Co k Vánocům holky 6 let a 8 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20
25.10.21 17:38

Co k Vánocům holky 6 let a 8 let

Ahoj holky, potřebuju asi inspiraci co naším holkám 6 a 8 let koupit k Vánocům, tak nějak jsme s manželem bezradní a holky taky moc nevědí coby. Jsou to opravdu typické holky, mají rádi koně, princezny a vše co se třpytí. Aktivně jezdí na koních, ale výbavu a vše pro koně mají. Od Schleichu mají taky už kompletní stáje a vše co se koní týče a my už opravdu nevíme. Budu moc vděčná za jakýkoliv nápad nebo třeba radu s čím si hrají vaše holky v tomto věku a co dostanou pod stromeček. Kola, brusle a všelijaké sportovní vybavení už taky mají. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15002
25.10.21 17:44

@Kaja1992 já mám dcery 7 a 4 roky a přinesla jsem jim různé katalogy, z Bambule, ze Sparkysu, Lego a vybírají..
Ta starší miluje Harryho Pottera a už chce nějaké ty paráděcí studia co běží v TV (nehty, tetovačky..) ráda vyrábí, takže třeba loni dostala továrnu na sliz a byla nadšená..taky společenské hry jí i nás baví.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26137
25.10.21 17:49

Syn (6) taky neví coby, dostane klasicky lego, nějaké knížky a pak praktické dárky, chce župan, dostanou s mladším nové postele, takže k tomu nějaké pyžamo, povlečení. Pak jako společný dárek budu kupovat deskovou hru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
25.10.21 18:21

Co třeba kabelky s flitry, těmi převrácecími, nebo deníčky flitrovane třpytivé. Jinak vděčné je samozřejmě lego, tam je toho dost od princezen až po ty koně.
Jinak dcera si ráda maluje, kreslí na kameny třeba, takže kupujeme všelijaké třpytivé fixy nebo lepidla. Dále ji baví panenky Barbie, k tomu je taky plno nových sad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4961
25.10.21 18:26

Nemáte někdo zkušenost s tímto? Líbí se mi to, ale za tu cenu mám obavy, aby to nebyl nějaký šunt:
https://1ashop.cz/…e-popisovace?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
25.10.21 18:29

Naší šestileté manžel tajně vyrábí Barbie dům :srdce:
Vymyslela jsem to teda já, před 30 lety jsem po něm strašlivě toužila (a nikdy ho nedostala ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
25.10.21 18:31

Moje sedmileta miluje pohádku Divoký Spirit, tak dostane panenky z té pohádky i s konema. Pak dostane ponožky a pantofle dedoles, lední brusle, Lego friends, knížky, nějaké sady na vyrábění. Přeje si globus a takove vejce s rohem, v tom je nějaky překvapení plyšák, asi blbina, ale když to chce, ma to mít :D Ještě velkou sadu petshopaku, s těma si teď hodně hraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
25.10.21 18:43

Co třeba nějakou deskovku kde by byli koně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 19:15

Nase sestileta dostane jeleni domecek a kralici lanovku s panenkou Enchantimals. Ale to si prala. Pak tvoreni Nebulous a TopModel. Z deskovek s konmi me napadaji Dostihy a sazky, v detstvi jsme je hrali casto.

• Citovat
  • Nahlásit
9739
25.10.21 19:15

Naše holky (7 a 9) chtějí jezdící boty :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103214
25.10.21 19:23
@jita22 píše:
Nemáte někdo zkušenost s tímto? Líbí se mi to, ale za tu cenu mám obavy, aby to nebyl nějaký šunt:
https://1ashop.cz/…e-popisovace?…

Jé, dík za inspiraci, to objednám pro vnučku. Jinak my zatím máme knížky, nějakou parádu, novou hru.To prozatím, ještě dcera vybírá další Albi tužka knihy. Devítiletá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6446
25.10.21 19:39

V tomhle věku u nás frčelo Lego Friends, Monster High a něco z katalogu jako třeba dětský mikroskop nebo deskovka Psí život ;)
taky přesně takle staré chtěly nový mobil/tablet… to bude topka.. už se to holt láme do slečen.. a určo i něco hezkého na sebe a dětskou dívčí kosmetiku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4239
25.10.21 19:47

U nás teď frčí Albi tužka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
25.10.21 19:53

Naše 7 let si přeje už rok lego friends autobus, česací hlavu, pompony na tancování. K tomu dostane knížku (strašidelná třída), deskovky (lovci duchu, ruletu), nějaké vyrábění. U babiček pak lego (kreativní kostky), popo laky (zná z reklamy) a možná nějaké pěkné oblečení, nevím ještě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26940
25.10.21 19:54

Sestileta dostane knížku, kabelku, lego friends, kostým Anny, společenskou hru.

Nepohrdla by ani novým penalem (aktuální ji nevyhovuje), nějakou parádou, něčím k babybornu, puzzle, něčím tvořivým (třeba nalepovací mozaiky), hodinkami, morčetem či kreckem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat