Co jste si přály ke kulatým narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lu1234
Kecalka 194 příspěvků 1 inzerát 25.12.17 20:15
Co jste si přály ke kulatým narozeninám?

Ahoj, v lednu mi bude 30 a manžel a máma se mě ptali, co bych si přála. Manželovi bylo 30 před měsícem a všichni jsme se mu složili na docela drahé hodinky.
Já mám pocit, že mám všechno (samozřejmě bych ráda dům, nové auto… Ale to není to, co si můžu přát k narozeninám). Spíš mi chybí nějaké zážitky, rozptýlení… Ale o klasické zážitkové dárky typu seskok padákem, thajská masáž atd. zajem nemam.
Baví mě šití - na to mám veškeré vybavení. Jsem na mateřské a na velké cestování to tedy není. Ráda bych si treba od dítěte a manzela na chvíli odpočinula, ale to je u nás tabu ;)
Dál mě zajímá móda, ale určitě nechci nějaké značkové kabelky a tak. Hodinky a šperky nosím své oblíbené, moc to nestřídam.
Dejte mi prosím pár tipů, co jste si přály, co vám udělalo radost, nebo co jste darovaly vy… Moc děkuji za inspiraci, hezký večer!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 20:19

Ja dostala ke 30.narozeninam letenku a ubytovani do Londyna. Mela jsem ohromnou radost, ke 40.telefon, taky dobry, ale spis jsem na ty zazitky. Dneska koupis letenku za par kacek, my jsme takhle letos resili vanocni darky detem i rodicum.

lachtanice86
Kelišová 5484 příspěvků 25.12.17 20:21

My jsme si jako dárek ke 30. dali svatbu. Oba jsme stejný ročník.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 20:31

Já dostala ke 30 narozeninám čokoládu. Prý mi to stačí. Pak jednou elektrokolo (tehdy přítel se bál, že začnu prskat, že si koupil třetí kolo, tak ho dal mě a jezdí si na něm sám) Loni jsem dostala auto (15 let staré, on si nedávno koupil auto za 1,1 mil) A k němu seznam, co si mám dokoupit a složenku na povinné ručení, které si mám koupit. Letos se vytáhl, k nedávným narozeninám jsem dostala kytku s tím, že mám vše a nic nepotřebuju. K Vánocům jsem dostala poukaz do divadla, kam vůbec nechodím, divadlo mě nebere. Našel to na slevomatu. Ach jo, a já si lámu hlavu s tím, co mu dám…

P4ja
Závislačka 4918 příspěvků 25.12.17 20:31

Co nějaký luxusní nebo dovča?? Ze zážitků jsme teď mamce dali kurz vaření s Pohlreichem. Nebo kosmetika a změna účesu. Sestřenka zase dostala pokaz na focení s profi fotografem.
Mně by potěšila pádlovací dovolená a nebo třeba fajn lístky do divadla.
Myslím, že to nemusí být nic extra drahého a nebo jen to, co by tě potěšilo. U nás na naše narozky každoročně vaří večeři manžel.

Criolo
Kecalka 143 příspěvků 25.12.17 20:37

Ja jsem chtela ted ke 30tinam novou sedacku. Jinak k 29 jsem dostala ridicak a nasledne auto. K vanocum jsme si treba dali dovolenou do Thajska…

dedrichov
Závislačka 2659 příspěvků 25.12.17 20:47

Aby byl můj muž zdráv. V době mých 30. narozenin byl 2 měsíce v nemocnici po bouračce.

bublinek
Závislačka 4899 příspěvků 25.12.17 20:50

30. - šicí stroj a na další narozeniny jsme dostala zážitek - den na kozí farmě - dojení, pastva, výroba sýra

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 25.12.17 20:56

@Lu1234 Přála jsem si sphynx kočku a dostala jsem jí. Taky výlet do Londýna, ten jsem si teda vyloženě nepřála, ale dostala jsem ho.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 25.12.17 20:57
@Anonymní píše:
Já dostala ke 30 narozeninám čokoládu. Prý mi to stačí. Pak jednou elektrokolo (tehdy přítel se bál, že začnu prskat, že si koupil třetí kolo, tak ho dal mě a jezdí si na něm sám) Loni jsem dostala auto (15 let staré, on si nedávno koupil auto za 1,1 mil) A k němu seznam, co si mám dokoupit a složenku na povinné ručení, které si mám koupit. Letos se vytáhl, k nedávným narozeninám jsem dostala kytku s tím, že mám vše a nic nepotřebuju. K Vánocům jsem dostala poukaz do divadla, kam vůbec nechodím, divadlo mě nebere. Našel to na slevomatu. Ach jo, a já si lámu hlavu s tím, co mu dám…

To se máš teda čím chlubit 8o

Lenka_Hal
Závislačka 4211 příspěvků 25.12.17 20:57

Tak ja chtela poradne kolo, ale to z tveho popisu bys asi neocenila :mrgreen: Tabu nebo ne, pokud si chces odpocinout, prej si nejaky wellness pobyt. Treba jen vikend, to snad nikoho nezabije. Jsou to tvoje narozeniny, zaslouzis si to. :)

sylwikk
Kelišová 6826 příspěvků 25.12.17 21:09

Já dostala k 30. překvápko - právě ten seskok padákem. Všichni věděli, že bych to chtěla zkusit a koupili mi ho :palec: Tys ale psala, že tohle nechceš, takže asi neporadim… I když letos jsem dostala další zážitek - únikovou hru, to by se ti nelíbilo? Ale ještě jsem to neabsolvovala, tak nemůžu posuzovat, ale hrozně se těšim :dance:

g.sandova
Závislačka 3541 příspěvků 25.12.17 21:12
@lleennttiillkkaa píše:
@Lu1234 Přála jsem si sphynx kočku a dostala jsem jí. Taky výlet do Londýna, ten jsem si teda vyloženě nepřála, ale dostala jsem ho.

Kočka super. Mně by zvíře udělalo největší radost, ale to jsem já. Potom ještě zlato a kvalitní hodinky. To bych si ale musela vybrat sama

Kacise
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 25.12.17 21:15

Já bych si moc přála kurz vaření s někým fakt významným v oboru. Třeba Riccardo Lucque. Ani Zdeňou Pohlreichem bych nepohrdla :mrgreen: Mámě jsme dávali den jen pro ni; žižkovský vysílač, kafe a dortík v bistru pod věží, pak oběd v Imperialu, 2h masáž a péče v čupr salonu.. a pak jsem jí odvezla domů.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 25.12.17 21:16

@g.sandova právě, šperky jsem nechtěla, nosím akorát řetízek a snubák, naušnice většinou bižu. Nechtěla jsem vlastně nic, ale ze srandy jsem prohodila, že teda sphynxku, protože po ní už léta toužím, ale spíš jsem to brala jako vtip, poslala jsem manželovi inzerát a on se toho chytil.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama