Co když jsem někoho zapomněla nahlásit?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 11:08

Co když jsem někoho zapomněla nahlásit?

Zdravím, mám dotaz. V poslední době jsem se viděla s dost lidmi a když mi volala hygiena, zapomněla jsem někoho nahlásit. Co když ten člověk nahlásí mě, že jsme se setkali? Nebudu z toho mít průšvih, že ja jsem ho nenahlásila? Jaké jsou postihy, když nenahlásim někoho, s kým jsem se setkala? Mám tam volat a říct, že jsem si ještě vzpomněla na toho a toho?
Nevím, jak to mají na hygieně značené. Jestli jim tam vyjede, že z téhle strany je nahlášen a z téhle ne, nebo nestíhají a jsou rádi, že je nahlásil aspoň někdo?
Děkuji za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18803
22.10.21 11:30

Nepanikař, nic se ti nestane, nikdo to nemá jak kontrolovat - respektive zavolej tomu člověku že jsi pozitivní, ať se nechá otestovat.

Obávám se že významná část hygieny furt jede na excelových tabulkách, zbytek na tužce a papíru, tak jako loni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2505
22.10.21 11:33

Nic. Známé se taky nic nestalo a to nenahlásila docela dost lidí.
Jenže ona jezdila do a z práce autobusem a hygiena po ni chtěla seznam lidí, kteří s ní v autobuse jeli. A ještě byli v šoku, že to neví a že jim to asi schválně nechce říct. A to tu byl covid už skoro rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
22.10.21 11:38
@smajlik345 píše:
Jenže ona jezdila do a z práce autobusem a hygiena po ni chtěla seznam lidí, kteří s ní v autobuse jeli. A ještě byli v šoku, že to neví a že jim to asi schválně nechce říct. A to tu byl covid už skoro rok

Takže nastoupim do saliny a mám chtít kontakt na všechny okolo, chnapu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
22.10.21 11:46

Nic se nestane, lidi se nenahlasuji i schválně, aby známé nedostali do karantény. Max tomu člověku zavolej a řekni ať si nechá udělat test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2505
22.10.21 11:46
@Altavista píše:
Takže nastoupim do saliny a mám chtít kontakt na všechny okolo, chnapu :lol:

nevím jak je to teď, ale ano asi před půlrokem, to bylo potřeba :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2505
22.10.21 11:49
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz. V poslední době jsem se viděla s dost lidmi a když mi volala hygiena, zapomněla jsem někoho nahlásit. Co když ten člověk nahlásí mě, že jsme se setkali? Nebudu z toho mít průšvih, že ja jsem ho nenahlásila? Jaké jsou postihy, když nenahlásim někoho, s kým jsem se setkala? Mám tam volat a říct, že jsem si ještě vzpomněla na toho a toho?
Nevím, jak to mají na hygieně značené. Jestli jim tam vyjede, že z téhle strany je nahlášen a z téhle ne, nebo nestíhají a jsou rádi, že je nahlásil aspoň někdo?
Děkuji za info.

Já hlavně nechápu, jak by to chtěli dokázat a dotyčného donutit jít do karantény.
Ty nahlásíš člověka z práce, známého apod… že jsi se s ním setkala. Oni zavolají dotyčnému, že byl v kontaktu s tebou a ať jde do karantény, na testy (či jak se to teď řeší) On jim řekne, že ale s tebou v kontaktu byl naposled před měsícem a položí jim telefon
Neudělají nic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
22.10.21 11:56

@smajlik345 to snad není ani možný, vždyť z MHD Ty lidi ani neznáš, jejich jména nic… je to trapna komedie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28207
22.10.21 12:27
@smajlik345 píše:
Jenže ona jezdila do a z práce autobusem a hygiena po ni chtěla seznam lidí, kteří s ní v autobuse jeli. A ještě byli v šoku, že to neví a že jim to asi schválně nechce říct. A to tu byl covid už skoro rok
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to je bizár
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28207
22.10.21 12:28
@smajlik345 píše:
nevím jak je to teď, ale ano asi před půlrokem, to bylo potřeba :mrgreen:
8o :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
22.10.21 12:29

Buď v klidu u hygieny neví levá ruka co dělá práva. Byla jsem pozitivní nahlásila kontakty a rovnou s paní řešila i dceru. Paní ji zádala do systému žádanku na test. Brala jsem že je vše vyřešeno. Za 10 minut volala další paní že moje dcera přišla do kontaktu s nakaženým a že si máme dojít na test. Jaké bylo překvapení že ten nakažený jsem byla já…takže buď úplně v klidu ty jedou systém tužka papír a na nic nepřijdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 12:43
@Altavista píše:
Takže nastoupim do saliny a mám chtít kontakt na všechny okolo, chnapu :lol:

To je super způsob balení 😆, Slečno, můžete mi dát na sebe telefon? Kvůli hygieně, víte? 👍 :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
191

@karmen1
Stalo se mi něco podobného, ale spis, ze manžel měl pozitiv PCR, a druhy den mi volali z hygieny, a byla jste v zahraničí, říkám nebyla, (dcera v tě době měla 18M) a ptá se mě dcera byla v zahraničí? 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51498

Mě dosud nikdo jako kontakt neuvedl, cenim si toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
22.10.21 12:52

Došel mi mail že mi byla vystavena žádanka na Covid, co to znamená? Někdo mě nahlásil jako kontakt? Musím tam jít? Nikdo mi nevolal a nějak se mi to ještě nestalo, očkovaná jsem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat