Co k narozeninám přítelkyni - jsme spolu chvíli

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.1.22 20:44

Co k narozeninám přítelkyni - jsme spolu chvíli

Ahojte.

Potřeboval bych poradit co koupit přítelkyni k narozeninám, bude mít 29 let. Nemám absolutně fantazii co jí dát. 🤔 Jsme spolu teprve chvíli. Určitě ji koupím kytici + udělám vlastnoručně dort. Nicméně bych chtěl k tomu i něco trvalého. Přemýšlel jsem o nějakém šperku například náhrdelník + přívěsek (toto nosí). Pokaždé má na sobě jeden co dostala když byla mladší, tak nevím jestli by to nebylo nevhodné dát ji toto, aby to obměnila, když je na něj zvyklá. Parfém zavrhuji, jelikož ode mě nedávno jeden dostala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11905
19.1.22 20:48
@Anonymní píše:
Ahojte.Potřeboval bych poradit co koupit přítelkyni k narozeninám, bude mít 29 let. Nemám absolutně fantazii co jí dát. 🤔 Jsme spolu teprve chvíli. Určitě ji koupím kytici + udělám vlastnoručně dort. Nicméně bych chtěl k tomu i něco trvalého. Přemýšlel jsem o nějakém šperku například náhrdelník + přívěsek (toto nosí). Pokaždé má na sobě jeden co dostala když byla mladší, tak nevím jestli by to nebylo nevhodné dát ji toto, aby to obměnila, když je na něj zvyklá. Parfém zavrhuji, jelikož ode mě nedávno jeden dostala.

Co takhle náušnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19795
19.1.22 20:49
@Anonymní píše:
Ahojte.Potřeboval bych poradit co koupit přítelkyni k narozeninám, bude mít 29 let. Nemám absolutně fantazii co jí dát. 🤔 Jsme spolu teprve chvíli. Určitě ji koupím kytici + udělám vlastnoručně dort. Nicméně bych chtěl k tomu i něco trvalého. Přemýšlel jsem o nějakém šperku například náhrdelník + přívěsek (toto nosí). Pokaždé má na sobě jeden co dostala když byla mladší, tak nevím jestli by to nebylo nevhodné dát ji toto, aby to obměnila, když je na něj zvyklá. Parfém zavrhuji, jelikož ode mě nedávno jeden dostala.

Proc ne? Co naramek? Koukni na naramky Brosway, jsou cenove dostupne, s ruznym vyznamem, treba bys neco vybral.

https://www.brosway.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9481
19.1.22 20:51

A ten šperk má být zlatý? Co takhle poukaz do zlatnictví, ať si vybere? Já ti nevím, jestli by se mi zrovna v tomhle chlap trefil do vkusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20798
19.1.22 20:56

Co má ráda, co jí zajímá? Čím žije?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1637
19.1.22 21:06

Koupila bych poukaz do nějakého obchodního centra. Šperk bych nekupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
19.1.22 21:08

Vzhledem k tomu, že jste spolu teda chvíli, tak někde víkend a wellness. Za to bych byla ráda:) Prostě zážitek :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43154
19.1.22 21:09

Taky hlasuju pro poukaz do obchoďáku. Jestli neodhadneš její vkus nebo neosonduješ, co si přeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
19.1.22 21:16

Me se teda zas poukazy nelibi. Kor do obchodaku.
Kdyz uz tak poukaz na konkretni pobyt, wellness - jestli chodi rada?

Jinak za me kytice a dort, navic ktery udelas sam 😳 😳, to by mohlo stacit, ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
19.1.22 21:18

Bude to stacit urcite.

Napady si posetri za rok. To bude jiny level :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9892
19.1.22 21:19

Na to, že jste krátkce tak dostat kytici a někdo mi udělá dort, tak zas tak velký dárek nepotřebuju, a le asi záleží jak je kdo náročný.. Mně by stačila už jenom pozornost..
JInak ale hlasuji, pro přívěšek a nebo náramek něco takového..
Wellnes si udělejte spolu někdy a poukaz do bochodu mi ořijde divné, když jstge krátce.. Neříkám, že to radost neudělá, ale přijde mi to takové divné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
19.1.22 21:21

Šperkem nic nezkazíš, ikdyž už nějaký má. Volila bych řetízek s přívěskem nebo náramek na ruku 😊.nebo vstupenky na oblíbenou kapelu/do divadla apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
19.1.22 21:23

Netuším, jaký máš finanční možnosti, ale takhle relativně velký dar, jako je řetízek s přívěskem, bych si schovala spíš ke třicítce, tím spíš jestli by šlo o zlato. Mě by se líbil nějaký víkendový pobyt/ wellness / partnerská masáž / sauna ve dvou / zážitek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
19.1.22 21:24

Za mě doporučuji nějaký společný zážitek, který si užijete oba a i když nebude mít přímo trvalou věc, tak bude mít trvalé vzpomínky - wellness pobyt, romantický pobyt, večeře v nějaké luxusnější nebo zajímavé restauraci,… Šperk bych osobně nekupovala.
Mně se osvědčilo objednat hotel v jiném městě, udělat si tak výlet a tam vymyslet program (večeře, wellness, vyznání lásky, kino, romantické procházky, návštěvy památek atd.). Za mě ani neříkat vše přesně, co kdy a kde bude - třeba jen říct, ať se sbalí na 3 dny, ale servíruj to až na místě jako jedno překvapení za druhým ;) Případně jen říct, ať se sbalí na jednu noc a neříkat, kam pojedete. Držím pěsti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29358
19.1.22 21:29

A co třeba lístky do kina/ divadla nebo společnou večeři (pokud jste očkovaní)? Já bych žádné velké dary nekupovala, kytka a dort je fajn. Muž mi taky v začátku vztahu koupil šperk a vůbec se mi netrefil do vkusu. Poukaz do obchoďáku je takový dost neosobní, to ji rovnou můžeš dát peníze do obálky, to bych nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat