Co k 18. narozeninám pro holku

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
5.7.22 10:52

Co k 18. narozeninám pro holku

Ahoj, potřebovala bych poradit co k 18. narozeninám pro holku. Jedná se o vzdálenější rodinu, takže žádný velký dárek to být nemusí. Samozřejmě nápadů na internetu je mnoho - nějaká lepší kosmetika, voňavka, poukaz do obchodu, nějaký alkohol. Problém je takový, že dotyčná se nemaluje, nepije, nepotrpí si na oblečení, nenosí šperky atd… Představovala bych si něco tak do 1000 kč. Jsem opravdu bezradná, jediné co mě napadlo jsou nějaké náušnice, náramek, ale i to si myslím, že by nepřineslo úspěch. Děkuji za každý nápad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2451
5.7.22 10:55

Pranicko a v nem vlozena 1ooo. Co vic chces vymyslet takhle vzdalene rodine, kterou neznas? Neboj, ona to oceni a tu 1ooo dle sebe nejlip utrati. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15381
5.7.22 11:02

Dala bych jí peníze, ať si koupí sama co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60002
5.7.22 11:04

A k tomu bych lupla nějakou papírovou 💰 💵.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5656
5.7.22 11:09

Co nějakou knížku, dobrý cajik (dělají se i takové koulicky, co se po zaliti v konvici rozvinou do květu), hezky velký hrnek… a k tomu tu obálku.

Když není na ty holcici věci, jak píšeš, tak šperky jsou hodně mimo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.7.22 11:24

Ahoj moje mamka kupovala dárek nedávno. Jednalo se o někoho hodně vzdáleného. Je přesně jako vy píšete a moje mamka jí koupila takový dekorační polštářek s bylinkami, přání a k tomu obálku s 500 Kč. Měla radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29698
5.7.22 11:38

Co poukaz do knihkupectví? To by udělalo radost mě, nebo do drogerky, nebo některé obchoďáku mají přímo takovou dárkovou kartu, že jde využít pro všechny krámy v tom obchoďáku a je fuk jestli to utratí za šperky, hadry, kosmetiku nebo jídlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
5.7.22 11:59

Nedávej ji žádnou blbost, když nevíš co by si přála a jen by ji to leželo doma. Dej jí přání a obálku s tou 1000. Úspěch zaručen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.7.22 12:02

No, asi to schytam že jsem líná něco vymýšlet, ale vyřešila bych to obálkou :oops: vím, nápaditost veškerá žádná ale prostě si pořád vybavuji nejrůznější dárky které mi buď neseděly, neslušely a já si kolikrát říkala že je to akorát škoda peněz když mi to jen leží ve skříni :oops: ne vždycky se dá všechno vrátit nebo vyměnit a když jo tak je to stejně zase starost navíc a tak si to člověk může vybrat rovnou sám a koupit za ty darované peníze :oops: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1411
5.7.22 12:12

Pokud nechceš obálku s penězi, tak bych koupila poukaz do nějakého obchodního centra, který platí do všech obchodů..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
5.7.22 12:21

Jinak s temi poukazy to taky neni vzdy jiste. Jak bylo zmineno - poukaz do obchodaku (jako je napr. Lidl, kauf, apod) bych nedavsla, kdyz ji zivi rodice.

Strasne se v te holcine vidim, takze napisu svuj/jeji pohled.

V knihkupectvi by se mnou uspeh taky moc nemeli, i kdyz mam knizky rada, tak vasnivy ctenar nejsem, tudiz knizku koupim a pak sw mi doma spis vali. Drogerku jsem dostala 1ooo poukaz a mela jsem to problem utratit - na kosmetiku nejsem, mimino jsem nemela a tak mam sice zasobu mydel a cisticich prostredku, takze vhod to prislo, ale pokud ona zije s rodici, je ji to na nic.

Nejlepsi je dat litr a at si to utrati dle sveho a neni omezena vyberem jen treba knih, drogerky apod.

Nebo teoreticky by se ji mohl hodit poukaz do elektra (napr mall, alza), treba tam by si spis vybrala - ale opet bude omezena moznostmi.

Za me penizky. Udelaji radost vic nez poukaz nebo nez klise darky jako jsou svicky ci balicky s kosmetikou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1411
5.7.22 13:40

@Capricorn61 Myslím, že nikdo Lidl nebo Kaufland na mysli neměl.. Konkrétně já myslela nákupní centra, kde jeden poukaz platí do různých obchodů - oblečení, elektronika, knihkupectví, šperky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
5.7.22 13:42

@TinaAn Tak to potom jo. Ale i tak je omezena. Kdyby chtela listky na koncert, si je za to nekoupi. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1411
5.7.22 14:44

@Capricorn61 Ano, s tím souhlasím, i jsem to psala. Já navrhovala další variantu, pokud zakladatelka nechce obálku s penězi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
5.7.22 16:42

Dala bych peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu