Co kdyby vraždy byly legální?

1661
29.3.17 21:16

Co kdyby vraždy byly legalni?

Předem upozorňuji, že v žádném případě nejsem pro legalizaci vraždy. Jen mě zajímá váš názor :)
Nedávno jsme měla s manželem diskuzi na toto téma. Co by se stalo, kdyby vražda byla ‚legální‘, bez trestu? Myslíte, že by počet vražd stoupl? Manžel si myslí, že by vražd nepřibylo, protože lidé, kteří někoho zabít chtějí, tak to dělají přesto, že je to protizákonné. A většina lidí by to nikdy neudělala, ale ne proto, že je to ‚zakázané‘, ale prostě proto, že ví že to je špatné.
Já s tím souhlasím, ale myslím, že by ten počet vražd zpočátku stoupl, prostě by se určitě našel někdo, kdo by si to chtěl ‚vyzkoušet‘.
Co myslíte vy? Stoupl by počet vražd, klesl, zůstal stejný? Nebo by se vše zvrtlo stylem ‚ty jsi zabil člena mojí rodiny, ja zabiju tebe‘?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3372
29.3.17 21:19

Já si myslím že by počet stoupl… Aneb říká se „Jediný důvod proč některé osoby žijí, je ten, že je nelegální zabít.“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2008

Tak já myslím, že už by tu nikdo nebyl, protože vždy se najde člověk, kterýmu moje osoba i třeba minimálně nesedí, neobo někdo by se pohádal a naštval a už by to bylo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5390

Podle mě by počet vražd rapidně stoupl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6185

To by se Vám mohl líbit film Očista. Na jednu noc jsou v Americe všechny zločiny legální. Tam je právě vidět, že by se zabíjelo spíš pro zábavu. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 21:21

Tak urcite by casem nebyly zadne ucitelky, urednice, straznici a revizori. To by bylo teprve riziko povolani :mrgreen:
Urcite by vrazd pribylo a myslim, ze dost.
Edit: hrubka :oops:

Příspěvek upraven 29.03.17 v 21:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2008
29.3.17 21:22
@Descent píše:
Já si myslím že by počet stoupl… Aneb říká se „Jediný důvod proč některé osoby žijí, je ten, že je nelegální zabít.“ :lol:

přesně tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
29.3.17 21:22

A časem skoro žádné tchyně :lol:, snachy, ex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
29.3.17 21:24

Ja spis Souhlasim s tvym manzelem. Ten kdo zabiji je natolik patologicky,,ze Nejaky zakony jsou mu Fuk.

Příspěvek upraven 29.03.17 v 21:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3372
29.3.17 21:24
@onajeblond píše:
přesně tak :mrgreen:

I já bych si pár osob upřímně našla :mrgreen: :mrgreen: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
29.3.17 21:25

Podle mě by počet vražd dost stoupl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2008
29.3.17 21:26
@Descent píše:
I já bych si pár osob upřímně našla :mrgreen: :mrgreen: :oops:

já víc věř mi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14279
29.3.17 21:27

Ja bych rekla ze stoupl, sama bych si urcite par obeti nasla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 21:28

Taky si myslím že by počet vražd stoupl. Těžko říct zda výrazně, či nikoliv, ale stoupl. V každým případě bych si založila síť pohřebních služeb, to by byl byznys :jazyk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 21:29

Zajímavé téma. Myslím, že by to tu bylo jako ve středověku. Lidi by byli otrlejší a zároveň opatrnější. Vražda by sem tam byla, ale spíš bych to viděla na samá ublížení na zdraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama