Co jste dělaly poslední den před plánovaným porodem?

Anonymní
14.9.19 17:44

Co jste delaly posledni den pred planovanym porodem?

Pokud jste mely planovany porod, at uz cisarsky rez nebo vyvolani, jak jste stravily den pred porodem?
A jak jste se na planovany porod chystaly? Me to ceka v pristim tydnu. Pustila jsem se do vetsiho uklidu, ac jsem to uz neplanovala.
Den pred bych rada byla jen s manzelem, az prijde z prace, tak asi prochazka a mozna zajdeme na veceri.
Prosim anonym z duvodu, ze o predem planovanem porodu nikdo nevi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

265
14.9.19 18:29

Ja byla 14 dni pred terminem planovaneho cisare na chate. Mela jsem jit v pondeli, tak jsem chtela vikend pred tim doma naposled v klidu poradne uklidit, vyprat tu haldu obleceni a tak, no a nakonec se porod rozjel sam o 4 dny driv tak jsem nic z planu nestihla no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5399
14.9.19 18:30

Dělala v baráku velký úklid a věřila na zázrak, byla neděle a v pondělí nástup na vyvolávačku. Zázrak se nestal :mrgreen:,ale kupodivu jsem klidně spala, asi jsem se dostatečně unavila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4552
14.9.19 18:34

My zkoušeli vyvolat porod doma, neúspěšně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9462
14.9.19 18:36

Když jsem čekala první dítko, tak jsme si udělali pěkný den s manželem. Byli jsme na procházce, zašli jsme si na dobrý oběd, večer jsme si spolu povídali v obýváku a říkali si, jak asi to naše štěstí bude vypadat. A u dalších dětí, jsem se snažila den strávit s nimi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 18:43

Normální den, šli jsme na nákup, oběd, úklid, telka. Byla to neděle a vyvolání v pondělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.9.19 18:45

Já jsem byla 3 dny po termínu. A odpočívala. Dostala jsem při rozhovoru hrozný záchvat smíchu, tak že mi kontrakce za 5minut začli samy :laughing:

• Nahlásit
  • Citovat
641
14.9.19 19:05
@Anonymní píše:
Já jsem byla 3 dny po termínu. A odpočívala. Dostala jsem při rozhovoru hrozný záchvat smíchu, tak že mi kontrakce za 5minut začli samy :laughing:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9865
14.9.19 19:12
@Anonymní píše:

to se mi líbí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
14.9.19 19:15

Ja mela prijem do nemocnice den predem ve 13 hodin. Takze jsem byla sama v nemocnici a cetla si knizku. Manzel pracoval, na chvili se stavil a sel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
14.9.19 19:15

Ja byla uz 2 dny pred vyvolanim v nemocnici. Rodila jsem 42+1. Prisel manzel a vyrazili jsme na prochazku podel reky, na nakup do Lidlu a pak jsem si pustila film a usnula. Bohuzel sama v nemocnici, ale co uz… byl listopad a bylo zrovna krasne slunecno a celkem teplo :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
14.9.19 19:37

Ja byla hospitalizovana v nemocnici, takze jsem chodila po chodbe jak lev v kleci nebo jsem lezela pod perinou.. u druheho syna jsem tyden prenasela a moc jsem to neresila, ale moje okoli to resilo furt a to me deptalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19158
14.9.19 20:09

U první jsme šli s manželem a pejskem na 6km procházku, byl únor, zima a sníh a já doufala, že se porod rozjede sám… nerozjel, akorát mě z té procházky bolely třísla ještě další tři týdny :roll: :mrgreen:… U druhé jsem měla nástup v pondělí, v neděli jsem byla ráno na monitoru v porodnici - tam vše OK, odpoledne přijel brácha, tak starší radila s bratrancem a já kecala se švagrovou a po jejich odchodu jsme se šli podívat na náměstí na stromeček- byl prosinec. A při uspavani starší přišla první kontrakce a do hodiny a padesáti minut byla mladší na světě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2469
14.9.19 20:38

Dva dny před plánovaným vyvolanim jsem zpívala s kapelou na svatbě. Bylo to prima. Den před jsem si balila věci, lakovala nehty a trochu doma uklidila, odpoledne a večer jsme byli s mužem a starším venku na hřišti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.9.19 20:38

Byli jsme s pritelem cely den na prochazce, dala jsem si palivou cinu a pak jela do porodnice protoze me bolelo v podbrisku. Vse bylo v poradku po natoceni monitoru me pustili domu s tim, ze zitra se bude podle planu vyvolavat. Uz bylo pozde vecer, tak jsem bezela na prvni nocni autobus abych ho stihla. Dorazila jsem domu, dala si sprchu, zaplula do postele a najednou rup, praskla mi voda :D za 12 hodin se narodil syn :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama