Co koupit k Vánocům 15leté a 11leté dívce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mama.tata.mimi
Kecalka 112 příspěvků 19.12.16 08:58
Co koupit k Vánocům 15 ti a 11 ti leté dívce

Ahoj, máte nějaký tip na dárek k Vánocům pro 15 ti letou a pro 11 ti letou slečnu? Děkuji za rady. Pěkný předvánoční čas přeji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

hofka
Extra třída :D 14991 příspěvků 19.12.16 09:04

A ty slečny, zajímá něco? To je složité, v tomhle věku (11) jsou některé ještě na panenky, pro jiné už je to trapné.

jahuhudka
Extra třída :D 10993 příspěvků 19.12.16 09:04

11 leté knihu, fimo hmotu, kabelku?
15 leté nějaký hadřík, šminky, voňavku, knihu, řetízek…
Záleží na zálibách ne?

elen-ka
Extra třída :D 12285 příspěvků 23 inzerátů 19.12.16 09:05

@mama.tata.mimi Tak záleží jaké mají zájmy, pokud by se k nim dalo něco koupit. Pokud bych absolutně nevěděla co, tak bych koupila poukázku do nějakého obchodu s oblečením, aby si holky vybraly sami.
Jinak krom toho lze nějakou společenskou hru, kosmetiku - krémy, malovátka apod., nějaký hezký kartáč na vlasy, případně udělat sadu s kosmetikou na vlasy. Pokud víš oblast, kterou čtou, tak knížku.

elen-ka
Extra třída :D 12285 příspěvků 23 inzerátů 19.12.16 09:06

Jo kabelka :palec:, nyní řeším pro svou 6-ti letou dceru :think:

mama.tata.mimi
Kecalka 112 příspěvků 19.12.16 09:26

Děkuji za odpověďi. Zájmy moc vyhraněné nemají a skoro vše už doma mají.

hanyny
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 19.12.16 09:32

Tak moje jedenáctiletá dostane na své přání svítící pennyboard, oblečení, řasenku na vlasy a nějakou dívčí kosmetiku.

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 19.12.16 09:33

Koupila bych nějakou společenskou hru :-), laky na nehty :-)

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 19.12.16 09:44
@mama.tata.mimi píše:
Děkuji za odpověďi. Zájmy moc vyhraněné nemají a skoro vše už doma mají.

A to si nic nepřejí? 8o Jinak děti bez zájmů, to je holé neštěstí. :nevim:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 19.12.16 10:02

Jedenáctileté se raději zeptat, jinak patnáctileté jsem dávala voucher na eshop s docela drahou bio kosmetikou. V podstatě si tam vybrala co jí samotné vyhovuje, poukazy jsou v různých částkách, ale přírodní kosmetika bývá dražší takže je vhodný poukaz za 500, já dávala 1000kč, sby si vybrala třeba 2 dárky a víc…

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 19.12.16 10:36

Nekupovala bych nic, v tomhle věku se nezavděčíš. Obálku a ať si jdou něco vybrat.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 19.12.16 11:01

Mám doma jedenáctiletou slečnu. S hračkami si nehraje už od 9 let. Ona je tedy zatížená na parádu, šminky atd. :nevim: Normálně to ven nenosí, ale závodně tancuje a tam je líčení součástí kostýmu. Tak má výbavu. Letos dostane kulmu s nástavcí (krepování, lokny atd.), nějaké oblečení atd. Sama si toho moc nepřála :nevim:, ale moc chtěla balzám EOS a vanilkový parfém ;) Pokud nemají holky nějaké konkrétní zájmy, darovala bych jim nějaký poukaz na nákup oblečení apod.

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 19.12.16 11:19
@Ice79 píše:
A to si nic nepřejí? 8o Jinak děti bez zájmů, to je holé neštěstí. :nevim:

taky jsem valila oči…koupila bych jim to, co si přejí :nevim: moje sestra má 13 a pořídila jsem jí kosmetiku co používá a pak si vybrala overal na spaní jinak bych ji dala obálku :)na narozeniny si třeba přála žehličku na vlasy a je hodně na oblečení :D záleží jaké jsou a co je baví atd.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 19.12.16 11:51

Znami loni holkam koupili voucher na detsky jednodenni kurz vareni a melo to obrovsky uspech.

Judithkaj
Nováček 19.12.16 11:56

Te starší nějakou krásnou kabelku. Já te naší koupila O bag basket.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >