Co koupit bohatému známému za dárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Triminka
Kecalka 222 příspěvků 21.02.18 22:15
Co koupit bohatému známému za dárek

Holky, potřebuji poradit. Můj kamarád bude mít narozeniny a jsem úplně bez nápadu. Je to velmi bohatý člověk, má vše a já nevím co mu koupit. Hlavně mi nepište obleceni :mrgreen: to nakupuje dost drahé třeba gucci atd a na to fakt nemám :mrgreen: to samy parfémy má vonavky okolo 8 tisíc Kč.. to je mimo moje finance. Chtěla bych něco originálního a hlavně na památku, ale Vůbec nevím co. Pije jacka Daniela ale toho jsem mu už jednou v dárkové krabici koupila. Má dvě děti premyslela jsem třeba udělat mu kryt na telefon z fotky jeho děti ale když vidím nějaké kryty skoro nenosí a není to moc originální… jsem bez nápadu… poradíte??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kristanka
Závislačka 3593 příspěvků 21.02.18 22:19

Nejaky zazitkovy darek, to ted leti. Nebo listky na nejakou akci, netradicni masaze…

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 21.02.18 22:19

@Triminka Jestli má děti rád a myslíš, že by něco s nima uvítal, tak něco jiného s nima. Magnetky, těžítko,…
Nebo cokoliv zakázkového - skleničky se jménem, iniciály, fotkou - nedávno jsem viděla pěknou práci s brusku na sklo na facebooku. Nebo ještě hezčí jsou pískované obrázky. Buď skleničky na toho JAcka nebo na víno, jestli pije.
Prostě něco od srdce, s nápadem, ne, co se dá za 5 minut koupit.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 21.02.18 22:23

Neviditelna vystava? Maji i neviditelnou veceri ci neviditelnou ochutnavku vin. Ta vecere stoji tusim 700

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 21.02.18 22:24

Ta vystava stoji 200 vhodne i pro deti ( ne uplne male ) treba od 8 let. Listek stoji 200 a je to fakt hezky zazitek.

sediza
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 21.02.18 22:28

Poukaz do La Finestry.

lucynka25
Echt Kelišová 7896 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 22:31

@Triminka asi bych koupila nejaky ten zazitek..podle toho na co je..strilecky, tanky, ty domy hruzy..ja nevim, neco co si uzije a sám by si to nekoupil ;)

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 21.02.18 22:33

Diky za tipy, taky se mi hodi :lol:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 21.02.18 22:40

Známy svému hooodně bohatému šefovi taky kupovali zážitek…řídil bagr či něco takového podobného.

pikola
Neúnavná pisatelka 19428 příspěvků 21.02.18 22:42

Jídlo, třeba nějaký koš s něčím dobrým.

Marthi
Kecalka 195 příspěvků 21.02.18 22:43

@Triminka Ahoj, našemu kamarádovi jsme nechali udělat obraz-karikaturu. Moc se mu líbil. :palec:

NelkaV
Povídálka 11 příspěvků 21.02.18 22:58

To je dobrý nápad :)

MaM
Stálice 82 příspěvků 22 inzerátů 21.02.18 23:14

Originalni jidlo, ale kdyz zase zakladatelka pise „neco na pamatku“, tak jidlo to asi byt nemuze? Jinak by to mohla byt sada na molekularni kuchyni, jedle zlato (prave, ne zlata barva), treba nejaka vychytavka z japonske kuchyne (nebo treba original japonsky nuz, na to panove vetsinou slysi). A co treba unikova hra, ta muze byt jen pro nej i pro celou rodinu.

Moana
Povídálka 14 příspěvků 21.02.18 23:24

No asi hodne zalezi kolik do takoveho darku muzes zainvestovat? Pak by se radilo a vymyslelo lepe. ;)

Annci
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 22.02.18 04:05

Já jsem kupovala bohatému příbuznému, ten ale moc rád čte, vydání Malého prince (Malý princ - malá obrazová kniha), kde jsou pohyblivé papírové části. Nádherná kniha, jako zajímavý dárek ideální.

Obrázky tady .

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >