Reklama

Co koupit synovo spolužákům k Vánocům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SarkaNovo
Závislačka 3421 příspěvků 15.12.17 15:03
Co koupit synovo spoluzakum k Vanocum?

Hezke odpoledne, potřebuji prosim radu:syn(10 let)chce svym 4 spoluzakum dát darecky pod stromek ve skole.Ja ale netusim co a on taky nevi. Nechci nic draheho, jen nejakou malickost.Co davate vy? Děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 15.12.17 15:07

Pero se jménem, láhev na pití, diabolo, hakisák, hrnek s klukovským námětem,

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 15.12.17 15:09

Ahoj, nevím, co u tebe znamená nic drahého, ale napadá mě… nějaká karetní hra, lístek do kina, nožík (rybička), nějaký hezký deník na zážitky, vzpomínky, nějakou skládačku z obchodu typu zažeň nudu

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.12.17 15:14

@SarkaNovo přívěsky na klíče, spinery, hopsakoule atd.. vše co frčí mezi děckama..

Kajak18
Kecalka 220 příspěvků 15.12.17 15:20

Já jsem teda asi zlá, ale já bych vymýšlení nechala na synovi. Nepamatuji si, že by tohle mamka za mě někdy řešila. Ale jinak spiner, nějaký autíčko, nebo tak něco.

KimL
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 15.12.17 15:26
@Kajak18 píše:
Já jsem teda asi zlá, ale já bych vymýšlení nechala na synovi. Nepamatuji si, že by tohle mamka za mě někdy řešila. Ale jinak spiner, nějaký autíčko, nebo tak něco.

Jo no, nebo pak za pár let bude jak ten manžel od zakladatelky tématu, že si musí sama kupovat dárek pod stromeček :lol:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 15.12.17 15:32

Tak děcka teba nemají přehled o tom, kolik to stojí. Tak mu dá mamča pár tipů nebo tak a definitivní výběr bude pak na něm ;)

Uju
Kelišová 6518 příspěvků 15.12.17 15:38

Tak dcera v první třídě má přinést maličkosti pro všechny(je jich 8ve třídě) takže klukům pidi autíčka za 25 Kč holkám nějakou blbost do vlasů. Druhá dcera 9tá třída kupuje pro vybraný sněžítka cena cca 60Kč/kus
Jinak vím, že se hodně dávají klíčenky, hopík, kelímek slyzu, hrneček, takový „praky“ na gumičky.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 15.12.17 16:54

Inteligentni plastelinu, male puzzle, kvarteto s obrazkama motorek nebo aut, yoyo, hotwheel, bumerang

AstraG
Závislačka 4397 příspěvků 15.12.17 16:55

Malá baterka - laser, karabina na klíče, puzzle, hlavolam, sliz, prak, hotwheels autíčko, náramek, přívěsek, vystřihovánky…

zzpet
Kecalka 330 příspěvků 15.12.17 23:17

My v podobným případě zajdem do místního obchodu - papírnictví + hračkářství (+ jako doplněk tam mají i stojan s ozdůbkama do vlasů holčičkám) a tam se rozhlídnem, porovnáme ceny a vždycky vyberem ke spokojenosti všech - děti si vyberou, co si myslí, že by se spolužákům líbilo, a pro mě to je v odpovídající ceně. Doporučuju nevymýšlet jen doma, to člověk houby vymyslí, ale když si projde regály, má najednou spousty tipů.

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 19.12.17 10:18

Tak třeba nějaké malé autíčko nebo tak :D jestli znáš obchod pepco tak tam toho mají plno a levné:)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >