Reklama

Co koupit při pokusu o zhubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 21.08.18 09:23
Co koupit při pokusu o zhubnuti?

Dnes ráno jsem se zvážila a zažila šok. Važim o 4 kila víc než na začátku léta. Cítila jsem to už i na sobě, jsou mi těsnější kalhoty. Musím jít nakoupit a otázka zní, co koupit, abych přestala tloustnout? Je mi jasné, že zeleninu, nepit sladké nápoje apod. Jsem docela závislá na pečivu, co místo něj? Ano, vim, ze pečivo nejraději celozrnné, problém je, ze ho běžně nemívají.

Co jíte vy, abyste byly zasycené a přitom netloustly?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 21.08.18 09:27

@jindra.kytka místo pečiva Knäckebrot,hromady zeleniny,žádné uzeniny,jen libové maso a občas dobrou šunku. Čerstvé sýry,vejce žádné sladkosti a brambůrky. Přílohy v hlavním jídle nahrazuji z velké části zeleninou,jakkoli upravenou.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 21.08.18 09:27

já tloustnu, protoze mám rada sladke))Radeji nejíst nic, protože telo nabírá, pokud mu dodas vic energie nez stačí .spálit. :mrgreen: ..

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 21.08.18 09:38
@Aduš8 píše:
@jindra.kytka místo pečiva Knäckebrot,hromady zeleniny,žádné uzeniny,jen libové maso a občas dobrou šunku. Čerstvé sýry,vejce žádné sladkosti a brambůrky. Přílohy v hlavním jídle nahrazuji z velké části zeleninou,jakkoli upravenou.

Děkuji, píší si to jako nákupní seznam. Ano, jedla jsem sladkosti - v tech horkách zmrzliny a občas bramburky :oops:

Tobě se podařilo zhubnout? A čerstvými sýry myslis jaké?

HADEVA
Nováček 8 příspěvků 28 inzerátů 21.08.18 09:40

k pani Aduš8 jen doplním, hlavní jídlo např.zeleninu s masem (bílé maso nejlépe), ovoce spíše dopoledne kvůli cukrům a v omezeném množství, pečivo nejlépe vynechat i celozrnné, pít jen obyčejnou vodu. Nejíst večer, cca po 18hodině, pokud můžete,tak k tomu pohyb-cvičit, kolo…

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 21.08.18 09:40
@Karlaska píše:
já tloustnu, protoze mám rada sladke))Radeji nejíst nic, protože telo nabírá, pokud mu dodas vic energie nez stačí .spálit. :mrgreen: ..

Ano, tak to je :mrgreen: , ale jist se musí :,( ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 21.08.18 09:41

@jindra.kytka já se po tom,co jsem přestala kouřit a otěhotněla dostala na 111 kg. Jsem 9 měsíců po porodu a mám 95. Ještě mám před sebou dlouhou cestu,ale už jsem tímhle způsobem jednou shodila 20 kg. Čerstvý sýr,kupuji Lučinu,Žervé a Cottage. Nic,kde jsou soli a dochucovadla.

pikola
Neúnavná pisatelka 18969 příspěvků 21.08.18 09:41

Hlavně nekupuj nic bez cukru, něco co de tváří jako nízkokalorické atd. Kup si hodně zeleniny a dobrých bílkovin, jako netučné maso, pečivo nejlíp vynechat nebo jen ráno. Na pití jen vodu nebo čaj. Snaž se omezit těstoviny a všobecně mouku a sacharidy.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 21.08.18 09:42

@HADEVA přesně tak!!! :palec:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 21.08.18 09:42

@jindra.kytka takže v případe zakladatelky je navine pečivo, sama to říká…

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 21.08.18 09:43
@HADEVA píše:
k pani Aduš8 jen doplním, hlavní jídlo např.zeleninu s masem (bílé maso nejlépe), ovoce spíše dopoledne kvůli cukrům a v omezeném množství, pečivo nejlépe vynechat i celozrnné, pít jen obyčejnou vodu. Nejíst večer, cca po 18hodině, pokud můžete,tak k tomu pohyb-cvičit, kolo…

No jo, ale co na zasyceni třeba na snídani či svacinu, když ne pečivo? Jen zelenina nezasyti.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 21.08.18 09:45
@jindra.kytka píše:
No jo, ale co na zasyceni třeba na snídani či svacinu, když ne pečivo? Jen zelenina nezasyti.

pečivo muze, ale omezit proste se nacpala a ztloustla…

HADEVA
Nováček 8 příspěvků 28 inzerátů 21.08.18 09:50

třeba bílý jogurt (ten kyselý), jablko, banán…Zeleninu na odpoledne dělám třeba jako salát, např. rajče, papriku,okurku s plátkovým sýrem(vše nakrájet) nebo se zálivkou. Hlavně mít do toho odhodlání. :D

rennys1
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 21.08.18 09:59

@jindra.kytka Příklad. Snídaně: 4ks knackebrot (nebo 50g celozrnného pečiva), 50g něčeho (šunka, sýr, tvarůžky, zavináč, pomazánka z Cottage, tvarohu.....), min. 100g zeleniny . Svačina : 100g ovoce(možno i s bílým jogurtem). Oběd: 100g bílkovin (maso), 100g sacharidů (příloha - brambory, rýže, těstoviny…) a min. 100 g zeleniny. Svačina : 2ks knackebrot něčím máznout nebo bílý jogurt… . Večeře: stejná jako oběd, ale sacharidů jen 50g. Já dělala hodně zeleninové saláty na všechny způsoby, buď s masem, vajíčkem nebo sýrem… Pokud bude neudržitelná chuť na sladké, tak v dopoledních hodinách si dopřát kousek hořké vysokoprocentní čokolády nebo si udělat celozrnnou palačinku, kaši, nebo RAW tyčku…

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 21.08.18 10:01
@Karlaska píše:
pečivo muze, ale omezit proste se nacpala a ztloustla…

Zase az tak moc jsem se jim necpala. Třeba ráno 1 rohlík s máslem a večer 1 dalamanek se šunkou a sýrem. Na oběd maso a brambory. No a v mezičase právě v tech horkách zmrzliny.

Ono se to řekne nejist sacharidy, ale tak co tedy místo toho? Jen mléčné a maso a zelenina nějak nejde, už jsem to jednou zkoušela a chtělo se mi pak často zvracet, jak jsem byla z toho přejezena - pozor přejezena neznamená precpana. Jen to me tělo neakceptovalo. To je problém.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama