Co jste dostali k Vánocům

Napsat příspěvek
49896
25.12.18 11:56

@Malike to malej hned začal škubat papíry,ale manžel vše fotil a říkal že si myslel že bude mít infarkt jak dýchal :lol: a pak držel jednu mašinku a když jsme mu pomohla vybalit další tak zase vzal do náruče :mrgreen: Dostal pak fakt obří a to čeho jsem se bála prostě udělal, narval jí do postele :mrgreen: Loni ale rozbalil dvě věci a odnesl do pokoje a už se nevrátil. letos rozbalil vše ;) .Ale jak narazil na skládaci nebo puzzle nenápadně zašoupnul pod postel :lol: Loni malej rozbaloval zbytek 25 odpoledne :lol: Jemu vím že nemůžeme dát tolik balíčků, dostal asi 6 a bylo to akorát. Stejně ho zaujala svítící mašinka natolik že ho nic moc nezajímalo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4308
25.12.18 11:59

U nás také spokojenost. Štědrý den proběhl v klidu, až na smažení řízků, v troubě nám to prostě nešlo. S dárky jsem spokojená, dostala jsem toho dost. Většinu jsem si vybrala předem, manžel jen vybral přesnou barvu u pár věcí. A bylo i překvapení, dostala jsem kosmetiku Yves Rocher a náušnice. Jen škoda, že náušnice nesnesu, hned mi natékají dírky. Takže asi budu měnit za něco jiného. Děti taky nadšené, manžel taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
25.12.18 12:07
@Markéta80 píše:
@Malike to malej hned začal škubat papíry,ale manžel vše fotil a říkal že si myslel že bude mít infarkt jak dýchal :lol: a pak držel jednu mašinku a když jsme mu pomohla vybalit další tak zase vzal do náruče :mrgreen: Dostal pak fakt obří a to čeho jsem se bála prostě udělal, narval jí do postele :mrgreen: Loni ale rozbalil dvě věci a odnesl do pokoje a už se nevrátil. letos rozbalil vše ;) .Ale jak narazil na skládaci nebo puzzle nenápadně zašoupnul pod postel :lol: Loni malej rozbaloval zbytek 25 odpoledne :lol: Jemu vím že nemůžeme dát tolik balíčků, dostal asi 6 a bylo to akorát. Stejně ho zaujala svítící mašinka natolik že ho nic moc nezajímalo :lol:

No já teda vím,aspoň že se ke všemu dostane..postupně.Jen bohužel až bude mít náladu.Ted má nějakou lenoru a furt leží s opadem v posteli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
25.12.18 12:10
@kacka52 píše:
U nás také spokojenost. Štědrý den proběhl v klidu, až na smažení řízků, v troubě nám to prostě nešlo. S dárky jsem spokojená, dostala jsem toho dost. Většinu jsem si vybrala předem, manžel jen vybral přesnou barvu u pár věcí. A bylo i překvapení, dostala jsem kosmetiku Yves Rocher a náušnice. Jen škoda, že náušnice nesnesu, hned mi natékají dírky. Takže asi budu měnit za něco jiného. Děti taky nadšené, manžel taky.

Alergie? Na určitě kovy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
25.12.18 12:42

My máme radost ze všeho. To nejdůležitější jsme koupili spolu a dokoupili jen maličkosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1069
25.12.18 12:45

Ahoj. Děti dostali vše co si přáli a nad očekávání první mobil nebyl takové terno jako jsem čekala. Manžel dostal kovářsky kurz tak se těším na jeho výrobky a já dostala taky vše co jsem chtěla knihy_indickou a ajurvedskou kuchařku, sušičku ovoce a misku na klíčení…tak si říkám jestli ten Ježíšek na sebe neusil trošku bič

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
25.12.18 13:05

Příspěvek upraven 17.02.20 v 19:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4308
25.12.18 13:08

@Malike Ano mám, na slitiny, nejvíc nikl. Paradoxně jsou náušnice ze stříbrna, ale to zapínání bude bižuterie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
25.12.18 13:16
@kacka52 píše:
@Malike Ano mám, na slitiny, nejvíc nikl. Paradoxně jsou náušnice ze stříbrna, ale to zapínání bude bižuterie.

Pokus se bezbarvým lakem na nehty..na čas to pomůže ale pokud nemáš problém to vyměnit,tak raději to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4308
25.12.18 13:37

@Malike To používám na pásky a knoflíky u kalhot. U nových náušnic je mi to líto. Právě raději vyměním/vrátím. Mám problémy i s řetízky, nesnesu žádnou bižu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43772
25.12.18 13:45

Dcerka je ještě malá, dárky od ní nedostávám. Od svých rodičů jsem dostal peníze a čokoládku. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42619
25.12.18 14:10
@Anonymní píše:
tak já letos padla na zadek :lol: zítra odletame všichni do Vietnamu :pankac: :dance: chtěli jsme tam tráviť cele svátky, ale nejstarsi dcera si přála trávit Vánoce doma, protože miluje tu atmosféru a vše kolem :palec: takze jsme to odpískali, s tím, ze půjdeme jindy :lol: no… neměla jsem tušení, ze to “jindy” bude tak brzy :lol: :potlesk: manžel je prostě mistr překvapení :potlesk:

O je super dárek :palec: snad se vám bude líbit :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.18 16:59
@lucenka píše:
O je super dárek :palec: snad se vám bude líbit :pankac:

Vůbec o tom nepochybuji :palec: moje cestovatelská duše bude na chvíli zase spokojena :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3179
25.12.18 19:50
@Malike píše:
Když tu čtu od rána negativa tak chci řešit to že štědrého dne to pozitivní. Tak z jakého dárku máte nejvíc radost?
Jaký dárek se nejvíce líbil rodině a bude reklamace či výměna?Nakonec byli u nás svátky pohodové i když to chvilku nevypadalo.
A až na babičku která remcala snad víc než jindy že utracime moc a jednu reklamaci to byl pohodový večer…
Můj malej autista s radostí běžel sfouknout svíčky a až pak zaregistroval, že jsou darky.
Já dostala dárky dle mého přání a nejlepší a nejhezčí dárek a ani ne nejlevnější bohužel jde na reklamaci. Reproduktory…nefunguje jeden reprák. Ten druhý mi teda ukázal jak úžasně hraje a tak si budu muset počkat.
Ale i jinak jsem spokojená..mám ze všeho moc radost. Mamka jako velký dárek dostala satelit i s ročním předplatným od skylinku.plus drobnosti. brácha zase Drona..plus drobnosti.
Syn teda díky autismu to nějak vzal vlažně a jede si zase to svoje.

Byla jsem hodna..dostala dziny, nejaka trika, doplnky do snehu, neco z tescomy prakticke, argan.olej, penize, od pritele parfem, hrnicek do sbirky..mamka s tatou spolecne nove kufry na cestov., mamka kosmetiku, tata navigaci, sestra spoustu knih a dohromady foto kalendar.,pritel kovovy retizek na krk a parfem ode me..reklamace snad zadna zatim..a vsichni spokojeni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
26.12.18 21:17

Taky spokojenost že vsech stran vše mělo úspěch třeba švagrové se moc libilo srdce s citátem co sem ji dala,vše proběhlo hladce a uzily jsme si to teď ty tři dny akorát sem muzovy dala skládačku co sem mu dala už loni-a to vždy koukám do polic co má, :lol: jo má toho plno holt výměnim,já sem moc spokojená co sem dostala hlavně lízátko pod nárazník a cvičení s kinectem na Xbox nejlepší je že vždy je vše překvapení to muž na to jak si nic nepamatuje tak to co mi udělá radost a co chci během roku si pamatuje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama