Co jste dostaly na Ježíška 2018?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nyana
Kecalka 214 příspěvků 29.12.18 12:56
Co jste dostaly na Jeziska 2018?

Ahojky holky :andel:
At nejsme jen u deti.. Co jste nasly vy letos pod stromeckem? Prekvapil vas treba necim partner a byly jste za to rady? :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
malá_holka
Kelišová 6140 příspěvků 29.12.18 13:02

mě ježíšek přinesl hodně věcí, jsem rok od roku hodnější :mrgreen: :nevim: velikánskou chlupatou deku, ručně pletenej polštář na postel, ozdobičky na stromek,sypaný čaje, fén, knížky, kosmetiku, ponožky, bundu, parfém, deník,punčochy, dekorativku, svetr

Malike
Extra třída :D 13237 příspěvků 29.12.18 13:02
@Nyana píše:
Ahojky holky :andel:
At nejsme jen u deti.. Co jste nasly vy letos pod stromeckem? Prekvapil vas treba necim partner a byly jste za to rady? :hug:

Dostala jsem nefukcní reprák :mrgreen: ale už se to řeší. Druhý reproduktor šel, takže mám krasny příslib toho, že budu brzo poslouchat hudbu kvalitní a sousedi mě budou nenávidět,
Jinak hrneček z dílny pro postižene a mají talent. Nadále dualni flashku, další repráky, ale k notebooku, peníze, svetr, pyžamo, kosmetiku, herní myš, meteostanici a parfem…takže ježíšek byl bohaty a štedrý a jsem moc spokojená. Za peníze si koupím ještě kontaktní grill :kytka:

růžový achát
Kelišová 5755 příspěvků 29.12.18 13:06

Už jsem to psala.. Ježíš mi nadělil luxusní běžkařský komplet na skate, takže by koukala i Koukalová ;) a spoustu jiných drobností.. kosmetika, knihy, šátky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 13:07

Dostala jsem od manžela knihu „Co na tobě miluji“ kompletně vyplněnou včetně našich fotek, jeho kreseb, vyznání lásky, společných zážitků, toho, co si přeje kdyby se mu něco stalo apod. no doják jak blázen ale nádhera :)

catchthem
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 29.12.18 13:09
@Anonymní píše:
Dostala jsem od manžela knihu „Co na tobě miluji“ kompletně vyplněnou včetně našich fotek, jeho kreseb, vyznání lásky, společných zážitků, toho, co si přeje kdyby se mu něco stalo apod. no doják jak blázen ale nádhera :)

Tak to je ale pecka :palec:

catchthem
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 29.12.18 13:11

Taky se pochlubim. Dostala jsem vanu do kufru auta, nano podložku a povinnou výbavu v praktickém pytli. Pak parfém a dlátka na řezbu do dřeva. :-D aby bylo jasno, já jsem nadšená :-D

Uživatel je onlinerenorejnz
Stálice 74 příspěvků 29.12.18 13:12

Dostala jsem diář od Dary, čaje, teplé oblečení a ponožky, Mixit sadu s miskou a poukazy na musli, povlečení na peřinu :)

Malike
Extra třída :D 13237 příspěvků 29.12.18 13:12
@catchthem píše:
Taky se pochlubim. Dostala jsem vanu do kufru auta, nano podložku a povinnou výbavu v praktickém pytli. Pak parfém a dlátka na řezbu do dřeva. :-D aby bylo jasno, já jsem nadšená :-D

praktická to žena :mrgreen:

Malike
Extra třída :D 13237 příspěvků 29.12.18 13:13

A tak na to jsem zapoměla …povlečení z mikrovlákna :kytka:

jakanas
Kelišová 6325 příspěvků 29.12.18 13:17

ukulele

Tichošlápek
Extra třída :D 11629 příspěvků 29.12.18 13:20

Náušnice a náramek, aby ladily k privesku, který uz mam doma, svetr s kočkou a z nějakého důvodu taky komplet zimní oblečeni od čepice az po fusekle v ruzove barvě :lol:

kkaattkkaa
Extra třída :D 10623 příspěvků 29.12.18 13:21

Spoustu kosmetiky, svicky, cokoladu, boty, spodni pradlo, poukazky do řeznictví :grinning:,poukazku na kapra :grinning:
Triko, lupeny na show J. Krause s ubytováním v Praze a dovolenou do Tunisu jsme si nadelili.
Takze jsem letos byla asi hodna :) a chytre hodinky
Jeste bych potrebovala vic zdravi…:confused:

Kelsey
Hvězda diskuse 45124 příspěvků 29.12.18 13:25

Jezisek byl stedry (notas, kabelku na notas, vybavu k nemu, dve delsi tricka na spani, dva parfemy, kabelku do prace, kuch. noze od muze, od nasich a od rodiny penize a od nasich sadu hrncu, kosmetiku).
Nas spolecny rod. darek jsme si vcera objednali bazen. To bylo domluvene, ze ten si poridime.

toma0105
Kecalka 169 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 13:26
@Anonymní píše:
Dostala jsem od manžela knihu „Co na tobě miluji“ kompletně vyplněnou včetně našich fotek, jeho kreseb, vyznání lásky, společných zážitků, toho, co si přeje kdyby se mu něco stalo apod. no doják jak blázen ale nádhera :)

Tak to si pohledám,copak je to za knihu.Já dostala knihu 7let života,den po dni.Tak mám na sedm let vystaráno. :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >