Co jste zažily na seznamkách?

Anonymní
20.8.12 10:20

co jste zažily na seznamkách?

Nevím jestli jsem tak náročná, ale mám teď za sebou několik živých mimózních zážitků z internetových seznamek…

zajímalo by mě, jaké zážitky, „vtipné“ odpvědi jste zažily vy?

já už nevím, jak vyfiltrovat muže, o které opravdu nestojím… sepsala jsem podrobné info o mě, žádné jen takové obecné řeči, jsem milá, ráda chodím na procházky, chci někoho kdo mě bude mít rád… ale třeba specifické koníčky, že jsem aktivní, nezávisle cestuji, pracovala jsem v zahraničí, mám VŠ v tom a tom oboru, práce mě baví, nejsem shopovací typ, nehledám sex na jednu noc, ale chytrého nezlomeného chlapa, který je vyrovnaný se životem, nedepkaří, má spoustu zájmů a v aktivitách by mě stíhal…

a na to mi vždy přijdou úplně opačně laděné odpovědi: Čauky mňauky kočičko, samozřejmě různě oplzlé a přímé nabídky sexu, mám zlomené srdíčko, budeš má víla, skušený životem Láďa 59 let (bohužel i s fotkou :mrgreen: ), su ze vsi a nudím sa, super, že si chceš písmenkovat, a to jako sy aktyvnější jak Usayn Bolt?, a dybysme se jako scukly… a nejvíc mě vždy dorazí otázka: A koho hledáš? (po inzerátu na půl stránky 8o )

já se s tím nějak poperu, ale už mám vždy záchvaty smíchu

holky, že v tom nejsem sama :mrgreen:

Míša (omlouvám se za anonym, nechci tu šířit, že si dávám inzeráty…)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10596
20.8.12 10:25

Jednou mi na seznamku napsal jeden typek neco v tomto smyslu:
Lybis se my, dame sy rande?

odepsala jsem mu:Opravdu se ti lybim nebo libim??

odepsal mi:Vydim, ze neumis psat moc ceski, ja randim jen s ynteligentnima.Ahoj
:lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
20.8.12 10:26

Vůbec neeee :mrgreen:
Zažila jsem onehdá to samé a Ty samé :mrgreen: a po jednom nepovedeném pokusu jsem tak nějak pochopila, že seznamky jako joke a nezávazná zábava ok, ale víc ne…
Ale i ta zábava a popsání ve volném čase občas stály za to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
20.8.12 10:28

Sááákryš, a že bych ti na tvůj inzerát taky odepsal??? :mrgreen: To bys teprv něco viděla… :zed:
No a teď se vraťme zpátky na zem: samozřejmě ti věřím, že toto všechno zažíváš. Protože jsem chlap, tak jsou přede mnou jiní chlapi otevřenější než před ženskýma - a můžu potvrdit, že všelijakých „struktůr“ brousí po seznamovacích inzerátech hafo. S některýma jsem trávil i dost času v práci a co jsem od nich vyslechl, z toho se mně motal škopek kolem dokola… :roll:
A jak je filtrovat? Zásadně až po prvním setkání. Tam sice zvát jen ty, kteří mají jakž takž snesitelnou gramatiku v odpovědi a na nic si nehrajou, ale nikdy nevíš, kdo pozitivně překvapí… Seznamování je holt boj. Tak držím palce, ať to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
20.8.12 10:29

@Jura007 struktůr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1702
20.8.12 10:31

Ahoj, ono je to na tech seznamkach tezky. Taky zalezi na tom, kam si inzerat das. Ja si tedy nikdy zadny nepodala, nechavam to na nahode. Treba mam profil (jako kazdy druhy) na lide.cz a to uz samo o sobe je jako seznamka. Neni den, aby mi tam nejaky uchyl nenapsal. Nedavno jsem mela taky zkusenost s typkem, ktery mi nevahal po tydnu psani napsat, ze me miluje… :roll: Dala jsem tomu jeste chvili, kdyz mi prisla MMSka s jeho prirozenim :pocitac:
Asi bych volila nejakou serioznejsi seznamku, kde jde opravdu o to „parovani“ treba je to placene, ale aspon mas trochu jistotu, ze ti nenapise nejaky sexuchtivy idiot, kteremu jde fakt jen o jedno :roll:
Preji hodne stesti v seznamovani :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.12 10:32

Míša:

já nemám tu sílu vydržet… znám i spoustu krásných příběhů, má kamarádka, vlastně dvě, obě se vdaly a mají krásná manželství a děti, vše přes seznamku… ale já se vždy sejdu s pěti a už nemám sílu… to si vždycky říkám, že to radši budu sama :mrgreen: - ale spíš mě štve, že si už ani nemám s kým (třeba jen kamarádsky) psát, že už ty odpovědi jsou tak zoufalé a úplně mimo… žádná spřízněná duše, stejný humor, stejné hodnoty, názory… připadám si jako absolutní mimoň 8o :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
18308
20.8.12 10:34

Anonymní: tak problém je asi v tom, že na to nemáš sílu. Ono se někdy říká, že je tam poměr 40:1. Na jednoho, který by k tobě pasoval, případá čtyřicet těch, které nechceš. Tak to asi chce hledat někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
20.8.12 10:35

K pobavení mi stačí seznamku jen otevřít a přečíst pár inzerátů, ani nemusím čekat na odpověď. Možná se tam dá sem tam narazit na normálního člověka. Hodně si tam chce jen vyměnit oplzlé maily, taky by se dalo narazit na pár tragédů a jeden konkrétní příklad notorického uživatele seznamky - víc pro výstrahu než pro pobavení - je můj bývalý manžel, který měl na všech seznamkách velmi seriózně vypadající inzeráty, samozřejmě nehledal partnerku ani vztah, jen hledal kontakty a pak ty holky vydíral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
20.8.12 10:35
@Anonymní píše:
Míša:já nemám tu sílu vydržet… znám i spoustu krásných příběhů, má kamarádka, vlastně dvě, obě se vdaly a mají krásná manželství a děti, vše přes seznamku… ale já se vždy sejdu s pěti a už nemám sílu… to si vždycky říkám, že to radši budu sama :mrgreen: - ale spíš mě štve, že si už ani nemám s kým (třeba jen kamarádsky) psát, že už ty odpovědi jsou tak zoufalé a úplně mimo… žádná spřízněná duše, stejný humor, stejné hodnoty, názory… připadám si jako absolutní mimoň 8o :nevim:

Tak místo seznamek zkus nějaké online diskuzní kluby, společenství a uvidíš sama.....tak ten atomový palec držím také :) :kytka: (www. diskutnici. cz)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.12 10:38

Míša:

opravdu se to chce osobně scházet, to už jsem pochopila… někdy hrůza komunikace po mailu, ale pak třeba příjemnější člověk než někdo, kdo mě „okouzlil“ slovy a písemným projevem, to jsem pak nestačila většinou zírat, co to bylo za existenci :mrgreen:

jako zážitky hezké a pak ke kafi s kamarádkami super :mrgreen:, ale té energie… ale člověk si aspoň tříbí vkus, že :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1580
20.8.12 10:39

Na seznamce jsem se seznámila se svým manželem :) Ale před ním jsem byla na rande asi se čtyřmi chlapci a stálo to za to :) Byla to hrůza, ale zpětně to člověk bere jako srandu :) Každý jsme jiný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.12 10:49

Míša: ale ještě nějaké ty zážitky - už tedy ze schůzek:

• jeden se třeba při kafi chlubil, jak korumpuje politiky a policajty, jak se nabaluje na autech z Ukrajiny, jak pomaluje dealuje drogy a zakončil to: No, jsem takovej bandita… mrk, mrk… asi mi to mělo imponovat…
  • druhej chtěl ukázat, jak se vyzná v politice a začal mluvit jak můj táta v hospodě po třech pivech, jak se v tomhle státě nedá žít, všechno jasný, všemu rozuměl, hlavně trpěl, že on nemá žádnou funkci, aby jim to ukázal 8o
  • další nešťastně ženatej, psychoterapeutický večer
  • další ze mě pořád tahal historky z práce, vztahů, cestování, sám říkal jen super a žůžo a jak jsem skvělá, on že na to (cokoli co jsem zmínila) není
  • další ze mě udělal kur..vu, co potřebuje pořádnýho nabíječe, protože jinak bych na to kafe nepřišla
  • další ani nebyl schopnej říct nebo se domluvit, kam na to kafe půjdeme… tohle bylo daleko, tohle se mu nehodilo, tam jo a pak zas ne
  • jéééžiš, to by bylo na dlouhé povídání :mrgreen: :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
4299
20.8.12 10:49

No jednou jsem taky byla na seznamce, napsal mi róm, že jak jednou poznám róma nikdy nebudu chtít jinak a tak jsem slušně napsala, že nechci, že na ty multikulturní vztahy nejsem, tak mi přišla taková odpověď, že jsem nestačila ani číst ty sprosté výrazy, no a za pár dní mi tam napsal teď už manžel něco ve stylu že se mu líbím a jestli nechci někam zajít, stručné výstižné, viděli jsme se hned druhý den a od té doby jsme spolu, po půl roce mě požádal o ruku a v lednu jsme se brali, pár dní po svatbě se povedlo otěhotnět a nyní jsem ve 32týdnu. Ale exotů je tam víc než dost, hlavně když napíšeš, že nechceš sex na jednu noc a hned chodí nabídky kvalitního sexu, asi jim to sperma tlačí na mozek a nedojde jim rozdíl mezi ne sex a ano sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
20.8.12 10:52

Mezi chlapama se říká: když ženská říká ne, tak tím myslí ano. I na toto bych bral zřetel. Někteří jsou prostě „jednosměrní“… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama