Co koupit do korby kočárku G-mini grand?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doubravka87
Povídálka 31 příspěvků 2 inzeráty 14.02.18 12:14
Co koupit do korby kočárku G mini grand?

Zdravím maminky, jako prvomatka vůbec netuším - mám teď koupený nově kočárek G mini grand a chci se zeptat, co do hluboké korby mám dokoupit? Asi nějakou podložku a peřinku a fusak? Dcera se má narodit v půlce dubna, a kdo ví jaké bude počasí, tak to chci tepelně pojistit:) Předem děkuji za rady:)

Jak maminky hodnotí G-mini Grand 2v1

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 2968 příspěvků 14.02.18 12:28

Do kočárku jsem měla podložku, zimní fusak (využitý cca říjen - březen), jinak jsem dávala deku - chlupatou nebo bavlněnou letní. Jsou i lehčí jarní fusaky, ale to mi přišlo zbytečné. Stejně tak peřinky do kočárku, to se mi ani nelíbí.

Kristyna.Vechtova
Kelišová 7162 příspěvků 14.02.18 12:34

Syn je tedy listopadový a bydlíme na horách, takže u nás byl fusak jasný, používala jsem cca do března/dubna, pak v dubnu už jen jarní od Pinkie, případně deku :) Peřinky atd s kanýrkama nejsou můj vkus :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama