Co koupit synovo spolužákům k Vánocům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaNovo
Závislačka 3544 příspěvků 15.12.17 15:03
Co koupit synovo spoluzakum k Vanocum?

Hezke odpoledne, potřebuji prosim radu:syn(10 let)chce svym 4 spoluzakum dát darecky pod stromek ve skole.Ja ale netusim co a on taky nevi. Nechci nic draheho, jen nejakou malickost.Co davate vy? Děkuji :srdce:

Reakce:
kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 15.12.17 15:07

Pero se jménem, láhev na pití, diabolo, hakisák, hrnek s klukovským námětem,

mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 15.12.17 15:09

Ahoj, nevím, co u tebe znamená nic drahého, ale napadá mě… nějaká karetní hra, lístek do kina, nožík (rybička), nějaký hezký deník na zážitky, vzpomínky, nějakou skládačku z obchodu typu zažeň nudu

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.12.17 15:14

@SarkaNovo přívěsky na klíče, spinery, hopsakoule atd.. vše co frčí mezi děckama..

Kajak18
Kecalka 320 příspěvků 15.12.17 15:20

Já jsem teda asi zlá, ale já bych vymýšlení nechala na synovi. Nepamatuji si, že by tohle mamka za mě někdy řešila. Ale jinak spiner, nějaký autíčko, nebo tak něco.

KimL
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 15.12.17 15:26
@Kajak18 píše:
Já jsem teda asi zlá, ale já bych vymýšlení nechala na synovi. Nepamatuji si, že by tohle mamka za mě někdy řešila. Ale jinak spiner, nějaký autíčko, nebo tak něco.

Jo no, nebo pak za pár let bude jak ten manžel od zakladatelky tématu, že si musí sama kupovat dárek pod stromeček :lol:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 15.12.17 15:32

Tak děcka teba nemají přehled o tom, kolik to stojí. Tak mu dá mamča pár tipů nebo tak a definitivní výběr bude pak na něm ;)

Uju
Kelišová 6555 příspěvků 15.12.17 15:38

Tak dcera v první třídě má přinést maličkosti pro všechny(je jich 8ve třídě) takže klukům pidi autíčka za 25 Kč holkám nějakou blbost do vlasů. Druhá dcera 9tá třída kupuje pro vybraný sněžítka cena cca 60Kč/kus
Jinak vím, že se hodně dávají klíčenky, hopík, kelímek slyzu, hrneček, takový „praky“ na gumičky.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 15.12.17 16:54

Inteligentni plastelinu, male puzzle, kvarteto s obrazkama motorek nebo aut, yoyo, hotwheel, bumerang

AstraG
Závislačka 4423 příspěvků 15.12.17 16:55

Malá baterka - laser, karabina na klíče, puzzle, hlavolam, sliz, prak, hotwheels autíčko, náramek, přívěsek, vystřihovánky…

zzpet
Kecalka 341 příspěvků 15.12.17 23:17

My v podobným případě zajdem do místního obchodu - papírnictví + hračkářství (+ jako doplněk tam mají i stojan s ozdůbkama do vlasů holčičkám) a tam se rozhlídnem, porovnáme ceny a vždycky vyberem ke spokojenosti všech - děti si vyberou, co si myslí, že by se spolužákům líbilo, a pro mě to je v odpovídající ceně. Doporučuju nevymýšlet jen doma, to člověk houby vymyslí, ale když si projde regály, má najednou spousty tipů.

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 19.12.17 10:18

Tak třeba nějaké malé autíčko nebo tak :D jestli znáš obchod pepco tak tam toho mají plno a levné:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >