Co koupit příteli k Vánocům - velmi krátká známost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 18:25
Co koupit priteli k Vanocum - velmi kratka znamost

Ahoj holky, minuly tyden jsem poznala noveho muze. Jako teprve se poznáváme, vypada to ale nadejne mezi nami. Premyslim, co s darkem na Vanoce, protoze v tu dobu se budeme znat 3 tydny, tak asi nejakou maličkost bych mu mela koupit, ale vubec netusim co. Nechci kupovat vonavku, je to takove fadni :( poradte prosim nejakou maličkost, aby to treba i bylo vtipne. Dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 13.12.16 18:28

A co má rád, co rád dělá?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 18:38
@Elishka1 píše:
A co má rád, co rád dělá?

No to ja prave jeste nevim :( myslela jsem prave neco, co se hodi pro všechny :nevim: videli jsme se parkrat, ale pravděpodobně spolu budeme na Silvestra a mezi svatky na jedne chate se znamymi, tak nechci nic pokazit :( proto chci jen nejakou maličkost

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 13.12.16 18:40

A co o něm víš? Má koníčky?

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 13.12.16 18:43

A odkud se znáte třeba?

Pipet
Generální žvanilka 24112 příspěvků 13.12.16 18:43

Jak jste daleko s tělesným kontaktem? :lol: Já kdysi takhle čerstvému chlapovi :mrgreen: koupila masážní olej a k tomu vyrobené „poukázky“ na masírování různých částí těla.

cucik14
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 13.12.16 18:48

Ja priteli po asi mesicni znamosti na vanoce koupila mensiho plysoveho medvidka…zato ja jsem dostala metroveho plysaka a stribrne nausnice :oops:

Halamka
Závislačka 3661 příspěvků 1 inzerát 13.12.16 18:48

Privesek na klice, pozvani na obed/veceri. Zvolila bych neco neutralniho, aby to pro nej nebylo nejak svazujici, aby nemel pocit, ze ho chces nekam tlacit.

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 13.12.16 18:50

Co lístky do divadla?

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 18:50

Poukázku do sauny pro dva ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 18:51
@Halamka píše:
Privesek na klice, pozvani na obed/veceri. Zvolila bych neco neutralniho, aby to pro nej nebylo nejak svazujici, aby nemel pocit, ze ho chces nekam tlacit.

Noo prave neco takoveho si predstavuji… zatim vubec nejsme daleko, teprve jsme se drzeli jen za ruku :D nevidime se casto, ma náročnou praci casove a jeste k tomu se stehuje, plus bydli 30 km ode me, vychazi nam to zatim tak jednou tydne… takze to jde pomalu, tim odpovidam i na otazku @Pipet

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 18:53

Vubec nevim, jestli mi taky planuje neco koupit, tak at to je jen nejaka mala pozornost…

pistamonta
Kecalka 390 příspěvků 13.12.16 18:54
Slevomat

Ja bych volila nejaky voucher ze slevomatu dneska jsem tam koukala a je tam treba za 300kc pro dva vecere + hodinka bowlingu ideální dárek ktery využijete spolu.

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 13.12.16 18:58

Co nejakou poukazku do restaurace typu „all you can eat“ večeře? Nevím odkud jste, ale třeba v Praze El Mercado, není to drahé a je to takový neutrální dárek.. Popř ja ted koukam na perfektnidarky.cz, protože sama nevím, co švagrovi. Se segrou je už 2 roky, ale teprve nedávno se trvale uvedl do naší rodiny a začaly jsme se vídat, jenže nekouří, nepije, takže brouzdam na těhlech stránkách :)

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 13.12.16 18:58

Taky bych volila třeba poukaz na večeři pro dva, tím nikdy nic nezkazíš :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >