Co koupit na Vánoce 17měsíční holčičce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Venu
Stálice 91 příspěvků 26.09.14 11:52
Co koupit na Vánoce 17měsíční holčičce?

Maminky, potřebuju prosím poradit. Vůbec netuším co mám koupit dcerce 17 měsíců k Vánocům. Hraček a oblečení má celkem dost i knížek. Ono ji každá věc stejně zaujme jen na chvíli. Co vaše děti v tomhle věku zaujalo nebo bavilo nebo jste je učily něčemu novému? Stavíme komín, ale to jí musím pomáhat a vkládáme kostky do otvorů krabice. Nechci jí koupit nějakou totálně blbost. Jen aby to nebylo příliš drahé, jsem samoživitelka. Moc děkuji za rady ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 26.09.14 11:53

Malý golfky s panenkou, malá s nima lítá už roky. V Tescu bývají v akci i s panenkou kolem 200,–

socina
Závislačka 4108 příspěvků 26.09.14 11:56

Motorku, golfky, „lego“, prodejní pokladnu, kuchyňku

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 26.09.14 11:57

Dřevěné koleje s vláčkem z Ikey :-)

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 12:02

Různý obrázkový knížky ;).. bych koupila já.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 26.09.14 12:04

My budeme kupovat vlackodrahu. Super je, že se k ní dají dokupovat další díly, takže svátky, narozeniny a pod. nebudu mít tolik práce s vymýšlením, co koupit :-P :-P

KlaraBoch
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 26.09.14 12:04

Mam v planu koupit nejaky ten kocarek a nejakou sadu naradi, pokud sezenu…Jinak nejvice dceru (18mes) bavi prohlizeni knizek a ukazovani na obrazky…a pak si hodne vyhraje se svazkem klicu 8) Na druhe narozeniny koupim kuchynku, ted myslim, ze by to jeste tak „neocenila“

Tunrida
Hvězda diskuse 49287 příspěvků 26.09.14 12:07
@Ivaneska píše:
My budeme kupovat vlackodrahu. Super je, že se k ní dají dokupovat další díly, takže svátky, narozeniny a pod. nebudu mít tolik práce s vymýšlením, co koupit :-P :-P

Hodíš, prosím, odkaz? :lol:

Majdulíí
Kecalka 177 příspěvků 26.09.14 12:09

Dcera si v tomto věku začala hrát s plastelínou (samozřejmě že u ní sedíme a tvarujem spolu). Koupily jsme jí takovou tu sadu, že v tom měla vykrajovátka, váleček apod. potom jak píše @Zuzz dřevěné koleje z Ikei jsou taky hodně oblíbené. Potom jsme taky kupovali věci s její oblíbenou postavou minnie povlečení, prostírání, hrniček, talířek, mistišku atd. Záleží co má dcera ráda. Nebo když jsme u te Ikei tak má dcera stan tento: http://www.ikea.com/…ts/10243574/ a k tomu tento tunel:http://www.ikea.com/…ts/10192013/ hodně si v tom hraje.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 26.09.14 12:10
@RadkaCh píše:
Hodíš, prosím, odkaz? :lol:

Zadej do vyhledávače funkids (hračkářství) Na jejich stránkách napiš do vyhledávače vlackodraha a můžeš si vybrat ;-) My budeme kupovat zatím klasickou osmičku ;-) ps: omlouvám se, jsem na mobilu a nejdou mi vkládat odkazy, počítač blokuje chlap :zed:

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 26.09.14 12:23

Náš bude mít na Vánoce 19m. Budeme kupovat koloodrážedlo :) Motorka je mu už teď docela malá a druhé narozky má až na konci května tak mu ho dáme k vánocům aby mohl hned jak bude hezky jezdit ;)

A protože má vlastního poníka (dárek k prvním narozkám) tak dostane asi i něco na koně :mrgreen:

Tcháni mu dají ponk s nářadím a koberec se silnicemi a naši kuchyňku (budeme mu okolo vánoc zařizovat pokoj tak ať tam něco má :):)

Je tedy fakt, že on je hodně aktivní a pohybově zdatný tak tam s knížkami zatím moc úspěchů neslavíme ;)

socina
Závislačka 4108 příspěvků 26.09.14 12:35

@Almira-Alm : nebode mu to „kolo“ ještě velké. myslela jsem na něj k narozeninám ale myslím že na něj bude malá. Taď jí 19. m a má 84cm

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 26.09.14 12:47

@socina On je právě docela velký (teď má 16m a asi 85cm) a koukala jsem, že se dělají kolečka i od roku a půl. Nic konkrétního ještě nemáme vybráno ale snad seženeme nějaké nastavitelné od malých dětí výš :)

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 26.09.14 12:49
krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 26.09.14 13:09
@Almira-Alm píše:
@socina On je právě docela velký (teď má 16m a asi 85cm) a koukala jsem, že se dělají kolečka i od roku a půl. Nic konkrétního ještě nemáme vybráno ale snad seženeme nějaké nastavitelné od malých dětí výš :)

Tak ted nevím :think: Velký? 85 cm měla naše holčička v roce :).Tak ted nevím, jestli si mám myslet, že máme doma obra :mrgreen: Jinak jsou i různé velikosti motorek, myslím, že na to koloodrážedlo má v tomhle věku ještě dost času :nevim: Jinak abych se vrátila k otázce. Naší bude na vánoce 20 měsíců a ještě i letos dostane spoustu drobností, aby mohla rozbalovat, to jí baví nejvíc. Trhat papíry. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >