Co kolegyním k Vánocům? Jenom drobnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska1984
Kecalka 288 příspěvků 02.12.17 07:06
Co kolegynim k Vanocum?Jenom drobnosti

Ve ctvrt. pujdeme na veceri.2 kolegyne znam dobre, pracovaly jsme spolu, treti znam, ale nepravovaly jsme spolu a ctvrtou jsem videla 3×.
Jsem na Md(34tt)..od zacatku PN, tak se zmenila sestava.
Mam pro kazdou airwick svicku, ale potrebuji jeste neco…Nevim jestli jim dat vsem stejne, nebo jak…jsou to sestricky. Bohuzel, cas na objednani z netu uz neni :?

Poradite? Dekuji!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 02.12.17 07:09

Já několikát kupovala krásnou malovanou kouličku nebo takovýho toho skleněnýho ptáčka na stromeček. nejsem zastánce blbostek co vám doma zabírají místo. ale tohle se před vánoci hodi.ai když to dostaneš víckrát tak nevadí. budeme kupovat i učitelkám.

LenkaN26
Závislačka 3971 příspěvků 02.12.17 07:22

Já vyrábím domácí mýdla a to nejen kolegům z práce, ale obecně známým a rodině.

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 02.12.17 07:28

Nejaky vonny olejicek, treba saloos dela male balzamky do kapsy/kabelky ruzne. Nejaky dobry cajik s vanocni prichuti. Nevim odkud jsi, ale takove drobnosti maji v darkovych obchodech. Rada jsem chodila v praze do edenu, tam je prave takovy obchudek, tam se vzdycky neco naslo na udelani malych balicku.

Kelsey
Hvězda diskuse 43847 příspěvků 02.12.17 07:42

Delavam balicky, ze suseneho ovoce, pridam orisky, cokoladu kousky a zamicham. Naporcuji do darkovych sacku. Zavazu.
Drobnost. Delavam i na ples skolni za dceru do tomboly balicky a mivaji uspech.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 02.12.17 07:44

Dělala jsem loni domácí peeling, kokosovy olej plus hnědý cukr a do toho bude trochu mleté skořice nebo kapku olejicku. Mělo to úspěch. Letos budu dělat domácí jablecne karamelky. Nebo ne napadají nějaké malinké náušnice, malou sklenicku domácího likeru.

Kralikcek
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 02.12.17 07:44
@LenkaN26 píše:
Já vyrábím domácí mýdla a to nejen kolegům z práce, ale obecně známým a rodině.

Mohu se zeptat na recept vyroby mydel? :kytka:

jahuhudka
Extra třída :D 10195 příspěvků 02.12.17 08:28

Delam vajecny konak, kimci a kvasenou repu. Pak nakladany hermelin a tofu

Ijen
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 02.12.17 08:34

Nam kolegyne vloni davala peceny caj a susene ovoce, vsechno jeji vlastni domaci vyroba a krasne a napadite zabalene.

Káťa19
Kelišová 6375 příspěvků 37 inzerátů 02.12.17 08:35

Nebo take frci domaci peceny caj,
Vanocni ozdoba je skvely napad :palec:

Luca82
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 02.12.17 08:50

Susene ovoce, orisky, sypany caj, kvalitni cokoladu, ted maji v Lidlu krasne sklenene andelicky, tak pred vanoci na stromecek by me potěšilo ho od nekoho obdrzet ;)

lamicina
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 02.12.17 09:03

Ta ozdoba se mi líbí, také jsem ji už dostala jako pozornost od kolegů, kočičku. Úspěch měly i mini balíčky s pralinkami nebo kusově balená čokoláda v celofánu. Naše bývalá kolegyně, kterou zveme na předvánoční večeři to řeší „hromadným“ balíčkem na pracoviště. To taky není špatný, udělá balíček z kávy, čaje apod. to se zužitkuje a ještě máme vzpomínku. Jedlé dárky s rychlou spotřebou mi úplně neučarovaly, protože to dostávám doma a jsem pak už před vánoci splácená.

K92
Kecalka 111 příspěvků 02.12.17 09:06

Ke svíčce bych přidala pečený čaj a kytičku jmelí. Ze zkušenosti vím, že to potěší opravdu každého. Byl by to takový pěkný vánoční balíček :).

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 02.12.17 09:46

Pečený čaj, ať domácí nebo koupený ;)

LenkaN26
Závislačka 3971 příspěvků 02.12.17 17:30

@Kralikcek Kupuju si hotové mýdlové hmoty, přidám vonný olej, barvivo a dávám do silokonových forem. Dělám klasická mýdla, děti dělají gelová.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama