Co k večeři v tomto počasí pro 19 měsíčního

50
10.8.15 11:03

co k večeři v tomto počasi pro 19mesicni

Dobrý den maminky, jdu si pro inspiraci. Doposud dcera vecerela kaši-nepije mleko, tak kvuli vapniku. Občas pecivo s něčím. V těchto vedrech ale večer nic teplého nechce, kaši odmita a zda se, ze uz i peciva je prejedena. Podotýkám, ze se salátem bych neuspěla, syrovou zeleninu nejí. Co večeří vaše dítka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2597
10.8.15 11:10

Mám dvouletaka, který odmítá pečivo, ji šunku, sýr, cottage, včera banan. Nezkouselas udělat třeba jpgurtovy nápoj - rozmixovat ovoce s jogurtem a buď do flašky nebo lžičkou do misky. Dá se to i zahustit vlockami nebo seminky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
10.8.15 11:15

Jogurt, jogurtový koktejl, tvaroh s ovocem, šunku, tuhle jsme grilovali, tak měli maso… já jsem v tomhle ghorku ráda, že vůbec něco jí, nechávám je si vybrat - v rámci možností samozřejmě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18627
10.8.15 12:17

@kacuch Polívku, mozzarelu s rajčaty nebo salát, ovoce, jogurt, zbytky od obeda, toust, palacinku, billacka. Prostě to na co má chuť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
10.8.15 12:53
@kacuch píše:
Dobrý den maminky, jdu si pro inspiraci. Doposud dcera vecerela kaši-nepije mleko, tak kvuli vapniku. Občas pecivo s něčím. V těchto vedrech ale večer nic teplého nechce, kaši odmita a zda se, ze uz i peciva je prejedena. Podotýkám, ze se salátem bych neuspěla, syrovou zeleninu nejí. Co večeří vaše dítka?

je těžké, že ti tak fifrá, muj syn má 20 mesíců a jí vše, tak si můžem vymýšlet. večer jedl párky na grilu (pro rýpalisty.. děláme si je doma sami, i klobásy a jsou skoro bez soli:D) k tomu měl plno zeleniny, co uzrála, rajčata, papriky, okurky.. ojedl všechny švestky, na které dosáhl, vyhladil borůvky a dorazil rybizy…D pečivo jí taky jen v polévce, abych zase tak nechválila, takže to nedávaám nebo jen na moje vyzkoušení.. teplou kaši v tomhle počasí bych asi nedala, fakt teďka vetsinou jí co my, minule jsme měli testovinovy salát studeny s vařenym vajickem, salátem a tunákem a jogurtem.. když nechce, tak mam krusnou noc ja, porad se koji. dcera už fifrá více, má 3 a pul a večeřela meloun.. ji to stačilo a nic jineho nechtěla, tak nutit ji nebudu:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
10.8.15 12:54
@atominnka píše:
Jogurt, jogurtový koktejl, tvaroh s ovocem, šunku, tuhle jsme grilovali, tak měli maso… já jsem v tomhle ghorku ráda, že vůbec něco jí, nechávám je si vybrat - v rámci možností samozřejmě.

jo, tvaroh na milion zpusobu, to jsem zapomela:) mnam mnam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
10.8.15 13:35

Dcera 16 měs. jí rajče, okurku a eidam nebo goudu. Někdy má vychlazenou ovocnou skleničku a k tomu kus buchty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
16.8.15 21:33

@kacuch nase mala dvouletacka neji zadne pecivo, jen buchty, koblihy atd. Rohlik nebo chleba je pro ni sproste slovo. Tedkom ma nastoupit do skolky tak by me zajimalo co tam bude svacit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
16.8.15 21:36

Jinak ji vse, polivky, maso, parky, omacky. Jo jedine co sni je toust s nutelou, tot vse z peciva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama