Co jste zapomněli vzít na dovolenou?

26229
5.6.15 13:50

Co jste zapomněli vzít na dovolenou?

Pěkný den všem,
právě balím na dovolenou, tak mě tak napadlo, co jste kdy zapomněli zabalit? Uvažuju, co ještě nemám. Netvrdím, že se nedá všechno koupit, ale proč si komplikovat první dny a kupovat něco, co už je doma v několika kopiích.
V minulých letech jsme zapomněli repelent, sirky - ty zapomínáme pravidelně :mrgreen:, krém na opalování, toaletní papír, otvírák na konzervy/na pivo. No a pak perlička, kdy si kamarádka vzala pas svého bráchy a při ubytování na ni koukali dost divně, že si není vůbec podobná… Nakonec se ubytovávala na kartičku pojišťovny.
Další kamarádka jeden rok zapomněla pro celou rodinu spodní prádlo, tak hned vyjížděli na velký nákup.

Příspěvek upraven 15.01.16 v 23:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2751
5.6.15 13:53

Já jsem zapomněla tehdy dvouleté vzít rukávky. V letadle si na ně sama vzpomněla. Až taková částka to nebyla, ale doma už dvoje byly. :mavam: Užijte si dovču.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1788
5.6.15 13:54

My jeli jednou stanovat a já zapoměla pro všechny spacáky! Přijeli jsme tam už večer a byla docela zima…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
5.6.15 13:55

Já jsem si loni zapoměla holítka, děsná tragédie :mrgreen:

Předloni zaperlil manžel, když v polovině cesty na dovolenou zjistil, že nemá dlouhé kalhoty, mikinu a bundu. Prostě vyjel v letním, zabalil jen letní. Vše si musel koupit cestou (kruci, že já to nedělám stejně!) a náramně to využil. Od druhého dne bylo hnusně 12st. a pršelo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26229
5.6.15 14:02

@KPKristy manžel je frajer :mrgreen:
Za holítka díky, ty jsem neměla.

@Helenie jak jste to vyřešili?

@berusa.m taky máme sbírku věcí, které máme v několika kopiích, právě díky dovoleným. Myslím, že v ní jsou i ty rukávky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
5.6.15 14:05

Kevina :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
5.6.15 14:06
@Helenie píše:
My jeli jednou stanovat a já zapoměla pro všechny spacáky! Přijeli jsme tam už večer a byla docela zima…
:lol: promiň muselo to být hrozný ale musím se smát… jak ste to vyřešili?
My sme sice nejeli na dovolenou ale ke tchýni, má barák, bydlí u lesa takže ideál pro děti…přijela si pro nás autem ale zpět sme už museli vlakem…a chvilku předtím sem zjistila, že sem si já blbka zapoměla doma peníze ( připravila sem si 1000 na stole)… tak sem ji poprosila o půjčení…no to by až takovej trapas nebyl ale když sem vyndala peněženku abych tam vrátila zbytek peněz po koupení jízdenek a otevřela ji, vykoukla tam na nás hromada drobnejch 8o… sem zmatkář takže sem na ně zapoměla když sem zjistila, že sem zapoměla tu tisícovku na stole :zed:… chtěla sem ji to vrátit hned ale prej že ne, že mi to na ten vlak dala a že ji nějaká stovka nevytrhne :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14987
5.6.15 14:08

Já zapomněla doma plavky při výletu do Tropical Island… Budiž mi ctí, že jsem místo nich vzala triko stejné barvy a podobného materiálu jako plavky. Což ovšem znamená, že jsem měla binec ve skříni. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2076
5.6.15 14:08
@JaneDoe píše:
Kevina :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
5.6.15 14:10

Já asi nic :lol: Ale na dovče jsem ztratila sluneční brýle :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7291
5.6.15 14:11

Já jednou - mohlo mě být tak 12-13 let a balila jsem se na dovolenou už sama - jsem si nevzala ponožky. Takže si pamatuju, jak jsme potom někde ve frýdlantně nad Ostravicí sháněli ponožky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
5.6.15 14:18

@Billi Já zapomněla plavky, opalovací krém a panthenol :pocitac: :zed: proste deb.il :lol: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19251
5.6.15 14:23

Na nic si nevpomínám, takže asi jsem nic nezapoměla. Ale bylo by to divné, kdybych zapoměla, protože vždycky s sebou tahám hromadů oblečení, náhradní boty, hromadu věcí pro případ „co kdyby“. :oops: Kolikrát se to z tašek ani nevytáhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
5.6.15 14:26

@Billi Já si jednou zapomněla kompletně celou sbalenou tašku. Říkám, prosím tě vezmi mi do auta tuhle tašku, odpověď byla, že ano, tak jsem to pustila z hlavy. A taška zůstala doma v chodbě. Byla to naštěstí jen dovolená na víkend, tak jsem jela na místě shánět zubní kartáček, spodní prádlo a ponožky. Tričko jsem si půjčila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9142
5.6.15 14:28

Na zapomínání je expert manžel. Nic nebalí, všechno chystám já. Má si vzít jen svoje doklady, peníze a dioptrické sluneční brýle. Jednou jsem dojeli na letiště bez těch brýlí, tak se otočil a jel pro ně domů. Byla jsem z něj na nervy, ale stihnul to. Další rok nechal ležel mikinu doma na sedačce, takže dokupoval svetr na letišti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama