Co k narozeninám roční, která všechno má?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hoa Mai
Kelišová 6456 příspěvků 7 inzerátů 07.06.19 10:42
Co k narozeninám roční, která všechno má

Naše dcera bude mít za týden rok a mě absolutně nenapadá, co jí k těm narozeninám dát. Má dva starší bratry, takže hraček máme doma dost, sice spíš klučičích, ale ona se zatím moc jako holčička neprofiluje, hraje si s tím, s čím kluci - Duplo, angličáky, hudební nástroje, různé věci v domácnosti. Navrhla jsem, že jí nebudeme dávat nic, jen jí uděláme dobrý dort (který stejně jíst nebude, jestli bude jako její bráchové :mrgreen: ), ale to v rodině neprošlo, takže něco vymyslet musím. Ale mně přijde, že už všechno myslitelné máme - hračky na doma, do vody i na ven, knížky, odrážedlo, potřeby pro malé děti, oblečení, dokonce i malou hadrovou panenku, kterou dostala ke svému narození a zatím o ni ani nezakopla.
Co jste dávali prťatům, které všechno mají? Nebo neobjevila se nějaká vychytávka, která třeba před třemi roky (kdy jsem naposledy kupovala hračky pro takhle malé dítě) nebyla?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dana.dv
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 07.06.19 10:44

A co hudební nástroje? Rumbakoule apod… Dcera to odmala milovala, pořád jsme dělali kapelu a hráli a zpívali. Chrastila vším možným do rytmu.

Kriss Tina
Extra třída :D 10708 příspěvků 07.06.19 10:47

Syn dostal domeček, bazén s balónky, odrazedlo (holce bych koupila třeba takový ten první kočárek, který může sloužit i jako opora když se učí chodit), a na zahradu dostal malou plastovou skluzavku, ktera měla velký úspěch takže si ji pak vtáhnul do pokoje :lol: nebo je fajn takový ten mluvící pejsek od fisher price. JInak třeba babovek na písek, knížek, výtvarných potřeb není nikdy dost.

luci.no
Kecalka 479 příspěvků 07.06.19 10:50

Znam to moc dobre…co treba pokladna, tahaci telefon, prstove barvy,… my jsme davali stan na zahradu a prolezaci tunel.

Anna85
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 07.06.19 10:51

No ja kdyz resila to same, tak jsme nakonec opravdu nekoupili temer nic. Dort, oslava, a od nas jen malickost, uz ani nevim co to bylo, nejaka hracka do vody asi. A od rodiny dostal zase tolik kramu, ze jsem byla rada, ze jsme nic zbytecne navic neporizovali. :D

Tableta
Kelišová 5158 příspěvků 07.06.19 10:51

Co třeba houpací medvěd od ECO TOYS? Má na zádech a částečně i po bokách opěrku. U naší dcery měl obrovský úspěch. Houpala se na něm třeba i hodinu :mrgreen: A párkrát se jí v něm podařilo i usnout :mrgreen:

Mallorka
Závislačka 3172 příspěvků 07.06.19 10:52

Já bych koupila maly golfový kočárek nebo nákupní kosik. Dcera 16 mesicu teď oboje vozi :-)

Hoa Mai
Kelišová 6456 příspěvků 7 inzerátů 07.06.19 10:58

@dana.dv To už právě máme. Hraje si s tím často, ale máme toho opravdu dost - rumbakoule, tamburínu, bubínek, mexický bubínek, triangl, xylofon, rolničky na tyčce, píšťalku, foukací harmoniku, dešťovou hůl…

@Kriss Tina no, popřemýšlím nad nějakými bazénky s balónky… Jinak domeček sice nemáme, ale mají v pokoji schovku pod postelovou sestavou, takže to mi přijde zbytečné, odrážedlo máme, zahradu máme jen na chatě a tam už skluzavka je a teď přibude trampolína, ale to nebude pro malou, ale pro všechny. Mluvicího pejska jsme dostali pro prostředního a kluci si s ním nehráli ani jednou, prodala jsem ho. Kočárek máme po prostředním synovi a vůbec ji nezajímá, stejně jako ta panenka v něm. :nevim:

Příspěvek upraven 07.06.19 v 11:00

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 109 inzerátů 07.06.19 10:59

Řeším to samé…ale my máme starší kluka i holku, takže máme doma fakt všechno :-) ted bude mít nejmladší holka rok a já úplně zoufalá…nakonec jsem teda vymyslela nějakou dětskou knížku, protože ty starší hrací knížky uplně zničili, no a malej nafukovací člun do vody, pojedeme v létě k moři… k tomu dostane dort a novou autosedačku ;)

iziwolvie
Kecalka 455 příspěvků 07.06.19 11:01

Jo, to znám nejmladší měl taky všeho spoustu od těch starších a byla fuška mu něco vybrat, co ještě nemáme. U nás to vždy řeší lego, když byli menší, tak Duplo. Sice píšeš, že už Duplo máte, ale já bych koupila nějaké další, co ještě nemáte. Třeba menší krabičku, radost bude a při uklízení hraček se to přihodí k těm ostatním. :mrgreen:

Hoa Mai
Kelišová 6456 příspěvků 7 inzerátů 07.06.19 11:04

@welovefashion budu taky kupovat autosedačku, takže už jsem doma zmiňovala i to - že dostane tu autosedačku plus všechny děti trampolínu - prý ne, autosedačka není dárek a trampolína je pro všechny, takže taky ne. Knížek máme spoustu a všechny bohudík (ale v tomhle případě bohužel) zachovalé, kluci se k věcem chovají až překvapivě citlivě, takže i hodně hrané hračky po nich zůstávají až na výjimky zachovalé.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 07.06.19 11:08

To stejne nas ceka za mesic, koupime teeppe do pokojicku, protoze hracky ma snad vsechny a kocarek nechame na vanoce. Pristi rok to vidim na drevenou kuchynku, libi se na houpacka Utukutu, Kouzelny kohoutek do vany a vodni stul na ven. Proste ty drazsi veci, kdyzneni potreba kupovat toho tolik.

Kriss Tina
Extra třída :D 10708 příspěvků 07.06.19 11:09

@Hoa Mai místo domečku je taky fajn takové to tee pee. To se kdyztak dá složit na 4 tyčky a kus hadru a v pokojíčku to vypadá docela pěkně, krom schovky je to i pěkný designový prvek :palec:

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 109 inzerátů 07.06.19 11:19

@Hoa Mai no u nás trpí jen ty knížky…asi budou po mě :-) ted už je teda neničí, ale mezi 1-2 rokem je neustále trhali, ožižlávali a třískali s nimi… :nevim: no a malá už taky hezky ožižlala leporelo hrnečku vař…jo leporela dostala zabrat asi nejvic…

jo ještě k vánocům jsme kupovali takovou hračku z Ikei…dřevěná s kovovými různě tvarovanými tyčemi a na nich jsou dřevěné korálky různých tvarů…říkám tomu montessori hračka :D

Filzefina
Kecalka 200 příspěvků 07.06.19 11:24

Ja kupovala kuchynku. Aby mi dcerka nehrabala v te moji :lol: a nejake detske nadobicko do ni

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama