Co koupit tchánovi k narozeninám?

Anonymní
12.4.21 11:44

Co koupit tchánovi k narozeninám?

Ahoj, potřebuju poradit co koupit tchánovi. Je to nadšený cyklista, má rád pivo, tvrdé nepije, je to rocker. On s tchýní koupili mému tátovi vodku, která stojí cca 500. Ráda bych něco v téhle cenové relaci. S přítelem jsme mu koupili krygl na pivo a triko, ale rodiče za boha nevědí, co mu koupit. Ohledně kola se těžko hádá, myslím že má vše. A když se ho zeptám, co by chtěl tak nic nechce :zed: :nevim: Prosím o rady :mrgreen: Anonym z důvodu, že tady určitě bude tchýně a nechci aby to viděla že to píšu já :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1033
12.4.21 11:46

Ja bych mi koupila ruzne druhy piv, treba nejake specialy :) nebo nejake dobre syry a uzeniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
12.4.21 11:48
@fíkofka píše:
Ja bych mi koupila ruzne druhy piv, treba nejake specialy :) nebo nejake dobre syry a uzeniny.
:palec: souhlas. Koupila bych pivní speciály a něco na zub k tomu. ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 11:56

To je skvělý nápad, díky moc:)

• Citovat
  • Nahlásit
16734
12.4.21 12:21

Já bych mu koupila cyklodres s pivem :mrgreen: Dvě mouchy jednou ranou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1969
12.4.21 12:24

Pokud má rád pivo z regionálních pivovarů, doporučuji Kocoura z Varnsdorfu. Mají velkou nabídku, jsou vstřícní, akorát tedy přes e-shop posílají jen piva v PET lahvích (ne ve skle). Sestavovala jsem od nich manželovi adventní pivní kalendář :-).
Piva jsou super nápad + jako drobnost třeba ještě nějakou sadu na opravu kol, kupu toho mělo Bonami, takové malé krabičky, kde byly „náplasti“ na lepení duší, různé klíče apod., vše malé, takže se to vešlo do cyklotaštičky. EDIT: Značka Rex London.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 12:27

Kdysi jsme kupovali i jakysi pivní kosmetický balíček, byly tam tuším šampon, sprcháč a něco k tomu…tk mužete kouknout i na toto. nebo jestli má oblíbenou značku piva tak nějake fanouškovské přeměty/oblečení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 15:22

Diky moc holky za tipy, urcite neco vybereme:)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat