Co koupit 2 letému dítěti k narozeninám?

3.2.21 10:13

co koupit 2 letému dítěti k narozeninám

Ahoj ženské co koupit 2 letému klukovi narozeninám můžete mi poradit četla jsem že tříkolku není špatnej nápad je to pravda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2889
3.2.21 10:31

Zalezi na motorickych schopnostech ditete. Fajn je take nejaka stavebnice - Duplo, koberec se silnici, detske naradi, vlacky a koleje, knihy, pexeso, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15920
3.2.21 10:34

Šlapací tříkolky moc nejsou, ale s odrážedlem se kluci vyblbli… :think: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15920
3.2.21 10:36
@luci.no píše:
Zalezi na motorickych schopnostech ditete. Fajn je take nejaka stavebnice - Duplo, koberec se silnici, detske naradi, vlacky a koleje, knihy, pexeso, atd.

Vláčky s dřevěnýma kolejnicema jsou super, ale chtějí místo.
Elektrické modelové jsou v tomhle věku špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
3.2.21 11:17

V tomhle věku se náš dvouleťák vyřádil spíše na odrážedle. Jinak víc než tříkolka je určitě lepší motokára s volantem. Starší prcek ji dostal před dvěmi lety ke třetím narozeninám, za mě top věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
3.2.21 11:20

U nás nejvíc zaujalo určitě Duplo (např. velký box, později velká pouť), obrázkové knihy - Rotraut Susanne Berner, hry od Granny - LOTO dům, PUZLINO Co se hodí?, Zajíc v pytli, MEMINO Protiklady a dřevěné puzzle Bino Co kam patří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
3.2.21 13:25

Máme odrazedlo Funny wheels a super. Zatím je na 3 kolech, vydrží ji myslím celkem dlouho.
Ale pro holku máme kočárek (pro kluka může být bagr, tatra, mix na beton atd.), duplo vláček, nářadí, knížky a samolepky, předplatné časopisu Kutílek, něco na písek, nové fixy (ráda maluje), puzzle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat