Co koupit babičce pro usnadnění úklidu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 26.06.19 21:47
Co koupit babičce pro usnadnění úklidu

Milé maminky, babička bydlí se psem v domku, paní na úklid nechce. Hodně se tam zvenku práší, což nemůžeme ovlivnit, plus pejsek pouští hodně tmavých chlupů, i když se češe. Robotický vysavač mi vrátila, má hodně nábytku, a i když jsme koupili údajně nejlepší na trhu, nábytek prostě vadil, a i když byl koncipovaný na chlupy, spoustu jich ani nevzal.
Babička má ode mne: robota na mytí oken, sadu na mytí podlah Leifheit, smeták s akumulátorem na nabíjení (ten neužívá, není schopna stále ho čistit od chlupů, které ho zasekávají),ruční vysavač a běžný vysavač Sencor. Plus běžné věci, lopatku a koště Lenoch bez ohýbání, automatickou ruku pro důchodce, když se potřebuje pro něco natáhnout atd.
Co byste ještě doporučily pro usnadnění úklidu koupit? Když tam jsem, uklidím, ale ne vždy můžu. Jaký vysavač (ne moc těžký),aby bral chlupy? Koupila jsem i parní čistič Karcher, ale protože si v minulosti způsobila značné popáleniny při zavařování, páry se bojí a vraceli jsme ho.
Děkuji, maminky, moc. :* :srdce:

Příspěvek upraven 26.06.19 v 21:51

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ravedd
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 26.06.19 21:50

@maskovak robotický vysavač je za mě super věc ale když nevyhovuje :nevim: mám ho 2v1 jako mop a ušetří hromadu práce. asi jediný co mě napadá je myčka ale tu by babička asi plnila týden :? a stejně tak se sušičkou :think: i když sušičku by možná mohla využít :think:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 26.06.19 21:52

@Ravedd myslíš sušičku na prádlo? má pračku se sušičkou…chtěla jsem koupit stolní myčku, ale asi ani tu moc nenaplní :think:

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 26.06.19 21:52

@maskovak já bych teda už nekupovala žádné další krámy, vždyť tím musí mít zaplácaný celý barák, staří lidé nemají rádi tuhle techniku, je to těžké, musí se studovat návod, musí se to zase potom čistit
když tam budeš, tak jí ukliď, ale cesta kupování dalších krámů do bytu, to fakt ne

maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 26.06.19 21:54

@Ravedd jakého robota máš prosím? vzal by i tvrdé psí chlupy? :kytka: měli jsme irobota roombu…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 26.06.19 21:55
@stinga píše:
@maskovak já bych teda už nekupovala žádné další krámy, vždyť tím musí mít zaplácaný celý barák, staří lidé nemají rádi tuhle techniku, je to těžké, musí se studovat návod, musí se to zase potom čistit
když tam budeš, tak jí ukliď, ale cesta kupování dalších krámů do bytu, to fakt ne

ona je naopak vstricna vuci novym vecem, stale studuje letaky, zajima ji co se vyrabi a nema problem neco noveho zkusit…misto ma

Paoloska
Echt Kelišová 8412 příspěvků 26.06.19 21:56
@stinga píše:
když tam budeš, tak jí ukliď, ale cesta kupování dalších krámů do bytu, to fakt ne

Přesně tak. Babičce nejvíc pomůže úklid jako takový.

Hlaholice
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 26.06.19 21:57

@maskovak Já bych koupila sušicku. Na chlupy je toto super. A koberec bych jednou za čas vzala kartacem na psa. Pokud má doma prach a vadí jí, pořídila bych ještě čističku vzduchu (ale od prachu dost pomůže i ta susicka). A pokud by to babičce nevadilo, spíš bych se zaměřila na proměnu bytu na byt, který by šel jednodušeji udrzovat.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 26.06.19 22:00
@maskovak píše:
ona je naopak vstricna vuci novym vecem, stale studuje letaky, zajima ji co se vyrabi a nema problem neco noveho zkusit…misto ma

tak to se divím, já koupila matce k vánocům nějaký zametač a vrátila mi ho, že další krámy do bytu nechce, robotický vysavač koupila sama už dávno, ale nepoužívá ho, protože má moc věcí a říká, že víc práce jí dá všechno uklidit z dosahu, ždímací mop též nepoužívá - myje hadrou po kolenách, jediné co má ráda z novinek jsou čistící vlhčené ubrousky z Lidlu, to prý je nejlepší vynález na úklid - má alergii na Jar, vlhčené úbrousky jí nevadí

Hlaholice
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 26.06.19 22:01
@maskovak píše:
@Ravedd myslíš sušičku na prádlo? má pračku se sušičkou…chtěla jsem koupit stolní myčku, ale asi ani tu moc nenaplní :think:

Pračka se susickou je fajn. Ale samostatná susicka je ještě někde úplně jinde, hlavně co se toho prachu a chlupů týče. (Alespoň dle mé zkušenosti).

maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 26.06.19 22:02
@stinga píše:
tak to se divím, já koupila matce k vánocům nějaký zametač a vrátila mi ho, že další krámy do bytu nechce, robotický vysavač koupila sama už dávno, ale nepoužívá ho, protože má moc věcí a říká, že víc práce jí dá všechno uklidit z dosahu, ždímací mop též nepoužívá - myje hadrou po kolenách, jediné co má ráda z novinek jsou čistící vlhčené ubrousky z Lidlu, to prý je nejlepší vynález na úklid - má alergii na Jar, vlhčené úbrousky jí nevadí

s robotem to ma taky tak, hodne veci v dosahu, ale obecne s technikou nema problem

maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 26.06.19 22:03
maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 26.06.19 22:04
@Paoloska píše:
Přesně tak. Babičce nejvíc pomůže úklid jako takový.

to ano, ale ja se proste nedokazi naklononovat a jezdit tam jeste casteji :lol:

Ravedd
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 26.06.19 22:06

@maskovak mám symbo laserbot 750, s věcma na zemi problém nemá věčně se tu válí hračky a plno dalších blbostí ale s těmi chlupy neporadím protože psa nemáme :nevim: máme kočku a chlupy vezme ale jestli i tvrdší psí to vůbec netuším :think:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 26.06.19 22:09

@Ravedd dik,mrknu na nej :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama