Co koupit šestileté holčičce k narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 23:24
co koupit šestileté holčičce k narozeninám

Naše malá bude mít v květnu šesté narozeniny a já si lámu hlavu, co jí koupit. Po prázdninách půjde do školy, takže jasná je aktovka, kterou si sama vybere, ale co dál??? Děda, babička a tetičky se ptají, co jí máme koupit my? Podotýkám, že kolo, koloběžku má. Barbíny má, ale moc si s něma nehraje. Ráda něco vytváří, vystřihuje…

Fotodárky z vlastních fotek – pexeso pro děti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mumisek79
Extra třída :D 12071 příspěvků 17.04.19 23:27
@Anonymní píše:
Naše malá bude mít v květnu šesté narozeniny a já si lámu hlavu, co jí koupit. Po prázdninách půjde do školy, takže jasná je aktovka, kterou si sama vybere, ale co dál??? Děda, babička a tetičky se ptají, co jí máme koupit my? Podotýkám, že kolo, koloběžku má. Barbíny má, ale moc si s něma nehraje. Ráda něco vytváří, vystřihuje…

Jen se s dovolením vtirnu Omlouvám se a přeji dobrou noc

zrcadlo
Kelišová 7420 příspěvků 17.04.19 23:34

Zažehlovací korálky (dělají i sadu s jednorožcem), koníky Schleich… U neteře a jejích kamarádek (1.třída) jasně vede všechno s jednorožci a potom teda „petšopáci“ (My little pet shop) a panenky L. O.L. - ale oboje mi přijde jako dost předražená věc. Ty koníci Schleich jsou taky docela drazí, ale fakt hezcí a kvalitně udělaní.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2171 příspěvků 17.04.19 23:37

Nojo, to je těžký. Dcera měla šestý narozeniny v prosinci, jedenáct dnů před štědrým dnem. Takže super, vymýšlet dárky k Vánocům a k narozeninám. Ona si tedy přála overal s jednorožcem, pak momentálně ujíždí na různých slizech a tvarovacích a vonících hmotách. Miluje petshopáky. Pokud máte kolo a koloběžku, tak my jsme už dřív kupovali kolečkový brusle. Do školy dostala kromě aktovky celou výbavu od penálu po desky na sešity, čísla a písmenka. Nadšená byla z lahve na pití a krabičky na sváču. Ještě jí dokoupím věci na tělocvik a je do první třídy nachystaná. Jinak oblečení a boty dceru potěší vždycky. A samozřejmě přeje si vše, co je pro holčičky v reklamách - momentálně škemrá o nějakou malou baby-born, nějaký vonící panenky. A roky tedy škemrá o hatchimals, takže to plánuju asi k Vánocům :mrgreen: Jo, taky letí lego friends :mrgreen:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2171 příspěvků 17.04.19 23:41

@zrcadlo Jojo, panenky L. O.L., už máme tři :mrgreen: Koníky Schleich jsem kupovala k Vánocům desetiletý dceři a ty jsou opravdu krásní. A ještě tedy dcera dostala k Vánocům jednorožce, co kaká sliz (poopsie unicorne), z toho byla nadšená :mrgreen: Jen musíme dokoupit ten prášek, ze kterýho se ten sliz dělá :mrgreen:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 43865 příspěvků 17.04.19 23:41
@Anonymní píše:

Asi bych se jí zeptala co by chtěla ;) Malá je taky květnová, o rok starší, aktovku už máme, tu si vybrala někdy v březnu :think:

Tiffany1
Závislačka 3938 příspěvků 17.04.19 23:52

Uff, naší je skoro 9, ale panenky L. O.L., musim se přidat, taky u nas funguji :roll: :D

Lucie_Sx
Závislačka 3639 příspěvků 17.04.19 23:57

Určitě se jí zeptej.

lucielorenc
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10 inzerátů 18.04.19 00:31

Mam sice kluka, ale co třeba Albi tužka a knížky podle jejich zájmů, zazehlovaci korálky z Ikey, sada ( kbelík) plastelín a vykrajovatek Play doo. U toho náš šestiletak vydrží ;)

7.straka
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 1 inzerát 18.04.19 06:50

Někdy mám pocit, že děti mají všechno a ještě dřív, než si uvědomí, že to chtějí. Starší je pět a loni dostala k svátku projížďku na koni, byli jsme na návštěvě na statku půl dne, zážitek jak blázen.

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 18.04.19 07:04

A něco co využije ještě o prázdninách? Nové plavky, nějaké nafukovací zvíře na vodu (nevím jestli někam jedete, nebo jaké máte možnosti) :think: jestli ráda tvoří tak nějakou sadu barev, třeba akrylové i s platnem.

Jeanny21
Kecalka 399 příspěvků 18.04.19 07:06

Když ráda něco vyrábí a vystřihuje, tak bych to podpořila. Byla jsem taky taková a zůstalo mi to. Ráda se babrám s vystřihováním, lepením :mrgreen: Měli jsme doma zažehlovací korálky, modelit (nebo jak se to jmenuje :D), hromady knížek s názvama Ze všeho jde něco vyrobit, a pak takovou barevnou hmotu, tuším říkali jsme tomu Fimo hmota. Natvaruje co chce (jako z plastelíny) a pak se to potře nějakou vodou a dá do trouby, takže v podstatě vznikne taková pevná plastelína. Todle mi vydrželo asi do 12, takže doporučuji :palec:
No a pak třeba různé stavebnice… jo a taky jsem měla sadu na vypalování do dřeva, to používám ke kutilství doteď :lol:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 18.04.19 07:12

Výroba slizu, ta zatím zaujala každého. Super je i inteligentní plastelína, případně jsem nedávno kupovala fimo hmotu s návodem na výrobu figurek, jedno byly princezny, druhé zvířátka ze statku.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 18.04.19 07:14

Případně mě napadají ještě foukací fixy na textil, ty u nás taky baví.

Jeanny21
Kecalka 399 příspěvků 18.04.19 07:17

@katyna1984 ano, tak se to fakt jmenovalo fimo hmota!!! A foukací fixy taky supr, můžu potvrdit, taky jsme je měli :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama