Co koupit jako dárek na podporu otěhotnění?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2275
21.10.21 10:30

Co koupit jako dárek na podporu otěhotnění

Ahoj,

čekám druhé miminko a moc mě mrzí situace sestry, kterým se nedaří ani první. Čím bych ji mohla udělat radost? Nějaká drobnost, jakože by jí přinesla štěstí, je nějaký symbol nebo něco, který se takhle dává pro štěstí nebo něco?

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11997
21.10.21 10:33

Nic bych nedávala. Přijde mi to jako totální blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
934
21.10.21 10:43

Nedala bych jí nic, vzhledem k tvému těhotenství by to mohla brát, že se nad ní povysujes. Toto je opravdu citlivé téma a podpora tohoto typu může nadělat spíš víc paseky než užitku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18723
21.10.21 10:44

No především ji nepřipomínej to že není těthoná, ani tím že jí budeš nutit nějakou volovinu aby lépe otěhotněla.

Jestli chceš udělat sestře radost, tak vymysli co ona konkrétně má ráda a to jí nabídni.

Třeba společně strávený čas, kdy nebudeš řešit žádné těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2275
21.10.21 10:58

Díky, právě vím, že je to moc ošemetné téma, tak nějak nevím, jak se k tomu stavět, a je mi to líto, člověk by jim to samozřejmě moc přál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18723
21.10.21 11:07

O lítost nikdo nestojí a téměř jistě ne tvoje sestra.

Prostě s ní normálně funguj jako s člověkem, jako se sesstrou a neredukuj ji na dělohu. Ty přece víš co má ráda a co ne, tak, z toho vycházej, pokud ji chceš udělat radost.

Ale fakt tě celkem opravně pošle doháje pokud ji budeš pořádat nějaké lítostivé večírky, kde ve sktuečněosti budeš jen zdůrazňovat to, že TY těhotná jsi

Pokud to nezvládáš a jedinné co řešíš je tvojhe vlastní děloha a jak fungují jiné dělohy, tak se ji vyhni, dokud se ti znovu nepodaří nahodit mozek namísto hormonálních zácvhatů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
21.10.21 11:09

Zbytečně bych ji nedráždila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10879
21.10.21 11:13

Dej jí poukázku na nákup dětského oblečení, to ji určitě udělá radost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4288
21.10.21 11:23

Maximálně nejaky welness pobyt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
21.10.21 11:23

Ne… co chce, to si koupí sama.
K svátku nebo ještě lépe - k narozeninám, ji můžeš koupit třeba řetízek se čtyřlístkem a podobné hovadiny. Ale jenom tak na „podporu početí“ fakt ne.
Ono takovým ženám většinou nejvíc prospěje, když o tom radši moc nepřemýšlejí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3507
21.10.21 11:32

Určitě bych nic nedávala, spíš by jí to víc mrzelo 🤷🏻‍♀️ Není tvoje vina, že nemůže otěhotnět, tak to nech v klidu a buď jí oporou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2275
21.10.21 11:52

Já to neřeším, nemluvím, ona to řeší, osahává sochy pro štěstí, sahá na kolébky apod., myslela jsem, že bych jí třeba předala trochu mojí energie v nějakém symbolickém dárku a místo toho tady čtu jen trapný kecy o zatemněný děloze :zed:

Díky všem za normální odpovědi. Nechám to raději být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18784
21.10.21 12:00

Nic ji nedávej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
934
21.10.21 12:28

@Basterao jsi její sestra, která o ni má starost, to je dostatečný talisman ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5405
21.10.21 13:42
@Basterao píše:
Já to neřeším, nemluvím, ona to řeší, osahává sochy pro štěstí, sahá na kolébky apod., myslela jsem, že bych jí třeba předala trochu mojí energie v nějakém symbolickém dárku a místo toho tady čtu jen trapný kecy o zatemněný děloze :zed:Díky všem za normální odpovědi. Nechám to raději být.

Pokud opravdu sestra věří na takovéto „babské povídačky“ :) tak bys mohla zkusit náramek či přívěšek z minerálů. Zadej do vyhledavače normálně „minerály - plodnost“. Když nic jiného, je to hezký doplněk. Já mám třeba tyto drahé kameny moc ráda.
Ale jen tedy nevím, zda je to vhodné dávat přímo s oznámením druhého těhotenství. Možná bych nejprve oznámila, a pak cca za týden, dva, obdarovala :srdce: Je to velmi citlivá záležitost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat