Co jste pily/pijete v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuza1998
Povídálka 18 příspěvků 31.03.19 15:14
Co jste pily/pijete v těhotenství ?

Ahojte, zajímalo by mě co jste pily v těhotenství? Byla jsem vždycky zvyklá pít sladké minerálky, perlivé, akorát teď mi to těhotenství moc nedovoluje… mám po něm strašné pachutě v puse, kterých se těžko pak zbavuje… přešla jsem tedy na čisté perlivé vody, ale to mě zase nadýmá… úplně čistá voda mi taky dělá problémy s pachutěmi v puse a čaje si musim osladit, abych je vypila a tím opět přijdou pachutě.. pít něco musím, ale vadí mi prostě všechno - sladké, kyselé, perlivé, neperlivé, čisté :D existuje nějaká maminka, která měla stejný problém jako já a našla nějaký kompromis? Budu velice ráda za každý nápad :)

Přečtěte si článek: Čaje pro těhotné - které pomohou?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 31.03.19 15:21

Já jsem pila čistou vodu z vodovodu před i v průběhu. Zkus si dát do čisté vody okurku, udělat si takovou limču ;) bude lehce ochucená, ale bez bublin.

debra.morgan
Echt Kelišová 7559 příspěvků 31.03.19 15:23

vodu s citronem, studeny čaj, sodastream, yo sirupy, tedka uz zase zacinam s nealko radlerma ;)

Kristynka22
Kecalka 454 příspěvků 31.03.19 15:26

Také mám skoro po všem pachuť v puse, jsem ale zvyklá na pití čisté vody, po té naštěstí nic nemám :D Tak 2× denně piju čaj (heřmánkový, mátový, oba super na nadýmání nebo bolesti žaludku) a po tom mátovém pachuť nemám :kytka:

M-A
Kecalka 257 příspěvků 31.03.19 15:28

Me vadilo vsechno, jeste porad jsou veci ktere me nakopavaji a jsem 24.tt, ale ted delsi dobu dobre snasim stavu hello citron bezovy kvet… neni to uplne citronove, takove nevyrazne a neni to jen obyc voda no…

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 31.03.19 15:29

Piju čaj, džusy, vodu, minerálky. A večer si s chutí dám ochuceného Radlera :) vlastně všechno, co jsme pila dřív, jen ne alkohol.

iPodPrd
Kecalka 196 příspěvků 31.03.19 15:48

Melta s mlékem a ledem :srdce: Nepiju kafe (tlak), ale měla jsem na něj děsnou chuť, melta to vyřešila, vařila jsem 5l hrnec každý večer :srdce: S ledem a bez cukru je fakt luxusní, nemluvě o tom, jak je zdravá ;)

Russet
Neúnavná pisatelka 15049 příspěvků 31.03.19 15:55
@Zuza1998 píše:
Ahojte, zajímalo by mě co jste pily v těhotenství? Byla jsem vždycky zvyklá pít sladké minerálky, perlivé, akorát teď mi to těhotenství moc nedovoluje… mám po něm strašné pachutě v puse, kterých se těžko pak zbavuje… přešla jsem tedy na čisté perlivé vody, ale to mě zase nadýmá… úplně čistá voda mi taky dělá problémy s pachutěmi v puse a čaje si musim osladit, abych je vypila a tím opět přijdou pachutě.. pít něco musím, ale vadí mi prostě všechno - sladké, kyselé, perlivé, neperlivé, čisté :D existuje nějaká maminka, která měla stejný problém jako já a našla nějaký kompromis? Budu velice ráda za každý nápad :)
Čistou vodu bez bublin, někdy džus, ale hlídala jsem cukry kvůli těhu cukrovce. Takže šťávičky a cukříček do čaje ne - e. Podle mě čistá chladná voda zažene žízeň stejně nejlíp.
Amiraa
Povídálka 17 příspěvků 31.03.19 16:03

od zacatku redeny 100% pomerancovy dzusy, ted posledni tejdny vylozene musim mit neperlivou Magnesii nebo neperlivou Korunni. Vodovodu nesnasim, je mdla, nikdy jsem nebyla schopna ji pit, bubliny v perlivejch mineralkach mi zase vadi.
Piju porad, ke 3 l denne, takovou zizen jsem v zivote nemela.

PHV
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 31.03.19 16:13

Vodu s citronem

Lynette
Echt Kelišová 8453 příspěvků 31.03.19 16:21

Caro se sušenými kozím mlékem, horké sušené Kozí mléko, meduňkový a fenyklový a šípkový čaj, kakao Alnatura

Lucí_123456
Stálice 52 příspěvků 31.03.19 16:41

Já teda hlavně klasickou kohoutkovku, sem tam nějaký čajík a taky jsem si dělala domácí citronádu ;)

cernycajscitronem
Kecalka 120 příspěvků 31.03.19 16:56

Na žádný pachute jsem netrpěla ani netrpim, takže piju všechno kromě alkoholu :) . Hlavně čaje, džusy, vodu, na chuť i kolu nebo fantu, bezkofeinovy i normální kafe. :dance:

Marlovee
Kecalka 208 příspěvků 31.03.19 17:44

Piju to, co předtím kromě kafe :lol: Takže čistou vodou, teď si do ní kapu citron, pomáhá mi to kyselé na nevolnost, jinak neslazený čaj a jemně perlivou Magnesii, tu mám hodně ráda :palec:

rumela9
Kecalka 337 příspěvků 31.03.19 18:48

Byla jsem zvyklá pít hodně čisté vody z kohoutku. V těhotenství ji nemůžu pozřít. Pij i hodně ochucené minerálky a kvalitní džusy. Nic moc zdravého, ale nic jiného nemůžu ani vidět…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama