Co koupit nevlastní sestře k vánocům?

Anonymní
17.11.20 14:41

Co koupit nevlastní sestře k vánocům?

Táta má už několik let přítelkyní která má dceru. Dárky jsem jí nedávala, vánoce jsme spolu doteď neslavili. Ale teď budeme celá rodina slavit společně u ní, když mi to návrhla tak se mi celkem ulevilo že nemusím nic vařit :D. Tak bych jí letos chtěla něco dát, zeptat se jí co by chtěla mi přijde trochu trapné. Táta ani jeho přítelkyně nevědí co by tak chtěla. Tak se ptám vás holky, je jí 32, má prý ráda hudbu, módu, zvířata. Jo a asi jí nechci dávat úplně běžný dárek, typu nějaký parfém nebo knížku apt.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1328
17.11.20 14:48

No, já si ve 30 koupím co chci. Takže nějaké experimenty bych nechtěla.

Od ostatních chci blbiny - chlupaté ponožky a ocenim drahé věci co se sežerou a nekupuji je tak často. Takže třeba ultra drahé čaje.

Byla jsi tam někdy? Někdo má rád věci s dekorem zvířete. (Známá miluje mopsy, takže k narození miminka dostala tašky/kapsy na zip na kravinky s motivem mopse, aby si měla do čeho roztřídit kraviny k miminku)..
Nebo ji kup permanentku do zoo :D
Možná něco k vaření, když vás pozvala že uvaří.

Do módy bych se nepouštěla a hudba, koncerty nejsou, tak předplatné Spotify?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
17.11.20 14:55

Dárkový poukaz, kvalitní kávu, huňatou deku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
17.11.20 15:03

Darkovy poukaz na kosmeticke osetreni, wellness, do nakupniho centra.. Nemusi to byt plna cena, zbytek si muze priplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18327
17.11.20 15:06

Kvalitní jídlo a pití. To snad neurazí nikoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
17.11.20 15:34

Zalezi co ma rada, jestli treba vino, tak nejake kvalitni, nebo sadu dobrych čajů, jestli je na sladke, tak treba balicek lepších sladkosti. Oni celkove je to takova loterie, pokud toho cloveka neznas moc duverne, ale kupovat obleceni nebo kosmetiku, natož treba ten parfém, bych si netroufla, tam se skoro nikdy netrefia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
17.11.20 17:11

Dárkové poukázky. Třeba na knihy nebo oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
17.11.20 19:10

Nemyslím si že dárky musí být brutálně drahé, kór když se moc neznáte. Vybrala bych něco vánočního, třeba jak už tu padlo deku s vánočním motivem nebo tak něco… Píšeš že nechceš něco běžného, ale na vaše první společné Vánoce asi těžko vybereš něco neběžneho na míru, když ji moc neznáš :nevim: nikdy neurazis něčím, co se v nouzi dá poslat dále…ať je to dobrý čaj, káva, víno, svíčka, nebo poukaz kamkoliv.
Napada mě ještě že ji můžeš věnovat třeba nějaký poukaz na útulek, kde může za určitý obnos pořídit co chce…nebo v nejbližší zoo adoptovat zvíře, pošlou ti k tomu adopční smlouvu kde bude jako rodič atd. a její jméno bude na cedulce u výběhu, plus k tomu jsou i volňasky na vstup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama