Reklama

Co koupit 3leté holčičce k narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 07.07.10 13:27
Co koupit 3leté holčičce k narozeninám?

Naší malé budou v září 3 roky a já si pořád lámu hlavu tím, co jí koupit..??? :think: Byla bych ráda kdyby někdo poradil… protože vůbec netuším, co koupit.. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 07.07.10 13:29

Ahojky,
naše malá bude mít 3. narozeniny za necelé dva týdny. Budeme jí kupovat nějaké lepší kolo, protože jsme rodinka nadšených cyklistů - tak doufám, že to malou chytne taky :think:

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 07.07.10 13:33

nooo tak to je určo super dárek ale mi teď kupovali malé právě to koloodrážedlo :roll: přemýšlím jestli nějaké hračky nebo tak něco, ale to myslím je už teď zbytečné :think: přeci už je docela velká a chtěla bych něco užitečného.. :kytka:

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 07.07.10 13:37

Ahoj, také to právě řeším ve vedlejší diskuzi a budu kupovat stavenici GEOMAG.Malá má poustu hraček po bráchovi, včetně kola, které bychom jinak kupovali a těma klasickýma holčičíma hračkama(kočárek, panenky, žehlící prkno…)nás zásobují kamarádi, kteří ty hračky už nepotřebují.Geomag bude u nás takový hlavní dražší dárek a jelikož musím dárky vymýšlet i za ostatní příbuzné, tak mám vymyšlené: dřevěné korálky na navlékání, batůžek, společ. hru Berušky,knížku a pak další drobnosti jako gelové tetovací tužky(naše malá po sobě pořád čmáře propiskou a tyhle tužky jdou lehce smýt :-) ), šperkovnici na sponečky a další cerepetičky :-) .A také malá má ošetřovatelské období, takže kdyby neměla už po bráchovi, tak bych ji koupila nějaký lékařský kufřík. Třeba se ti z mých nápadů bude něco hodit :-) .

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 07.07.10 13:49

valentine tééda teď jsi mě tedy naladila :palec: je fakt, že je t holčička, tak bych mohla koupit nějakou tu šperkovnici (v obochdech mají spousty kráásných) na sponečky, protže je pořád někde pohazuje :roll: a uklízecí set by také nebyl k zahození… díky díky mocc

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 07.07.10 13:50

Ahoj. Anežka měla velkou radost ze sady modelíny, formiček, raznice, pastelek, fixů a prstových barev (to vše bylo v jednom kufříku). Nedávno jsem z toho vyhazovala poslední zbytky modelíny (byla to taková, která na vzduchu tvrdne, takže té má velkou spotřebu). Jinak u nás dodnes vede Lego duplo nebo dřevěná vláčkodráha (ale to asi máte). A taky už ocenila pěkné holčičí oblečení.

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 07.07.10 13:56

Nevím jakého ražení je tvoje malá, ale naše malá si hodně hraje s Legem Duplo(máme malou ZOO + klasické kostky)a teď začala celkem vařit :-) , takže u nás to ještě jistí nějaká čajová souprava (asi Wader), protože nám pořád dělá kafe :-) .

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 07.07.10 13:58

tak obečení u nás tedy vede :mrgreen: lego máme Hello Kitty a také si dost hraje. A spousty kostek :zed: a nevíte někdo o něčem naučném, myslela jsem třeba DVD angličtiny nebo tak něco.. nebo je to blbý??

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 07.07.10 13:59
Valentine píše:
Nevím jakého ražení je tvoje malá, ale naše malá si hodně hraje s Legem Duplo(máme malou ZOO + klasické kostky)a teď začala celkem vařit :-) , takže u nás to ještě jistí nějaká čajová souprava (asi Wader), protože nám pořád dělá kafe :-) .

teď jsi na to kápla koupim KUCHYŇKU!!! :dance:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 07.07.10 14:05

My jsme dávali(ne neší,ale známejm) duplo-velká městská zoo,strašně ráda skládá,baví jí i lego.

Eliška
Extra třída :D 11810 příspěvků 07.07.10 14:21

A co takový ten dřevěný obchod kombinovaný s divadýlkem? Teď to kupovala jedna mamina z naší diskuse, je to tedy pálka, ale vypomohly babičky. Pohledám odkaz.

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 07.07.10 14:25

…při pohledu do pokojíku mi malá ještě připomněla tip na drobnost, kterou pořád využívá při „vaření“-krájecí ovoce a zeleninu(takové na suchý zip a plastovým nožem to překrajuje).To má už rok a pořád je to v kurzu :-)

tak dobře vyber :wink:

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 07.07.10 14:25

U nas vede panenka chouchou, kocarek, satek na noseni panenky, pak puzzle, cokoli k peci o domacnost (ma maly vysavac, smetacek, sporacek). Jinak my to s tema starsima delame tak, ze jim neco vetsiho koupime jako prekvapko a pak je vezmem do hracek a muzou si vybrat neco mensiho (dcera dostala k 3.narozkam panenku chouchou jako prekvapko a pak si vybrala sama vysavac a puzzle).

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 07.07.10 14:32

Kačko,
kuchyňka je super nápad. Tu Kiki dostala k Vánocům a strašně moc si na ní vyhraje - a nejen ona, ale i její šestiletý brácha :lol: - tak doufám, že jim to nadšení z vaření vydrží až do dospělosti :think: :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >