braly vitaminy braly tohleto a támhle to, nedělaly tohle…) v období, kdy jste objevily pozitivní test a než jste se dostali k Dr.? snažím se otěhotnět už 3 roky a teprve teď pozitivní test a mám hrozný strachu aby to tak vydrželo i do doby, než jdu k Dr. obědvali mě až za 2 týdny. Tak jsem z toho vyjukaná a nervózní. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66538
12.1.22 18:18

@Tynulevrtule1 co by ti dr pomohl? Vůbec nic.. takže hlavně klid.. začátek je vždy hop nebo trop, prostě co se má udržet, že udrží, co ne, nepomůžou ani všichni svatí. Zkus se hodit do klidu.. naposledy jsem akorát přestala kouřit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1353
12.1.22 18:19

Nic, fungovala jsem normalne, bylo leto, chodila jsem behat, na vyslapy, jen jsem omezila kafe a nepila zadny alkohol.. a brala jsem femibion 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27501
12.1.22 18:21

Jeli sme na dovolenou :mrgreen: našla sem pozitivní test pár dní před odjezdem, tak sme jeli, vůbec sem to neřešila, když sme se po 2 týdnech vrátili domů, tak sem se teprv objednala k Dr. Akorát sem vynechala alkohol, jinak sem se chovala jako kdykoliv jindy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66538
12.1.22 18:23

Mmchdm, pozitivní test jsem měla druhý den po rozsáhlém tetování. Ona mě vlastně na myšlenku, že jsem těhotná, dovedla moje taterka. Páč jsem trpěla jako pes :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55557
12.1.22 18:24

Snažila jsem se zaměstnat hlavu jinak, abych nevymejšlela kraviny :mrgreen: Mám za sebou mnohaletý snažení o dítě, stejně jako pár potratů, takže jsem v tomhle dost pragmatik. Prosperita těhotenství je většinou nalajnovaná už v okamžiku spojení dvou buněk a žádný vitamíny neovlivní, co se má stát dál. Smysl má listovka, ta už ale ideálně před početím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19011
12.1.22 18:25

Neřešila jsem to nijak. Normálně jsem fungovala, chodila do práce, běhat, vitamíny jsem nebrala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1486
12.1.22 18:27

Chovala jsem se stejně, jen začala brát vitamíny, přestala pít alkohol.
Jinak nic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25712
12.1.22 18:32

Nic chodila jsem do práce, přestala pít alkohol(tedy ne že bych ho pila na litry, ale prostě jsem věděla, že skleničku vína si dát nemůžu), u prvního jsem omezila i kávu a trpělivě čekala, až půjdu na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42609
12.1.22 18:40

Chápu tě, ale dr by tam teď ještě nic neviděla. Dávala jsem na sebe větší pozor a nic netahala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
12.1.22 18:43
@Tynulevrtule1 píše:
Ahoj holky, co jste dělaly (braly vitaminy braly tohleto a támhle to, nedělaly tohle…) v období, kdy jste objevily pozitivní test a než jste se dostali k Dr.? snažím se otěhotnět už 3 roky a teprve teď pozitivní test a mám hrozný strachu aby to tak vydrželo i do doby, než jdu k Dr. obědvali mě až za 2 týdny. Tak jsem z toho vyjukaná a nervózní. :oops:

Buď v klidu. Prosperitu neovlivnis. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13827
12.1.22 19:13

Nic, vynechala jsem alkohol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
12.1.22 19:20

@Tynulevrtule1 tak já jsem za celý týden po pozitivním testu nachodila asi 100km :lol: a přestala jsem tahat mega těžký věci (třeba kolečko naložený cihlama, pytle s dřevem, atd…) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
12.1.22 19:22

@Tynulevrtule1 Nedělala jsem nic jen jsem přestala kouřit a pit moje energy drinky. To bylo všechno a vlastně dále se také nic neděje jiného. Co se má stát se stejně stane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38354
12.1.22 19:32

Brala jsem měsíce jen listovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu