Co k robitussinu na kašel přes den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adna
Kecalka 303 příspěvků 08.11.14 08:21
Co k robitussinu na kasel pres den

Ahoj, čtyřletá ma rýmu a kašel. Na kašel dávám po poradě s doktorkou robitussin. Sinecod ji nezabral. Ale přijde mi, ze kašel začíná byt vlhký. Dřív jsem dávala kombinaci mucosolvan pres den, sinecod na noc. Ale po mucosolvanu se mala začala osypavat. Tak jsem se sla poradit do lekarny. Paní na me koukala, jestli jsem se nrzblaznila. Ze robitussin se takto s ničím nesmí kombinovat. A ze ji tedy pres den nemám dávat nic. Respektive si mám vybrat - bud dávat jen na vlhký pres den. Nebo v noci ma záchvaty suchého kašle, tak na to. A samozřejmě je sobota a doktorka neordinuje. Když zavolam na pohotovost, tak mi řeknou, ze mi bez poslechu neporadi a ze musíme přijet.

Reakce:
poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 08.11.14 08:32

Přes den bych zkusila ACC 200 mg,( dávám do 2 odpoledne 1tbl, na noc pokud má suchý kašel klidně ten Robitusin. Jinak cibulovou šťávu, jitrocelový sirup, polívku se spoustou majoránky.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 08.11.14 08:42

Kombinovala bych to spíš s něčím přírodním, než dávat další léky. Zkus přes den ten cibulový sirup, uděláš ho snadno doma. Robitussin kašel potlačuje, takže ten bych dávala na noc, aby malou ten kašel nebudil.

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 08.11.14 19:35

Na ACC bacha, v lekarne mi primo rikali, ze se nesmi kombinovat se Sinecodem (tedy byl to ACC log pro dospele, ale bude to podobne)!! Ja davam pres den Stoptussin (je na obojetny kasel) a na noc Sinecod, takhle mi to radila MUDra ;) Pripadne kdyby kasel byl uz jen vlhky a ne vubec drazdivy, vymenit Stoptussin za neco jako Mucosolvan / Prospan… ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >