Reklama

Co koupit tatínkovi k 60-tým narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mynames.katrine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 21:28
Co koupit tatínkovi k 60-tým narozeninám?

Dámy, potřebuju poradit tátovi bude brzy 60. let a já nevím co mu pořídit. Je to kuřák, vše co potřebuje si povětšinou koupí sám.

Reklama

Reakce:

Jírovka
Kecalka 356 příspěvků 17 inzerátů 21.01.17 21:42

Ahoj, náš táta měl 60. loni, já se segrou a našimi dětmi (3 vnoučata :) jsme se nechali vyfotit u profesionální fotografky a dali jsme to na plátno… Jinak bych vůbec nevěděla… Ještě jsme zvažovali poukázku třeba do Mountfieldu, táta zahradničí… Jde také vybrat něco podle koníčků :) Tak hodně štěstí :mrgreen:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 21.01.17 21:52

U nás letí zážitky. Taťkovi jsem k padesátinám nachystala půjčení Tesly, kdysi, když to auto začínalo, o tom básnil… Trochu dráha sranda, ale je to jednou za život :srdce: Strýc ke 40 dostal vyhlídkovej hodinovej let.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 370 inzerátů 21.01.17 21:58

Oblibene jsou zazitky, my treba tchanovi koupili drahy alkohol a delala jsem mu z perniku cislo 60

mamoch
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 21.01.17 21:59

K 60.narozeninám jsme dávali let balonem - nadšení veliké!!Mě čekají narozky na podzim, chtěla bych nějaký víkendový pobyt v ČR / no, ani Evropa by nevadila:) / třeba by se to vašemu tatínkovi také líbilo.

StaráRašple
Nováček 8 příspěvků 21.01.17 23:08

Lázenský pobyt, víkendový pobyt, poukazy na zboží dle toho co má tatínek rád nebo jaký má koníček, fotoalbum..

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 21.01.17 23:24

Myslím si, že záleží i zda raději adrenalin či relax. (Jak už bylo zmíněno. :D) Lázeňský pobyt vs. seskok padákem třeba. Chtělo by to trošku přesnější info :) @Potvurka.kat

mrkni1
Závislačka 3738 příspěvků 21.01.17 23:34
@Potvurka.kat píše:
Dámy, potřebuju poradit tátovi bude brzy 60. let a já nevím co mu pořídit. Je to kuřák, vše co potřebuje si povětšinou koupí sám.
:think: pěkné (i když ohrané) je předplatné třeba nějakého časopisu či místních novin. a pokud je vášnivý čtenář tak třeba „kartu do knihovny“.

Aslei
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 22.01.17 07:08

Táta měl loni 60 a tak jsem mu koupila 60 pilsnerů :) pak jsem vylouskala 60 ořechů a do těch jsem zase dala 5,–Kč, slepila a dala do celofánu s mašlí :) pak 60 cigaret a z toho udělala kytku no a nějakou bombosku a to je vse :)

Ornwen
Závislačka 4252 příspěvků 1 inzerát 22.01.17 08:36

@Potvurka.kat naši jsou hodně aktivní. Takže nějaké pobyty nebo tak mají úspěch vždycky.

Loni měl táta taky 60, samozřejmě nic nechtěl, že vše má :-) Ale jezdí na kole, i do práce a mluvil o elektrokole. Ta jsme mu ho na týden půjčili. Líbilo se mu to.

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 22.01.17 08:38

Něco podle jeho koníčků - my jsme dali našemu taťkovi věci na rybaření a tchánovi, který koníčky žádné nemá, jsme dali hodinový vyhlídkový let. Ale pěkné jsou i ty lázeňské pobyty nebo výlety. Já jsem ke 30. narozkám dostala výlet na Orlí hnízdo do Německa, k 28. jsem dostala „vídeňské filharmoniky“ v Schönbrunnu, te´d se kamarádce chystám dát „vánoční Vídeň“. Je to o nápadu a hlavně o tom, co ho baví a co přijme, aby z toho měl radost. Třeba u našich ani u „tchánovců“ bychom s jakýmkoliv pobytem vyhořeli :lol: /nejraději jsou doma/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama