Co k Vánocům pro 10měsíčního chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzik 2018
Nováček 3 příspěvky 22.11.18 00:02
Co k vanocum pro 10ti mesiciho chlapecka

Ahoj, můžete mi dát nějaké tipy na dárky pro 10ti měsíčního chlapečka? Mám 2 kluky, 2 roky a 8 měsíců. Pro staršího už mám skoro všechno na vánoce nakoupené, ale pro mladšího mě nic moc nenapadá, má všechno po starším :D. Na vánoce mu bude 9,5 měsíce a ještě k tomu má svátek, je to Adam :D a popravdě už si ani nepamatuji, s čím si ten starší hrál, asi samé zvukové hračky :D. Prošla jsem hračkářství a mají toho tam tolik, že si člověk ani nemůže vybrat 8o. Nechci zase kupovat nějaké nesmysly, tak bych ráda ověřené tipy. Děkuji předem za odpovědi.

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 22.11.18 00:05

Nic :nevim: max pyzamko,nejake drevene auto pro nejmensi

Jogrr
Závislačka 4468 příspěvků 22.11.18 00:08

Takovou tu zatloukaci hru koliky, maji nyni i v Lidlu, nas to dostal k prvnim narozeninam a radosti silel.
Od te doby nosime vzdy k prvnim narozkam a vsude veliky uspech.

kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 22.11.18 00:13

@Jogrr otazka zni jestli z ni sili i rodice pak :mrgreen: maly ji mel taky a jak uz s tim triskal 10min v kuse silela jsem :mrgreen:

Zuzik 2018
Nováček 3 příspěvky 22.11.18 00:17

No tu už máme právě po starším a manžel zabavil kladívko, bo tloukl do všeho :lol:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20263 příspěvků 22.11.18 07:52

Přiznám se, že synovi, dokud byl prcek, jsme dávali pod stromeček hračky darované - u tebe klidně po starším, pokud byly nějakou dobu schované - tak si ještě nevzpomene ani ten starší (nebo mu řeknete, že Ježíšek přinesl stejnou hračku i bráškovi).
Desetiměsíční z toho rozum nemá, takže žádné obr akce nejsou potřeba. Stejně bude mít největší radost ze šustících papírů :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >