Co když má partner hodně malý penis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adéla.Veselá
Nováček 6 příspěvků 23.05.19 15:33
Co když má partner hodně malý penis

Chtěla bych se podělit o svoje zkušenosti s malým penisem, jelikož můj současný přítel má opravdu malý penis, přestože je to velký mohutný chlap, tam dole na něm příroda hodně šetřila.. Má pár kilo navíc, ale není nijak extémně obézní, to jen jeho penis připomíná takový malý buřtík, je docela široký, ale na délku má při erekci jen cca 7,5-8 cm. Což opravdu není moc, navíc má docela velké kulky takže opticky vypadá jeho penis ještě menší. Je jeden z nejmenších na které jsem zatím narazila. Předtím jsem preferovala spíše průměr nebo lehce nad. Bývalý partner měl kolem 17 cm takže docela velký skok. Ale naučila jsem se s tím žít, hlavní nevýhoda je že nejdou všechny polohy, snáze se tedy sex omrzí. Orgasmu dosáhnu jen při poloze na koníčka nebo při použití nějaké pomůcky. Přítel si toho je samozřejmě vědom a snaží se mi to vynahradit jinými způsoby. Jako zatím jedinou výhodu vidím při orálním sexu, že se vejde pohodlně do pusy a přitom žádné dávení. Největší problém nastal když jsme se s přítelem od prosince začali snažit o miminko a zatím se nedaří. HA (minerva) jsem vysadila v listopadu, dle gynekoložky by u mě neměl být žádný závažný problém. Byl tedy na vyšetření u lékaře i přítel a doktorka přišla nato, že by to mohlo být proto že měl hodně dlouhou předkožku a ani při erekci nebyl žalud vůbec odkrytý, takže sperma nestříkalo proudem, ale spíš pomalu vytékalo. Na doporučení doktorky šel tedy na obřízku. Jsem zato ráda, velká předkožka se mi totiž na pohled nelíbí a nevěděla jsem jak mu to říct, teď je to mnohem lepší, jen musíme počkat na úplné zahojení a pak se uvidí. Máte někdo obdobnou zkušenost nebo doporučení jak tomu trochu pomoct?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 15:51

Mě by malý penis vadil, ale zase aspoň ti neuteče k jiné :lol:
Jinak, nedokážu si představit sex s 8 cm 8o na obřízku, chudák, pokud nemá problémy, při sexu pak hůře „cítí“ penisem, prý
No a k otěhotnění stačí kapka v dobrý den, nepotřebuješ rybník proudu

Uživatel je onlineBandii
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 23.05.19 15:57

Založit si profil s celým jménem a fotografií a pak tady podrobně popisovat přitelovo přirození a sex? Buť jsi troll, nebo asi úplně blbá 8o.

ivašot.
Echt Kelišová 8149 příspěvků 23.05.19 15:59
@Bandii píše:
Založit si profil s celým jménem a fotografií a pak tady podrobně popisovat přitelovo přirození a sex? Buť jsi troll, nebo asi úplně blbá 8o.

A nebo je to pomsta…

Safrik
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 23.05.19 16:00
:zed: :zed:
Dina31
Kecalka 219 příspěvků 23.05.19 16:01

@Bandii taky me to hned napadlo :roll: :palec:

helekoukej
Kecalka 204 příspěvků 23.05.19 16:01

:lol: :lol: že malý buřtík :lol:…Tak jsme rády, že tu máme celý popis přítelova přirození. Jinak každá víme, že na velikosti penisu při otěhotnění nezáleží. Tak hodně zdaru :mavam:

Lalelale
Závislačka 4751 příspěvků 23.05.19 16:27
@Bandii píše:
Založit si profil s celým jménem a fotografií a pak tady podrobně popisovat přitelovo přirození a sex? Buť jsi troll, nebo asi úplně blbá 8o.

Troll. Nebo jak padlo níž, něčí pomsta, když tam je ta fotka. @admin nechcete to prověřit a případně smazat?

Tableta
Kelišová 5168 příspěvků 23.05.19 16:36
@Bandii píše:

To druhý :pankac: A pokud to první, stejně platí i to druhý a rovnou dvojnásob :P

M_Vladim
Echt Kelišová 9135 příspěvků 23.05.19 16:38

Anebo Milenka Zuzka. :nevim: :P
Není reálné, aby se předkožka při zásunu neshrnula, nebo alespoň nešla před zásunem shrnout.
Takže obřízka samosebou netřeba, je to nesmysl, stačí tak nanejvýš plastika uzdičky. 8)
I když mě zakladatelčin partner trumfnul - je dosah problém. Aby nebyl, musel byste být Houdini Kostlivec. Pojišťovnám je to fuk - nejste zraněný, nebo nemocný, tak nemáte nárok. Vaše partnerské, nebo psychické problémy jsou jim u zádi. :poblion:
Rady? Partnerka musí být aktivní a výčet možností z titulu dosahu je omezený. Z těch menšinových jde třeba „příčka na T“ (příčka je pochopitelně partner ležící na boku, partnerka má nohy na partnerovi - jinak je to taktický manévr válečného námořnictva :lol: ).
:mavam:

Adéla.Veselá
Nováček 6 příspěvků 23.05.19 16:41

Žádné problémy s erekcí nemá, vše funguje normálně, velikost je o zvyku.. nečekala jsem takové útoky, vím že velikost nemá na otěhotnění vliv, spíš tou zúženou předkožkou se to nedostalo tam kam mělo, proto i doktorka doporučila obřízku..

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14753 příspěvků 23.05.19 16:43

@Adéla.Veselá ví tvůj partner, jak popisuješ jeho intimní život na netu? Nepochybně bude nadšen

renduli
Závislačka 3289 příspěvků 23.05.19 16:46
@Tichošlápek píše:
@Adéla.Veselá ví tvůj partner, jak popisuješ jeho intimní život na netu? Nepochybně bude nadšen

Zakladatelce by se jistě líbilo, kdyby přítel popisoval na internetu její vaginu. ;)

Ale spíše si myslím, že je to troll, který zneužil něčí fotku a jméno.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 23.05.19 16:52
@Adéla.Veselá píše: Žádné problémy s erekcí nemá, vše funguje normálně, velikost je o zvyku.. nečekala jsem takové útoky, vím že velikost nemá na otěhotnění vliv, spíš tou zúženou předkožkou se to nedostalo tam kam mělo, proto i doktorka doporučila obřízku..

Ty jsi hlupka. Obřízka se neordinuje na otěhotnění, to je blbost jako trám. Přestaň tady trollit.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 23.05.19 17:05
@Adéla.Veselá píše:
Chtěla bych se podělit o svoje zkušenosti s malým penisem, jelikož můj současný přítel má opravdu malý penis, přestože je to velký mohutný chlap, tam dole na něm příroda hodně šetřila.. Má pár kilo navíc, ale není nijak extémně obézní, to jen jeho penis připomíná takový malý buřtík, je docela široký, ale na délku má při erekci jen cca 7,5-8 cm. Což opravdu není moc, navíc má docela velké kulky takže opticky vypadá jeho penis ještě menší. Je jeden z nejmenších na které jsem zatím narazila. Předtím jsem preferovala spíše průměr nebo lehce nad. Bývalý partner měl kolem 17 cm takže docela velký skok. Ale naučila jsem se s tím žít, hlavní nevýhoda je že nejdou všechny polohy, snáze se tedy sex omrzí. Orgasmu dosáhnu jen při poloze na koníčka nebo při použití nějaké pomůcky. Přítel si toho je samozřejmě vědom a snaží se mi to vynahradit jinými způsoby. Jako zatím jedinou výhodu vidím při orálním sexu, že se vejde pohodlně do pusy a přitom žádné dávení. Největší problém nastal když jsme se s přítelem od prosince začali snažit o miminko a zatím se nedaří. HA (minerva) jsem vysadila v listopadu, dle gynekoložky by u mě neměl být žádný závažný problém. Byl tedy na vyšetření u lékaře i přítel a doktorka přišla nato, že by to mohlo být proto že měl hodně dlouhou předkožku a ani při erekci nebyl žalud vůbec odkrytý, takže sperma nestříkalo proudem, ale spíš pomalu vytékalo. Na doporučení doktorky šel tedy na obřízku. Jsem zato ráda, velká předkožka se mi totiž na pohled nelíbí a nevěděla jsem jak mu to říct, teď je to mnohem lepší, jen musíme počkat na úplné zahojení a pak se uvidí. Máte někdo obdobnou zkušenost nebo doporučení jak tomu trochu pomoct?

Malý penis, to je jako malá prsa. Prostě vadný kus, vhodný na poslání do oběhu…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama