Co koupit manželovi pod stromeček?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aqualech
Kecalka 187 příspěvků 1 inzerát 21.11.18 00:04
Co koupit manželovi pod stromeček

Poraďte co koupit pro muže pod stromeček?
Né obleceni, vstupenky, zážitky.
Dekuji za tipy

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Saarka_O
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 21.11.18 00:08

Co ho baví?

verujan
Kecalka 208 příspěvků 21.11.18 00:24

parfém, kosmetiku, knížku

Mort1
Povídálka 18 příspěvků 21.11.18 01:47

hlavní bude co ho baví a nebo jaký je. Pokud je to hračička, technický typ tak jej asi nepotěší to co udělá radost pěstiteli kaktusů

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 21.11.18 01:50

@Aqualech je to tvůj muž, ty ho přece musíš znát. Stačí poslouchat v průběhu celého roku… Pokud tomu, koho mám ráda chci udělat radost příp. splnit mu přání, nemůžu chtít, že emimino mi s tím pomůže. Škoda. Lidi se tak málo vnímají. :( Takže inspirace - hobby nářadí, věci na ryby, nové brusle, sedlovka na kolo, knížka, sud piva, autokosmetika, křovinořez, lehátko k bazénu … A asi tak miliarda jiných věcí…

beruska9
Extra třída :D 10746 příspěvků 21.11.18 03:20

Muj dostane knizku o financich a investovani…co by se libilo tvemu, to netusim :nevim:

Halamka
Závislačka 3694 příspěvků 21.11.18 05:58

@Prtulak přesně tak to dělám i já. Prostě poslouchám, o čem mluví, kde pronese poznámku „to by se mi líbilo“. A platí to i u dcery. A je to to nejjednodušší a zároveň nejlepší, jak ukázat, že druhého vnímáme a udělat radost.

aleaa
Kecalka 338 příspěvků 2 inzeráty 21.11.18 06:47

Muj zrovna potrebuje hoblik :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44887 příspěvků 21.11.18 06:57

Koupila jsem penezenku, ze jednu potrebuje na koruny, kdyz je doma, kdyz dela venku, tak pouziva Eura. No a koupim mu nejakou set bilovinovych drinku, ktere si dela po posilovne.
Mozna nejake nove obleceni do posilovny nebo dalnicni znamku.

debra.morgan
Závislačka 4163 příspěvků 21.11.18 06:59

Brusku, 4 hry na PS3, parfem, rukavice, od tchyně dostane dalnicni znamku ;)

edit: a loni mely uspech bezdratove sluchatka a jistota jsou veci s logem oblibeneho hokejoveho klubu

Příspěvek upraven 21.11.18 v 07:22

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 21.11.18 07:09

Zbrojni prukaz, hra nejaka na comp nebo playko, dvd set (nejake filmy co ma rad), nejake vybaveni k tomu co ma rad… :nevim: zalezi jake ma hobby a kolik do toho chces investovat?

tini
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 5 inzerátů 21.11.18 07:14

Loni jsem slavila uspech s penezenkou a opaskem Danny P.,letos taky nemam napad,zatim tilka,satek na cviceni.Driv mohl dostat kvalitni lahvinku,ale ted ze zdravotnich duvodu nemuze,na Alkohol.cz maji i adventni kalendare.Koupila bych mu predplatny Forbes,ale zjevil by se z toho,ze by nam to cpali do schranky.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17128 příspěvků 21.11.18 07:22

3 metry konopného provazu. To spolehlivě potěší srdce každého ženatého muže, jehož žena se neadresně ptá na emimi, co mu má koupit k vánocům :srdce:

Uživatel je onlineWendea71
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 21.11.18 07:31

Můj dostane presovac a polštářek s pohankou,uz pul roku spi na mem a pochvaluje si to a knihu o vaření a pokrmech.Je vasnivy kuchar. :mrgreen:

Uživatel je onlineWendea71
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 21.11.18 07:33

Ale jak tu píšou…ty ho známá nejvice

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >