Reklama

Co když se nedostaví těhotenství ani menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 04.01.18 18:32
Co kdyz se nedostavi tehotenstvi ani menstruace?

Ahojky, od cervna 2017 se snazime o mimco. Vysadila jsem Ha ale menstruace se nedostavila, byla jsem na vyvilavaci injekci a brala hormony. Menstruace naskocila. Tento mesic uz nic neberu a vcera jsem to mela dostat. Nic se ale nedostavilo. Vim ze je to teorve dva dny, ale nevim, ci je to tim ze jsem treba tehotna, nebo spis tim ze muj cyklus treba jeste neni v poradku???? Nemate nekdo prosim podobne zkusenosti?(test jsem si delala hned vcera, tedy prvni den kdy jsem to mela dostat) dekuji moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 04.01.18 18:38

@Adellaid Může to být oboje. Otěhotnět se dá hned po vysazení.
Ale spíš to asi jsou rozházené hormony. Já bych se spíš řídila tím, jak jsi měla MS před tím než jsi začala HA brát. Ted pokud ti ji nenasadili na úpravu cyklu.
Pokud i nadále budeš mít cyklus nepravidelný, tak bych doporučovala cvičení hormonální jógy a např. kapky Gynex.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 04.01.18 18:39

Myslim ze mas jeste rozhozeny cyklus. sledujes ovulaci?

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 04.01.18 18:42

Můžeš mít rozhazeny cyklus nebo můžeš být těhotná nebo můžeš mít cystu…Ja měla cyklus pravidelný a z niceho nic jsem.mela 40-50 dni..jednou jsme měla zpoždění měsíc..
Udělej si test za několik dní mohla si mít později OVU jestli to nehlidas proto je negativni…

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 04.01.18 18:49

Jenze cyklus mi prave upravoval tema hormonama a podarilo se. Uz dva mesice cvicim kazdy den hormobalni jogu. ????

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 04.01.18 18:53

@Adellaid no tak můžeš být tehu nebo cystu

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 04.01.18 18:53

@Adellaid Tak uvidíš, já začala cvičit 5 měsíců před vysazením HA. S MS jsem potom problémy neměla, přišla bez problémů, ale délka cyklu byla+- 2/3 dny. Ale zase je pravda, že jsem normální MS měla jen 2×, pak jsem otěhotněla. Ale kažopádně se mně ovu posunula na později, takže jsem i těhu zjistila asi týden po vynechání.

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 04.01.18 19:28

Aha moc dekuju, jen nevim jak ted mam postupovat. Kdyz to nahodou nedostanu a ani test nebude pozitivni????

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10254 příspěvků 04.01.18 19:38
@Adellaid píše:
Aha moc dekuju, jen nevim jak ted mam postupovat. Kdyz to nahodou nedostanu a ani test nebude pozitivni????

buď čekat, až se menses dostaví nebo jít na gyndu  :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10028 příspěvků 04.01.18 19:42

Bude to rozházený cyklus. I po úpravě hormony se muze vrátit do původního stavu. Když nedorazí ms, tak bych šla na dalsi vyvolavacku

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 04.01.18 20:05

A jeste dotaz, je mozne ze by se to taky ukazalo az treba tyden po ocekavani MS?

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 04.01.18 20:07

@Adellaid je to možné nemusíš mít ani vubec pozitivní trst nebo dlouho po očekávané Ms mohla si mit pozde OVU..
Polid to nedostanes do 3 tDnu volej na gyndu atreba dr tě prohlidne

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 05.01.18 15:23

Holky a myslite, ze ma vubec smysl delat si v mem pripade ovu testy?

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 05.01.18 15:34

@Adellaid Myslíš teď při zpoždění?? Někdo tvrdí, že ovulační test může potvrdit těhotenství.
A jinak?? Nvm, já si ovu testy nedělala vůbec a taky to vyšlo. Ale je pravda, že pocitově jsem ovu cítila i bez testů. Asi bych si dala nějaký čas na těhu, a pokud by to nevycházelo, tak bych to pak začala řešit. Ale neboj, hormonálka dělá divy.

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 05.01.18 16:51

Dekuju jses moc hodna, promin jestli jsem moc zvedava, ale tx jsi mela taky nejake komplikace? Nevadilo by ti si vymenit treba fcb nebo whats app? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >