Co když jsem i na holky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 08:20
Co když jsem i na holky?

Ahojky holky. Ráda bych se zeptala jestli jste to zažila někdy stejně jako já.
Jak už název diskuze sám říká… Obávám se, že se ve mě objevuje bisexualita. :nevim: Jsem vdaná za může, hrozně ho miluji a přitahuje mě (jako každý muž) je pravda, že jsem s ním od svých 14let, ale jiného jsem nikdy neměla…
Už dlouho si všímám, že se koukám po holkach. Ze začátku to bylo kvůli srovnávání vlasů, zadku atd vždyť to určitě znáte. Ale teď se nedívám na ně jakobych jim měla závidět, že jsou hezčí, prostě se mi opravdu líbí :nevim: ne tak, že by mě přitahovaly nebo něco… I když je pravda, že mám někdy „divné, sekualni“ sny s holkáma. Je to divné, ale… 8o
Máte některá stejnou situaci? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2659 příspěvků 01.08.19 08:25

No a? Tak jsi i na holky no. Ale máš muže a nechceš být nevěrná, ne? No a kdybys chtěla být, tak máš aspoň větší výběr milenců/milenek.

Paola21
Závislačka 4108 příspěvků 01.08.19 08:30

Však prý málokterá žena je čistě heterosexuální. Myslím, že je to jedno, i kdyby si bi byla ne? Nebo čemu to vadí?

Filzefina
Kecalka 290 příspěvků 01.08.19 08:31

Taky se mi libi nektere zeny. Jejich postava, vlasy, styl oblekani… ale predstava jakehokoliv sex. kontaktu me odpuzuje. Takze ja mam jasno. A protoze ty jasno nemas, mozna se ti o tom proste zda. Objevuji se ti ve snech tve pochybnosti, to je nornalni. A koneckoncu byt bi neni nic divneho, ani neobvykleho.

unuděná
Echt Kelišová 8511 příspěvků 01.08.19 08:36

No a? Mas manzela, chces se s nim rozvest a zit radeji se zenou? Asi spis ne, zejo. Takze si klidne ponechej sve sexualni fantazie, at uz jsou o muzich nebo o zenach a vsechno bude v pohode :nevim:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26702 příspěvků 01.08.19 08:37

Myslím, že manžel by případnou trojku mohl ocenit. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 08:48

Ahoj, já to mám podobně. Mám doma dlouholetého přítele a momentálně zjišťuji, že se nějak moc koukám po holkách a líbí se mi. Přítele bych ale nevyměnila za nic na světě, takže mám jasno :) A jestli jsme i na holky? Tož no a co? Atomovka kvůli tomu nevybuchne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 08:52

Ahoj holky, mam to stejne. Vzdy za partnera muze, ale nekdy si v hlave predstavuji jake by to bylo mit sex s holkou a co vse by se dalo. Ja to mam mozna ze zvedavosti, zkusit neco noveho a asi bych se nebranila ani trojce (kluk, holka, holka) :oops:

Annabela11
Závislačka 4210 příspěvků 01.08.19 08:53
@Anonymní píše:
Ahojky holky. Ráda bych se zeptala jestli jste to zažila někdy stejně jako já.
Jak už název diskuze sám říká… Obávám se, že se ve mě objevuje bisexualita. :nevim: Jsem vdaná za může, hrozně ho miluji a přitahuje mě (jako každý muž) je pravda, že jsem s ním od svých 14let, ale jiného jsem nikdy neměla…
Už dlouho si všímám, že se koukám po holkach. Ze začátku to bylo kvůli srovnávání vlasů, zadku atd vždyť to určitě znáte. Ale teď se nedívám na ně jakobych jim měla závidět, že jsou hezčí, prostě se mi opravdu líbí :nevim: ne tak, že by mě přitahovaly nebo něco… I když je pravda, že mám někdy „divné, sekualni“ sny s holkáma. Je to divné, ale… 8o
Máte některá stejnou situaci? :think:

Nekde jsem cetla ze muzi i zeny jsou bisexuální…akorad ze muzi se za to stydi a nepriznaji to na rozdil od zen. Docela tomu věřím.

Příspěvek upraven 01.08.19 v 09:24

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 01.08.19 09:13

Jasně :) podle mne je to normální. A sex s holkou si zkus, když tě láká. Je to příjemné a žiješ jen jednou, no ne?

impossible
Stálice 94 příspěvků 01.08.19 09:30

Myslím, že na holky nejsi. Jsou to jen tvé fantazie. Já jsem a s mužem bych sex nedokázala mít.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 01.08.19 09:31

@impossible ona ale psala i na holky ;) bisexualita ne lesba

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 01.08.19 09:41

Za to se nemusis stydet. Nahodou holky jsou fajn :mrgreen:.Zalezi hodne na tvem postoji a vycitkach, jestli bys to mela vuci mamzelovi jako neveru a jak se citila, pokud bys chtela neco vyzkouset ;).Pokud to zustane jen ve tve fantazii, absolutne nenusis mit nejake myslenky, ze ses divna.

impossible
Stálice 94 příspěvků 01.08.19 09:50

@Tichošlápek bisexualita je podle mne jen zvědavost, zkusit jaké to je s opačným pohlavým. Ta nevyhraněnost se mi zdá nesnysl. V dnešní době je každá druhá holka bi :roll:
Ano, může být, ale musí si dokázat představit, spíše i zrealizovat sex s holkou i klukem. To by byla bi. Pokud není schopna sexu, tak se jí holky jen prostě líbí. Už to na mě holky zkoušely, poznám, když je tam jen zvědavost.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 01.08.19 10:09

@impossible já měla sex se ženou i mužem a uměla bych si představit žít v obou variantách vztahu. Nesmysl to není ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama