Co jste koupily miminku vašeho sourozence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 19.03.18 13:15
Co jste koupily miminku vašeho sourozence?

Ahoj :mavam: Jsem čerstvě teta :pankac: :srdce: Brácha má dcerušku a my s chlapem chystáme balík pro malou.Budu ráda za vaše tipy, co tam vše dát. Případně: co jste daly prckům, když jste se staly tetou? Peníze asi ne, že? zatím máme koupené : 2 malinke hračky do postýlky, overálek na spaní,2 body, ponožky a takovou něco jako zdobenou plenku.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 19.03.18 13:17

@GabinkaCh šmajrá, vždyť toho máš dost.. my kupovali kolegyni plenkový dort a minihračku - např svírací špendlík a pod - něco malinkého, co se mrně naučí chytat.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 19.03.18 13:20

Bráchy bych se narovinu zeptala, co potřebují. Děláme to tak třeba se sestřenkou. Aktuálně má čertsvě třetí dítě a protože všechno zásadní má, šila jsem ji na její přání plenkovník.

berusa.m
Závislačka 2747 příspěvků 19.03.18 13:20

Já jsem neteři koupila zlaté naušničky. My jsme si se ségrou velmi blízké. Ona je za pár let koupila mojí dceři také.
Jinak si myslím, že toho máš dost. :mavam:

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 19.03.18 13:22

Já pokud by nechtěla latkovat bych koupila balík plen, vlhčené ubrousky a tak tohle jsou věci které sama nejraději dostanu než oblečení kterého ti každý dá milion

sissi001
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 19.03.18 13:22

Matkám kupujeme kytku, otcům víno a pro dítě poukázku do obchodu ( po domluvě s rodiči ) ať si koupí, co chtějí a potřebují. Malinkatý oblečky a hračky jsou roztomilý, ale když si vzpomenu, co jsme dostali věcí, které jsme pak nevyužili, přijde mi to škoda peněz.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 19.03.18 13:22

@GabinkaCh Ale co mě napadá, z těch praktických věcí, tak třeba hrací deka - obyčejná nebo hrazdička. Něco do postýlky - buď kolotoč nebo nějaká pás/gumu s hračkama.
To jsou věci, jsou jsem u dětí využila já.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 19.03.18 13:23

@GabinkaCh já dávala darkovou kartičku do drogerie ;)

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 19.03.18 13:24

Nic…

odlaska
Kecalka 298 příspěvků 19.03.18 13:24

Já bych se bratra zeptala, co by uvítali. Vše už mohou mít nakoupeno doma..

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 19.03.18 13:25

Segra vsem v rodine rozdelila napady na darky a poslala primo odkaz na konkretni vec. Kupovali jsme kolotoc na postylku. A jako prekvapko voucher na newborn foceni.

tereza12345
Echt Kelišová 9942 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 13:29
@GabinkaCh píše:
Ahoj :mavam: Jsem čerstvě teta :pankac: :srdce: Brácha má dcerušku a my s chlapem chystáme balík pro malou.Budu ráda za vaše tipy, co tam vše dát. Případně: co jste daly prckům, když jste se staly tetou? Peníze asi ne, že? zatím máme koupené : 2 malinke hračky do postýlky, overálek na spaní,2 body, ponožky a takovou něco jako zdobenou plenku.

My od svagrove dostali penize..
Od nas ted dostala plenkovnik, balik plinek, chrastitko, soupravicku teplaku a mikiny, a Pejska od FP. Bylo toho teda vic..uznavam, ale ma prvni dite.. :mrgreen: my uz meli treti..

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 19.03.18 13:36
@Moucharda píše:
Nic…

To je dost hloupé :roll:..

Nějakou poukázku, nebo vlhčené ubrousky, látkové pleny nebo tak prostě něco užitečného :) ale myslím si že toho máte už dost :palec:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 19.03.18 13:39
@Sofie92 píše:
Já pokud by nechtěla latkovat bych koupila balík plen, vlhčené ubrousky a tak tohle jsou věci které sama nejraději dostanu než oblečení kterého ti každý dá milion
Že bych tam ještě dala třeba dvoje ubrousky :think:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 19.03.18 13:39
@Moucharda píše:
Nic…

Jak to?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >